608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Zaginarka do blachy - Wypożyczalnia

Metalowa blacha to jeden z tych materiałów, który znajduje szerokie zastosowanie. Aby jednak móc dopasować ją do swoich potrzeb, musimy zginać ją oraz odpowiednio przycinać. Wykonywanie tych prac własnoręcznie jest praktycznie niemożliwe. Warto więc wyposażyć się w odpowiednie urządzenia, takie jak zaginarki do blachy. Niestety, koszt ich zakupu bywa wysoki.

Na szczęście, z pomocą przychodzi wypożyczalnia Terbud. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne zaginarki, dzięki którym obróbka blachy będzie znacznie prostsza. To precyzyjne, nowoczesne urządzenia czołowych producentów, które możesz wynająć w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie. Przekonaj się o tym już dziś i sprawdź naszą ofertę.

Wypożyczamy solidne zaginarki do blachy z funkcją przycinania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wykorzystując blachę często musisz nie tylko ją zginać, ale również przyciąć na wymiar, jakiego potrzebujesz. Dlatego też urządzenie, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwala na pełną obróbkę blachy - gięcie, przycinanie oraz zaginanie blachy przestaje być więc problemem. Wszystko możesz zrobić szybko, bezpiecznie i precyzyjnie.

Co ważne, zaginarki, które oferujemy, są solidne i niezawodne - możesz więc mieć pewność, że sprawdzą się w pracy. Są łatwe w obsłudze i funkcjonalne, dzięki czemu nawet osoby, które nie mają doświadczenia w obróbce blachy, mogą poradzić sobie z ich obsługą. Wszystko to w bardzo niskiej cenie, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić.

  zaginarka do blachy

  szerokość robocza: 2140 mm
  max. grubość zaginanej blachy: 0,7mm ( dla Rm<400MPa )
  prześwit miedzy belkami: 85-100mm
  szerokość belki zaginającej 15mm
  masa maszyny 200kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 60 zł
  Cena za dobę 50 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700