608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Miernik wilgotności i laser płaszczyznowy - Wypożyczalnia

Wykonując prace budowlane warto zadbać o każdy szczegół. Aby było to możliwe, konieczne jest posiadanie specjalistycznego sprzętu, takiego jak laser płaszczyznowy czy miernik wilgotności. Niestety, te urządzenia pomiarowe kosztują naprawdę sporo i nie każda firma budowlana jest w stanie pozwolić sobie na ich zakup. Na szczęście, nie jest to konieczne.

Terbud to wypożyczalnia, która oferuje specjalistyczne urządzenia pomiarowe na wynajem. Oferujemy nowoczesne lasery płaszczyznowe i mierniki wilgotności znanych i cenionych firm, takich jak Bosch czy Stanley. To dobrej jakości sprzęt, który cechuje się bardzo wysoką dokładnością pomiarów. W naszej ofercie dostępny jest on w bardzo przystępnej cenie.

Lasery płaszczyznowe są niezbędne przy precyzyjnych pracach remontowo-budowlanych

Wszyscy doskonale wiemy, że na budowie liczy się przede wszystkim precyzja. Dlatego też warto wykorzystywać nowoczesne urządzenia pomiarowe, które pozwalają zaoszczędzić czas, a przy okazji dają pewność, że wszystkie wymiary poszczególnych elementów i materiałów są idealnie dopasowane. Takim właśnie urządzeniem jest laser płaszczyznowy.

Lasery płaszczyznowe pozwalają na dokładne zmierzenie długości poszczególnych materiałów, odległości pomiędzy ścianami oraz wielu innych elementów. Przydają się również do sprawdzania poziomu ścian i podłóg. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i sprawdzone lasery, na których dokładność możesz liczyć.

Mierniki wilgotności pozwalają na precyzyjne określenie wilgotności drewna oraz innych materiałów budowlanych

Wilgoć budowlana to jeden z największych problemów, z jakimi zmagają się osoby pracujące w tej branży. Usuwanie wilgoci jest zadaniem trudnym i czasochłonnym. Dlatego też tak ważne jest wykonanie odpowiednich pomiarów budowlanych. Mierniki wilgotności, które znajdziesz w naszej ofercie, pomagają w ich wykonaniu. Są solidne i proste w obsłudze.

  Laser płaszczyznowy Bosch GLL 3-80 P

  Linie: 1 pozioma, 2 pionowe
  Dokładność: ±0.2 mm/m
  Zasięg: 80 m


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 30 zł
  Cena za dobę 20 zł / powyżej 4 dni

   Miernik wilgotności Stanley

   Zakres pomiaru dla drewna: od 6% do 44%
   Dokładność pomiaru dla drewna: 2%
   Zakres pomiaru dla innych materiałów budowlanych: od 0.2% do 2.0%
   Dokładność dla innych materiałów budowlanych: 0.1%


   Cena wynajmu

   Cena za dobę 30 zł
   Cena za dobę 20 zł / powyżej 4 dni

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700