608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Winda dekarska - Wynajem

Wykonywanie prac na wysokościach bywa trudne. Transport materiałów budowlanych na dach wiąże się bowiem z wieloma zagrożeniami. Warto więc zastanowić się nad wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, takich jak winda dekarska. To znacznie ułatwienie prac na wysokościach, z którego korzysta coraz więcej profesjonalistów. Nie oznacza to jednak, że musisz ponosić wysokie koszty zakupu drabiny dekarskiej.

W ofercie wypożyczalni Terbud znajdziesz bowiem windę dekarską na wynajem w bardzo przystępnej ofercie cenowej. Oferujemy wyciąg dekarski stworzony przez czołowego producenta, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz sprzęt niezawodny, prosty w obsłudze i funkcjonalny. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej wypożyczalni.

Drabina dekarska pozwala na szybki i bezpieczny transport materiałów budowlanych na dach

Każdy, kto choć raz wykonywał prace dekarskie przy wykorzystaniu tradycyjnej drabiny, ten wie doskonale, że transport materiałów budowlanych na dach jest naprawdę trudnym zadaniem, które zabiera sporo czasu i sił. Co więcej, ryzyko wypadku jest naprawdę duże. Materiał zazwyczaj nie jest bowiem odpowiednio zabezpieczony. Wykorzystanie drabiny dekarskiej wszystko zmienia.

Segmentowa winda dekarska wyposażona jest w pojemne sanie, posiadające odpowiednie zabezpieczenia. Dzięki temu transport dachówek na dach jest nie tylko szybszy i mniej męczący (winda wyposażona jest bowiem w silnik), ale również znacznie bezpieczniejszy. Ryzyko wypadku oraz zniszczenia materiałów budowlanych jest w tym przypadku minimalne.

Winda do dachówki znacząco usprawnia prace dekarskie

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że wykorzystanie drabiny dekarskiej to znacznie krótszy czas potrzebny na wykonanie prac. Winda podnosi materiały na wysokość 30 metrów zaledwie w minutę. Samodzielne wnoszenie materiałów zajmuje nawet kilkunastokrotnie więcej. Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą i usprawnij swoją pracę!

  Winda dekarska (winda do dachówki)

  Wyciąg zapewnia szybki i bezpieczny transport materiałów budowlanych. Szczególne zastosowanie znajduje przy transporcie dachówki.

  Winda GEDA zbudowana jest segmentowo, dzięki czemu można ją dostosować do różnych wysokości budynków.

  Komplet zawiera:

  • Napęd
  • Wyłącznik krańcowy z kablem 21 m.
  • Sanie jezdne z hamulcem bezpieczeństwa
  • Rolka zwrotna
  • Sterownik ręczny z wyłącznikiem bezpieczeństwa i kablem 5 m
  • Podstawa szyn o długości 2 m
  • 4 x Segment szynowy 2 m
  • 1 x Segment szynowy 1 m
  • 1 x Załamanie szyn, skokowe
  • Platforma uniwersalna
    
  Nośność windy: do 250 kg
  Prędkość podnoszenia: 30 m/min
  Moc silnika: 1,3 kW/230 V / 50 Hz
  Długość wciągarki do 21,5 m

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 100 zł
  Cena za dobę 90 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700