608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wynajem wózków widłowych

Urządzenia transportu bliskiego są niezwykle ważnym ogniwem każdej firmy. Przemieszczanie ciężkich ładunków w skrzyniach czy na paletach nie jest możliwe jedynie za pomocą ludzkich rąk. Z jednej strony – ze względu na nawet kilkuset kilogramową wagę – wymagałyby one udziału kilku osób. Z drugiej – ręczne podnoszenie i przemieszczanie palet jest niezgodne z przepisami BHP i oznacza duże ryzyko wypadków. W transporcie ciężkich ładunków w obrębie zakładu są niezastąpione wózki widłowe. Urządzenia tego typu znajdziesz w wypożyczalni Terbud.

Gdzie znajdują zastosowanie wózki widłowe?

Wózek widłowy jest pojazdem przeznaczonym do transportu ładunków na niewielkie odległości. Dzięki samodzielnemu zasilaniu i układowi kierowania może przemieszczać palety i skrzynie nie tylko na terenie magazynu lub hali fabrycznej. Sprawdza się także na zewnątrz budynków, na placach składowych i przeładunkowych. Zależnie od przeznaczenia wózki widłowe mają różne zasilanie. Do pracy w pomieszczeniach polecane są pojazdy akumulatorowe, z zasilaniem elektrycznym. Oferuje je nasza wypożyczalnia wózków widłowych i innych maszyn budowlanych. Zaletą wózków elektrycznych jest brak emisji spalin, jakie powstają w pojazdach z silnikiem spalinowym. Modele akumulatorowe są też bezpieczniejsze od gazowych, które wymagają przestrzegania specjalnych zasad użytkowania. Dlatego mogą być wykorzystywane w niemal każdych warunkach środowiskowych. Oferowane przez nas pojazdy są też ciche, proste w obsłudze i wydajne, a ich dopuszczalny udźwig wynosi aż 2000 kg na wysokość do 20 cm oraz 1000 kg na wysokość do 160 cm. Bezpieczne przemieszczanie palet i skrzyń na podstawie paletowej umożliwiają specjalne widły, który rozstaw jest znormalizowany.

Wynajem długoterminowy wózków widłowych

Profesjonalna wypożyczalnia wózków widłowych i innych maszyn budowlanych Terbud oferuje wynajem pojazdów na dobę lub w systemie długoterminowym. Zaletą tego drugiego rozwiązania jest nie tylko możliwość skorzystania z atrakcyjniejszej stawki dobowej. Firma zapewnia też dostawę sprzętu bezpośrednio do siedziby klienta lub w miejsce realizacji inwestycji. Cena za dobę przy takiej umowie jest niższa, a ostateczny koszt wypożyczenia – korzystniejszy. Długoterminowy wynajem wózków widłowych jest propozycją skierowaną do klientów z całej Polski.

Wypożyczalnia wózków widłowych - kiedy warto z niej skorzystać?

Wynajem wózka widłowego może rozwiązać wiele problemów. Jeśli otrzymałeś intratne zlecenie, które wymaga rozładowania wielu kontenerów palet, pojazd elektryczny o wysokiej wydajności z pewnością znacznie usprawni pracę. Jesteś właścicielem lub zarządcą magazynu w centrum logistycznym, a Twój własny sprzęt uległ poważnej awarii? Wypożyczalnia sprzętu budowlanego z pewnością rozwiąże problem. Nie tylko zapewnimy Ci markowy, w pełni sprawny wózek widłowy, ale też dostarczymy go do Twojej firmy w dowolnym miejscu w kraju. Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność naszych maszyn, bezpłatną dostawę w przypadku wynajmu długoterminowego oraz korzystne warunki finansowe.

  Wózek widłowy z dyszlem 2,0 t Jungheinrich RDH 220

   

  • Max udźwig 2000 kg na wysokość 20 cm.
  • Udźwig 1000 kg na wysokość 160 cm.
  • Zasilanie akumulatorowe.
  • Zastosowanie na powierzchnie utwardzone.

   

  Cena wynajmu

  Cena za dobę Do uzgodnienia

   Wózek widłowy 1,4 t LINDE H14T-01 (zasilany gazem)

    

   • Max udźwig 1400 kg.
   • Max wysokość podnoszenia 4,6 m
   • Zasilanie gazem.
   • Zastosowanie na powierzchnie utwardzone.

    

   Cena wynajmu

   Cena za dobę Do uzgodnienia

    Wózek widłowy 3,5 t Jungheinrich DFG 435s (zasilany gazem)

     

    • Max udźwig 3500 kg.
    • Max wysokość podnoszenia 7,5 m
    • Zasilanie gazem.
    • Zastosowanie na powierzchnie utwardzone.
    • Długość urządzenia 3,97 m

     

    Cena wynajmu

    Cena za dobę Do uzgodnienia

      Zamów wybrany sprzęt budowlany

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik