608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wibrator do betonu - Wynajem

Wykonujesz prace budowlane? Z pewnością wiesz więc, że zagęszczanie betonu ma ogromne znaczenie. Od niego zależy bowiem jakiej jakości mieszankę otrzymamy. Dlatego też warto wyposażyć się w urządzenia, dzięki którym usuwanie powietrza z betonu będzie znacznie bardziej skuteczne i proste. Wśród wielu możliwości, warto postawić na wibratory do betonu.

Jeśli nie chcesz ponosić kosztu zakupu takiego urządzenia, postaw na ofertę Terbud. To wypożyczalnia, która oferuje wysokiej jakości sprzęt na wynajem. Szeroki wybór wibratorów do betonu dostępny jest bowiem w naszej ofercie w bardzo przystępnych cenach. Oferujemy nowoczesne urządzenia czołowych producentów - możesz więc mieć pewność, że stawiasz na dobry sprzęt.

Czytaj więcej

  Wibrator do betonu

  Moc: 2300 W
  Napięcie: 230 V
  Obroty: 18000 obr./min
  Waga: 5,40 kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 45 zł
  Cena za dobę 40 zł / powyżej 4 dni

   Łata wibracyjna do betonu 2,5 m

   Długość łaty: 2,5 m
   Silnik: benzynowy
   Zbiornik paliwa (litry) 0,65 l
   Waga: 25 kg

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 80 zł
   Cena za dobę 70 zł / powyżej 4 dni

     Zamów wybrany sprzęt budowlany

     Wiadomość wysłana.

     Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

      Wewnętrzne wibratory do betonu

      W naszej ofercie znajdziesz wewnętrzny wibrator do betonu, który umieszcza się w mieszance. Jego drgania sprawiają, że beton zostaje doskonale zagęszczony. Oferowane przez nas urządzenia są solidne, trwałe, a przy tym proste w obsłudze. Z pewnością więc poradzisz sobie z ich użytkowaniem, a wykonywanie prac murarskich stanie się znacznie łatwiejsze.

      Co ważne, wewnętrzne wibratory do betonu cechują się szerokim zastosowaniem - niezależnie od tego, czy tworzysz zaprawę murarską, beton na posadzki czy tynk elewacyjny, możesz liczyć, że urządzenie to szybko i sprawnie pozwoli nadać mu odpowiednią konsystencję i trwałość. Przekonało się o tym już wielu profesjonalistów korzystających z naszej oferty.

      Łaty wibracyjne do betonu

      Łaty wibracyjne do betonu to kolejna propozycja, która przyda się szczególnie osobom wylewającym posadzki, stropy, podesty i betonowe chodniki. Łaty tego typu nie tylko zagęszczają bowiem beton usuwając z niego powietrze, ale również służą do wygładzania powierzchni. Ich wymiary i funkcje sprawiają, że dzieje się to szybko i sprawnie.

      Prace z wykorzystaniem łat wibracyjnych zapewniają doskonały efekt równej, gładkiej powierzchni, którego nie sposób uzyskać gładząc posadzki w sposób tradycyjny. Sprawiają także, że beton staje się twardy i odporny na pękanie, co jest największą zaletą tego typu urządzeń. W naszej ofercie łaty dostępne są w bardzo przystępnych cenach, co jest jej dodatkową zaletą.

      W jakim celu wibruje się beton?

      Wibrowanie betonu ma ogromne znaczenie dla trwałości tego materiału. W betonie znajdują się bowiem bąbelki powietrza, które mogą przyczyniać się do jego pękania i kruszenia. Usunięcie powietrza z betonu poprawia znacząco jego konsystencję, a co za tym idzie - również trwałość. Dlatego też warto skorzystać z naszej oferty i wyposażyć się w wysokiej klasy sprzęt.

      Dostarczamy wibratory do betonu do klientów na terenie Śląska

      Dzięki naszemu wibratorowi do betonu Twoja praca będzie trwalsza, a jej efekty dużo lepsze. Ale to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni. Decydując się na współpracę z Terbud, możesz również skorzystać z naszej opcji darmowej dostawy, dzięki której zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także cenny czas. Darmowa dostawa obejmuje klientów z całego województwa śląskiego.

      W przypadku wynajmu długookresowego oferujemy transport na terenie całej Polski

      W Terbud mamy również specjalną ofertę dla klientów spoza województwa śląskiego. Jeśli mieszkasz w innej części Polski, ale chciałbyś mimo wszystko skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami. W przypadku długoterminowego okresu wypożyczenia dostarczamy wibratory do betonu oraz pozostałe urządzenia również na terenie całej Polski.

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik