608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wiertnice do betonu - Wypożyczalnia

Wykonywanie wielu prac budowlanych nie jest możliwe bez zastosowania odpowiedniego sprzętu. Tak jest w przypadku realizacji przewiertów w betonie lub murowanych ścianach. W tym celu konieczne jest użycie wiertnic do betonu. Tego typu sprzęt umożliwia wykonanie przewiertów i otworów w posadzkach, ścianach, w ceramice i innych. Wiertnice do betonu występują w kilku wariantach, od tych do profesjonalnego wykorzystania (np. wiertnica diamentowa, urządzenia ze statywami) po sprzęt lżejszy. W zależności od zapotrzebowania wybierany jest odpowiedni model oraz moc wiertnicy. Maszyny budowlane i elektronarzędzia, to urządzenia często bardzo drogie, dlatego też wymagając jego użycia okazyjnie, warto zdecydować się na wynajem, by skorzystać z najwyższej jakości sprzętu bez generowania sporych kosztów związanych z jego zakupem.

Czytaj więcej

  Wiertnica do betonu HILTI DD120

  Bardzo kompaktowa i lekka wiertnica diamentowa do wiercenia ze statywu, do małych i średnich średnic maks. 160 mm.
   

  Znamionowa moc wejściowa: 1600 W
  Liczba biegów: 2
  Prędkość obrotowa:
   
  Bieg 1: 650 obr./min.
  Bieg 2: 1380 obr./min.


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 130 zł


  Koronki:

  Cena za każdy rozpoczęty 1mm
  28 mm 24 zł
  32 mm 27 zł
  42 mm 31 zł
  72 mm 35 zł
  82 mm 39 zł
  102 mm 50 zł
  122 mm 62 zł
  152 mm 86 zł
  182 mm 87 zł
  250 mm 145 zł
  300 mm 156 zł

   Wiertnica do betonu HILTI DD200

   System do wiercenia diamentowego do dużych obciążeń, do wiercenia ze statywu, do otworów o bardzo szerokim zakresie średnic 12 - 450 mm (1/2” - 18”)
    

   Znamionowa moc wejściowa: 3200 W
   Liczba biegów: 4
   Prędkość obrotowa:


    
   Bieg 1: 240 obr./min.
   Bieg 2: 580 obr./min.
   Bieg 3: 1160 obr./min.
   Bieg 4: 2220 obr./min.


   Cena wynajmu

   Cena za dobę 150 zł


   Koronki:

   Cena za każdy rozpoczęty 1mm
   28 mm 24 zł
   32 mm 27 zł
   42 mm 31 zł
   72 mm 35 zł
   82 mm 39 zł
   102 mm 50 zł
   122 mm 62 zł
   152 mm 86 zł
   182 mm 87 zł
   250 mm 145 zł
   300 mm 156 zł

    Czym się kierować wybierając wiertnicę do betonu?

     

    Wiertnica do betonu to sprzęt specyficzny, dlatego też decydując się na jego wynajem należy zwrócić uwagę na kilka ważnych spraw. Urządzenie ma służyć do wykonania przewiertów w betonie lub twardej innej powierzchni o dużej twardości (jak na przykład żelbet, cegła, gres czy ceramika). Należy zatem dokładnie określić rodzaj materiału, w którym wykonany ma zostać odwiert oraz ustalić trzeba także wielkość otworów, która ma zostać otrzymana. Otwory małe mogą być wykonywane z wykorzystaniem wiertnicy ręcznej, natomiast większe średnice (powyższej 10 centymetrów)  wymagają użycia cięższego i w pełni profesjonalnego sprzętu. Zaawansowane odwierty wykonywane są metodą na mokro, co pozwala uniknąć zanieczyszczeń. Przed wyborem modelu należy również mieć pewność, że osoba mająca obsługiwać sprzęt musi posiadać niezbędne umiejetność oraz zachować zasady bezpieczeństwa. Konieczne jest więc zapoznanie się z instrukcją obsługi urządzenia. 

     

    Zastosowania wiertnic do betonu

    Odwierty w materiałach o małej twardości mogą być wykonywane z wykorzystaniem wiertarek wyposażonych w odpowiednie uchwyty. Do otworów w betonie czy innych twardych powierzchniach używać należy profesjonalnego sprzętu, jakim są wiertnice do betonu. Wiertnice umożliwiają pracę bez ryzyka zapylenia powietrza oraz bez stosowania udaru. W zależności od modelu możliwia jest realizacja różnego typu odwiertów. Najbardziej optymalnym sprzętem do wykonywania odwiertów w materiałach twardych jest wiertnica diamentowa, która perfekcyjnie poradzi sobie w każdych warunkach i wykona precyzyjne otwory nawet w wymagających zbrojeniach. 

    Zalety naszych wiertnic do betonu

    Decydując się na wynajem maszyn czy elektronarzędzi należy korzystać z oferty profesjonalnych i sprawdzonych dostawców. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud dostarcza najwyższej jakości urządzeń, które idealnie sprawdzą się na każdym placu budowy. W ofercie Terbud znajdują się profesjonalne i w pełni zaawansowane wiertnice do betonu renomowanej i cenionej przez specjalistów na całym świecie marki Hilti. 

    Wiertnica do betonu HILTI DD200 to sprzęt wyposażony w niezwykle wytrzymały i nowoczesny system do wiercenia diamentowego. Urządzenie pokonuje nawet bardzo duże obciążenia. Wiertnicę wyposażono w specjalny statyw, który zwiększa wygodę oraz bezpieczeństwo prowadzonych prac. Z wykorzystaniem tego modelu wiertnicy diamentowej wykonywać można szereg otworów o różnej wielkości, gdyż zasięg średnic HILTI DD200 wynosi od 12 do 450 mm (1/2” - 18”).

    Dla mniej zaawansowanych prac oraz realizacji otworów o mniejszych średnicach (do maksymalnie 160 mm) posłuży kompaktowa diamentowa wiertnica do betonu HILTI DD120. Ten model sprzętu charakteryzuje bardzo duża wydajność oraz lekkość. HILTI DD120 również posiada specjalny statyw zwiększający wygodę i bezpieczeństwo prowadzonych prac. 

    W asortymencie wypożyczalni Terbud znajduje się również wiertnica do gruntu ze świdrem zmiennym oraz wiertłem fi 250 mm. Tego typu sprzęt wykorzystywany jest wyłącznie do wykonywania otworów w gruncie. Przeznaczeniem tych odwiertów jest palowanie, osadzanie słupków, sadzenie drzew czy zalesianie. 


    Wiertnice na wynajem znajdujące się na wyposażeniu Terbud to sprzęt najwyższej jakość. Urządzenia te cechuje doskonała wydajność oraz natychmiastowa gotowość do pracy. Korzystając z usług wypożyczalni sprzętów ma się pewność, że maszyny i elektronarzędzia są w najlepszym stanie, regularnie serwisowane oraz sprawne, dlatego też wynajem urządzeń jest doskonałą alternatywą do ich zakupu. 
     

    Dostawa wiertnic do betonu na terenie Śląska


    Wypożyczalnia maszyn budowlanych Terbud zlokalizowana jest na terenie Śląska, dlatego też klienci z takich miasta, jak Katowice, Zabrze, Tychy, Chorzów czy Dobrowa Górnicza mają bezpośredni dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. W ofercie wynajmu firma oferuje także bardzo tani transport do wybranej lokalizacji na Śląsku. Wiertnice do betonu dostarczane są prze Terbud wprost na miejsce prowadzonych prac. 
     

    Dostawa wiertnic do betonu na terenie całego kraju


    Oferta firmy nie ogranicza się jednak wyłącznie do Śląska. Z nowoczesnych rozwiązań sprzętowych, wydajnych maszyn budowlanych oraz innowacyjnych elektronarzędzi mogą również korzystać klienci z całej Polski. Najbardziej przystępną formą najmu, w której atrakcyjna jest także cena, jest wynajem długoterminowy. Terbud zapewnia dostawę wiertnic do betonu na terenie całego kraju w przypadku korzystania tej opcji najmu. Dzięki temu wymagany sprzęt trafia bezpośrednio pod wymaganą lokalizację. 

     

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

     Poradnik