608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Świder ziemny i wiertnica do gruntu - Wypożyczalnia

Montaż ogrodzenia, palowanie czy sadzenie drzew to prace, które wymagają od nas wykonania (nieraz bardzo głębokich) otworów w ziemi. Samodzielne ich wykonywanie za pomocą szpadla czy łopaty to ogromna ilość czasu. Co więcej, prace takie są bardzo męczące. Warto więc wykorzystywać nowoczesne urządzenia, które mogą nam je ułatwić.

W wypożyczalni Terbud znajdziesz świdry ziemne i wiertnice do gruntu na wynajem. To nowoczesne, solidne urządzenia czołowych producentów, które poradzą sobie z każdym rodzajem gruntu. Duża moc silnika, w jaką wyposażone jest wiertło ziemne, zapewnia doskonałe rezultaty, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowania świdra ziemnego

Świdry ziemne i wiertnice do gruntu to urządzenia, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Korzysta z nich zarówno branża budowlana, jak i osoby zajmujące się leśnictwem lub ogrodnictwem. Z powodzeniem możesz za ich pomocą wiercić otwory w glebie o dopasowanej do twoich potrzeb średnicy i głębokości. Szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Świdry ziemne wykorzystywane są podczas montowania ogrodzeń. Sprawdzają się również podczas sadzenia drzew w ogrodzie lub zalesiania terenów. Pomocne są również w palowaniu oraz osadzaniu słupków. Jak widzisz - jest to urządzenie, które może przydać się w wielu pracach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na jego wykorzystanie.

Wypożyczane świdry ziemne są wydajne i wygodne w obsłudze

Co ważne, świdry ziemne z naszej oferty to urządzenia stworzone przez czołowych producentów. Wyróżniają się wydajnością oraz bezawaryjnością. Co więcej, zaprojektowane są tak, by zapewniały komfort pracy. Jest to więc rozwiązanie, które z pewnością usprawni twoją pracę. Na dodatek ceny jakie oferujemy, są bardzo konkurencyjne. Przekonaj się sam!

  wiertnica do gruntu (świder ziemny) wiertło fi250mm

  Wiertnica przeznaczona do wiercenia w gruntach przeznaczonych do palowania, zalesiania, sadzenia drzew owocowych, pracach przy osadzaniu słupków z płotów systemowych.
   

  Pojemność silnika: 51,7 cm3
  Moc silnika: 1,9 kW (2,6 KM)
  Zbiornik paliwa: 0,9 l
  Max. średnica świdra: 250 mm
  Wymiary (DxSxW): 430 x 700 x 430 mm
  Waga 10,5 kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 70 zł

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700