608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Świder ziemny i wiertnica do gruntu - Wypożyczalnia

Montaż ogrodzenia, palowanie czy sadzenie drzew to prace, które wymagają od nas wykonania (nieraz bardzo głębokich) otworów w ziemi. Samodzielne ich wykonywanie za pomocą szpadla czy łopaty to ogromna ilość czasu. Co więcej, prace takie są bardzo męczące. Warto więc wykorzystywać nowoczesne urządzenia, które mogą nam je ułatwić.

W wypożyczalni Terbud znajdziesz świdry ziemne i wiertnice do gruntu na wynajem. To nowoczesne, solidne urządzenia czołowych producentów, które poradzą sobie z każdym rodzajem gruntu. Duża moc silnika, w jaką wyposażone jest wiertło ziemne, zapewnia doskonałe rezultaty, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej

  Wiertnica do gruntu (świder ziemny) wiertło fi250mm

  Wiertnica przeznaczona do wiercenia w gruntach przeznaczonych do palowania, zalesiania, sadzenia drzew owocowych, pracach przy osadzaniu słupków z płotów systemowych.
   

  Pojemność silnika: 51,7 cm3
  Moc silnika: 1,9 kW (2,6 KM)
  Zbiornik paliwa: 0,9 l
  Max. średnica świdra: 250 mm
  Wymiary (DxSxW): 430 x 700 x 430 mm
  Waga 10,5 kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 80 zł

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Zastosowania świdra ziemnego

     Świdry ziemne i wiertnice do gruntu to urządzenia, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Korzysta z nich zarówno branża budowlana, jak i osoby zajmujące się leśnictwem lub ogrodnictwem. Z powodzeniem możesz za ich pomocą wiercić otwory w glebie o dopasowanej do twoich potrzeb średnicy i głębokości. Szybko, sprawnie i bezpiecznie.

     Świdry ziemne wykorzystywane są podczas montowania ogrodzeń. Sprawdzają się również podczas sadzenia drzew w ogrodzie lub zalesiania terenów. Pomocne są również w palowaniu oraz osadzaniu słupków. Jak widzisz - jest to urządzenie, które może przydać się w wielu pracach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na jego wykorzystanie.

     Wypożyczane świdry ziemne są wydajne i wygodne w obsłudze

     Co ważne, świdry ziemne z naszej oferty to urządzenia stworzone przez czołowych producentów. Wyróżniają się wydajnością oraz bezawaryjnością. Co więcej, zaprojektowane są tak, by zapewniały komfort pracy. Jest to więc rozwiązanie, które z pewnością usprawni twoją pracę. Na dodatek ceny jakie oferujemy, są bardzo konkurencyjne. Przekonaj się sam!

     Dostawa wiertnic do gruntu do klientów na śląsku

     Wiertnica do gruntu pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale skorzystanie z usług naszej wypożyczalni sprawia, że cały proces, począwszy od wynajmu sprzętu, a skończywszy na pracach z nim związanych, przebiega jeszcze sprawniej! Wszystko za sprawą naszej opcji darmowej dostawy, która obejmuje klientów mieszkających na Śląsku.

     Nasze zamówienia dostarczamy nie tylko do klientów z Katowic, ale także na terenie całego województwa śląskiego.

     Dostawa wiertnic do klientów na terenie całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

     Oprócz tego z naszych wiertnic do gruntu oraz przystępnych cen mogą skorzystać również klienci z innych części Polski. Co więcej, w przypadku zamówienia długoterminowego, sprzęt dostarczymy do wybranego miejsca na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik