608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wozidło - Wynajem

Wykonywanie wielu prac budowlanych jest bardzo żmudne. Przewożenie żwiru, piasku czy cementu zajmuje sporo czasu i zabiera siły. Szczególnie wtedy, gdy musimy korzystać z niewielkich taczek czy przyczep. Dlatego też warto zastanowić się nad wykorzystaniem dużego, a jednocześnie lekkiego i prostego w obsłudze wozidła. To spore ułatwienie i oszczędność czasu.

Dzięki ofercie wypożyczalni Terbud nie musisz decydować się na zakup takiego sprzętu. Znajdziesz u nas wozidło na wynajem, które pozwoli ci szybciej uporać się z transportem materiałów. Oferujemy ci wysokiej klasy sprzęt, który dostępny jest w niezwykle przystępnej, niskiej cenie, co jest dodatkowym atutem naszej oferty. Sprawdź ją więc już dziś!

Czytaj więcej

  Wozidło

  Ładowność: 2000 kg
  Napęd: 4x4
  Silnik DIESEL
  Waga całkowita: 2500 kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 230 zł
  Cena za dobę 200 zł / powyżej 3 dni

  Wozidło przewożona jest na lawecie.

  Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować.

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Wozidło jest idealne do transportu materiałów sypkich

    Wozidło to urządzenie, które ma szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się jako rozwiązanie umożliwiające transport materiałów sypkich. Dzięki niemu przewóz piachu, żwiru czy tłucznia staje się niezwykle prosty. Wozidło z powodzeniem może ułatwić ci również transport gruzu sprawiając, że wykonanie prac stanie się znacznie łatwiejsze i szybsze.

    Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla osób, które zajmują się ogrodnictwem lub pracują w budowlance. Oferowane przez nas wozidło to nowoczesny sprzęt wysokiej jakości, który został stworzony przez czołowego producenta. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz sprzęt, który spełni wszystkie twoje oczekiwania i pozwoli zaoszczędzić twój cenny czas.

    Wynajmowane wozidło jest proste w obsłudze

    Co wyróżnia wozidło dostępne w ofercie naszej wypożyczalni? Przede wszystkim łatwość obsługi, która pozytywnie cię zaskoczy. Co więcej, oferujemy komfortowy transport wozidła na lawecie, dzięki czemu sprzęt dotrze do ciebie szybko i bezpiecznie. Atutem naszej oferty jest również bardzo atrakcyjna cena wynajmu, dzięki której sporo zaoszczędzisz.

    Dostarczamy wozidła do klientów z całego woj. śląskiego

    Wiele osób planujących wynajem większego sprzętu, takiego jak wozidła, martwi się o to, jak przetransportuje pojazd w pożądane miejsce. W Terbud postanowiliśmy pomóc w rozwiązaniu tego problemu! Klienci mieszkający na terenie Śląska, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki cenowe wynajmu, ale również darmową dostawę. Z opcji dostawy mogą skorzystać osoby z całego województwa śląskiego.

    Oferujemy także dostawę wozideł do klientów z całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

    Tworząc naszą ofertę, pamiętaliśmy też o klientach spoza województwa śląskiego. Osoby mieszkające w innych miastach Polski również mogą skorzystać z naszych usług. Dodatkowo, w przypadku wynajmu długoterminowego, klientów z innych województw obejmuje opcja dostawy. Jeżeli zatem interesuje Cię wynajem wozidła lub innego urządzenia, zapraszamy do kontaktu!

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

     Poradnik