608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Zaginarka do blachy - Wypożyczalnia

Metalowa blacha to jeden z tych materiałów, który znajduje szerokie zastosowanie. Aby jednak móc dopasować ją do swoich potrzeb, musimy zginać ją oraz odpowiednio przycinać. Wykonywanie tych prac własnoręcznie jest praktycznie niemożliwe. Warto więc wyposażyć się w odpowiednie urządzenia, takie jak zaginarki do blachy. Niestety, koszt ich zakupu bywa wysoki.

Na szczęście, z pomocą przychodzi wypożyczalnia Terbud. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne zaginarki, dzięki którym obróbka blachy będzie znacznie prostsza. To precyzyjne, nowoczesne urządzenia czołowych producentów, które możesz wynająć w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie. Przekonaj się o tym już dziś i sprawdź naszą ofertę.

Czytaj więcej

  Zaginarka do blachy

  szerokość robocza: 2140 mm
  max. grubość zaginanej blachy: 0,7mm ( dla Rm<400MPa )
  prześwit miedzy belkami: 85-100mm
  szerokość belki zaginającej 15mm
  masa maszyny 200kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 60 zł
  Cena za dobę 50 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Wypożyczamy solidne zaginarki do blachy z funkcją przycinania

     Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wykorzystując blachę często musisz nie tylko ją zginać, ale również przyciąć na wymiar, jakiego potrzebujesz. Dlatego też urządzenie, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwala na pełną obróbkę blachy - gięcie, przycinanie oraz zaginanie blachy przestaje być więc problemem. Wszystko możesz zrobić szybko, bezpiecznie i precyzyjnie.

     Co ważne, zaginarki, które oferujemy, są solidne i niezawodne - możesz więc mieć pewność, że sprawdzą się w pracy. Są łatwe w obsłudze i funkcjonalne, dzięki czemu nawet osoby, które nie mają doświadczenia w obróbce blachy, mogą poradzić sobie z ich obsługą. Wszystko to w bardzo niskiej cenie, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić.

     Oferujemy transport zaginarek do blachy na terenie Śląska

     Dzięki naszym zaginarkom praca z blachą może stać się o wiele szybsza oraz bezpieczniejsza. Osoby zainteresowane wynajmem prawdopodobnie zastanawiają się, jak przetransportować to stosunkowo duże urządzenie. Również w tym wypadku służymy pomocą! W Terbud staramy się świadczyć nasze usługi kompleksowo. Dlatego klienci z województwa śląskiego mogą skorzystać z naszej darmowej dostawy.

     Przy wynajmie długoterminowym oferujemy transport na terenie całej Polski

     Ale to nie koniec dobrej wiadomości. Jeśli nie mieszkasz na terenie Śląska, ale zainteresowała Cię nasza oferta, również możesz skorzystać z usług wypożyczalni Terbud! Klientom planującym dłuższy wynajem możemy dostarczyć zaginarki oraz inne maszyny budowlane pod wybrany adres na terenie Polski.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik