608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 8

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Zamiatarka - Wynajem

Posiadasz dom z ogrodem i zależy ci na tym, by wyglądał perfekcyjnie? Jesteś odpowiedzialny za oczyszczanie chodników lub boiska? Z pewnością wiesz więc, że spadające liście, piasek czy skoszona trawa potrafią dać się we znaki. Ich zmiatanie zajmuje sporo czasu i zabiera siły. Warto więc zastanowić się nad używaniem nowoczesnych urządzeń, takich jak zamiatarki.

Dzięki wypożyczalni Terbud nie musisz kupować swojej zamiatarki i nadwyrężać budżetu. Oferujemy bowiem nowoczesne i funkcjonalne zamiatarki w dobrej, niskiej cenie. To praktyczne urządzenia, które doskonale radzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Przekonaj się, że oczyszczanie chodników może być łatwe.

Zamiatarka pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie piasku, liści, trawy oraz innych zanieczyszczeń z chodników

Zamiatarki to urządzenia, które sprawdzają się w wielu przypadkach. Czyszczenie podjazdów i chodników staje się dzięki nim znacznie łatwiejsze. Urządzenie to pozwala na usuwanie liści, piasku oraz trawy w szybki i skuteczny sposób. Wykorzystując zamiatarkę możesz zrobić to w zaledwie kilka minut i zaoszczędzić swój cenny czas.

Warto również dodać, że korzystanie z zamiatarek sprawia, że oczyszczanie chodników staje się znacznie mniej męczące. Urządzenie to jest lekkie i proste w obsłudze, a jego popychanie nie sprawia nam żadnego problemu i trudności. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób sprząta swoje posesje właśnie za pomocą nowoczesnych i funkcjonalnych zamiatarek.

Zamiatarka nadaje się także do usuwania cienkiej warstwy śniegu

Warto dodać, że zamiatarka sprawdza się nie tylko wiosną i latem. Z powodzeniem możemy korzystać z niej także zimą. Chyba każdy z nas miał w życiu sytuacje, w której nie mógł odśnieżyć podjazdu, ponieważ warstwa śniegu była zbyt cienka na łopatę. W takiej sytuacji wykorzystanie zamiatarka pozwala oszczędzić czas i pozbyć się śniegu.

Dostawa zamiatarek do klientów na terenie woj. śląskiego

Stwierdzenie, że zamiatarki rewelacyjnie sprawdzają się i na co dzień, i na specjalne okazje, nie będzie żadną przesadą. Z pewnością warto z nich skorzystać, gdy czeka Cię posprzątanie terenu o większej powierzchni. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług Terbud, porządki mogą być jeszcze łatwiejsze!

Nasze zamiatarki oraz pozostały sprzęt budowlany dostarczamy za darmo na terenie województwa śląskiego. Jeżeli więc mieszkasz na śląsku nasza oferta z pewnością Ci się spodoba!

Dostawa zamiatarek do klientów spoza woj. śląskiego w przypadku wynajmu długoterminowego

Ale mieszkańcy Śląska to nie jedyne osoby, które mogą skorzystać z naszej kolekcji lekkich i funkcjonalnych zamiatarek. Osoby z innych części Polski, które zdecydują się na wynajem długoterminowy, również mogą skorzystać z opcji dostawy. Dlatego wszystkich poszukujących funkcjonalnego sprzętu zapraszamy do kontaktu.

  Zamiatarka SWS 800 G

  Zamiatarka, która nie ma sobie równych w oczyszczaniu chodników, podjazdów czy ciągów komunikacyjnych. Szczotka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu.
   

  Szerokość robocza 80 cm
  Regulacja kąta zamiatania 15 ° w obie strony
  Waga 75 kg
  Napęd na koła TAK

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 100 zł

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 8
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

    Poradnik