608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Walec wibracyjny - Wynajem

Podczas wykonywania prac budowlanych i remontowych warto korzystać z profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu, który ułatwi nam wykonanie zadania. Wśród urządzeń, które warto wykorzystać, znajdują się walce wibracyjne i okołkowane, które ułatwiają między innymi prace asfaltowe czy wyrównywanie ziemi.

Niestety, koszt zakupu takiego walca bywa wysoki. Nie musisz jednak ponosić wydatków ponad miarę. Wystarczy, że skorzystasz z oferty wypożyczalni Terbud, która ma dla ciebie szeroki wybór walców na wynajem. Wśród nich znajdziesz między innymi mały walec, ręcznie prowadzony walec wibracyjny, czy też zdalnie sterowany walec okołkowany.

Czytaj więcej

  Walec Okolkowany Bomag BMP 851

  Walec okołkowany nadaje się do prac związanych z zagęszczaniem fundamentów, do zagęszczania zwięzłych gruntów przy wykonywaniu rowów, kanałów i rurociągów, nasypów. Dzięki niewielkim rozmiarom i zdalnemu sterowaniu idealny do stosowania w wąskich wykopach.

  Waga: 1706 kg
  Moc silnika: 13,8 kW
  Siła wymuszająca: 80 kN
  Szerokość robocza: 850 mm
  Wibracje: TAK
  Rodzaj paliwa: DIESEL

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 190 zł

  Na życzenie klienta dowozimy sprzęt pod wskazany adres.

   Walec wibracyjny dwubębnowy (ręcznie prowadzony) BW 75

   Walec ma zastosowanie przy budowach i remontach chodników, placów zabaw, kortów tenisowych. Nadaje się do prac asfaltowych. Świetnie również sprawdza się w równaniu ziemi pod trawnik.

   Waga: 1040 kg
   Moc silnika: 6,2 kW
   Szerokość robocza: 750 mm
   Wibracje: TAK
   Rodzaj paliwa: DIESEL

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 160 zł

   Na życzenie klienta dowozimy sprzęt pod wskazany adres.

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Zastosowania walców wibracyjnych

     Walce wibracyjne to urządzenia, które są niezastąpione w wykonywaniu prac asfaltowych. Doskonale sprawdzają się w zagęszczaniu fundamentów, gruntów po wykopach czy asfaltu. Dzięki nim wyrównywanie ziemi staje się znacznie łatwiejsze. Co więcej, są to urządzenia, które dzięki swoim wymiarom doskonale sprawdzają się nawet w niewielkich wykopach.

     Oferowane przez nas ręcznie prowadzone walce wibracyjne to prosta obsługa i niezawodność. Dzięki temu z powodzeniem korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które na co dzień nie zajmują się wykonywaniem tego typu prac. Co więcej, walec wibracyjny znajdziesz w naszej ofercie w bardzo dobrej, niskiej cenie, co jest dodatkową zaletą.

     Zastosowania walców okolkowanych

     Walce okołkowane również przydają się w wielu różnego rodzaju pracach i są nieocenioną pomocą. Jeśli planujesz remont chodnika, placu zabaw lub wyrównywanie trawników - wynajem tego funkcjonalnego sprzętu będzie dobrą decyzją, która pozwoli ci zaoszczędzić sporo czasu. Przekonało się już o tym wielu zadowolonych klientów.

     Warto dodać, że walce okołkowane, które oferujemy w naszej wypożyczalni, są sprzętem stosunkowo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji. Używanie tych urządzeń jest proste, a efekty wykonanych prac z pewnością spełnią twoje oczekiwania. To rozwiązanie dla każdego, komu zależy na uzyskaniu równej powierzchni.

     Wynajmowane walce są solidne i proste w obsłudze

     Warto wspomnieć, że oferowane przez nasz walce wibracyjne to urządzenia solidne i niezawodne, stworzone przez czołowych producentów sprzętu budowlanego. Są proste w obsłudze i intuicyjne - praca z ich wykorzystaniem będzie więc prawdziwą przyjemnością. Co więcej, cena wynajmu, którą oferujemy, z pewnością pozytywnie cię zaskoczy.

     Dostarczamy walce do klientów z całego woj. śląskiego

     Wynajem walca z pewnością uprości i skróci wszystkie prace budowlane związane z wyrównywaniem terenu, a jak powszechnie wiadomo - czas to pieniądz. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie wysokiej jakości sprzęt. I to trafi całkiem dosłownie i samodzielnie, ponieważ klienci mieszkający na terenie województwa śląskiego mogą skorzystać z darmowej dostawy!

     W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

     Mieszkasz poza Śląskiem, ale zainteresowała Cię nasza oferta? W Terbud pomyśleliśmy również o klientach z innych miast! Wynajmując sprzęt na dłuższy czas Ty również możesz skorzystać z opcji dostawy, nawet jeśli jesteś z innego województwa. Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci więcej informacji.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik