608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Szlifierka kątowa - Wypożyczalnia

Szlifierka kątowa to jedno z tych urządzeń, bez którego trudno przeprowadzić jakiekolwiek prace naprawcze czy budownicze. Niestety, koszt zakupu dobrej, solidnej szlifierki tego typu przekracza możliwości finansowe wielu z nas. Warto więc wiedzieć, że istnieją alternatywy, które pozwolą ci korzystać z dobrego sprzętu w niskiej cenie.

Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem szlifierek kątowych, czyli tzw. Gumówek, w bardzo przystępnej ofercie cenowej. Szeroki wybór szlifierek oraz tarcz sprawia, że bez trudu znajdziesz urządzenia, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i usprawni pracę. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów korzystających z naszego sprzętu. Dołącz do nich!

Szlifierki kątowe (gumówki) mają szerokie zastosowanie

Szlifierki kątowe, potocznie zwane gumówkami, to urządzenia, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Wśród prac, jakie możemy wykonać za ich pomocą, możemy wymienić cięcie metalu, przecinanie blachy i prętów zbrojeniowych, a także szlifowanie metalu i nadawanie mu określonego kształtu. Stąd też wykorzystywane są w budownictwie i blacharstwie.

To jednak nie wszystko. Wiele zależy bowiem od tego, w jaką tarczę wyposażymy naszą szlifierkę. Z powodzeniem może ona bowiem służyć nam także do polerowania i zbierania rdzy, usuwania lakieru lub farb, a także przecinania i szlifowania drewna. Sporo osób wykorzystuje je także do cięcia płytek ceramicznych oraz innych twardych materiałów. Jest to więc urządzenie, które może przydać się każdemu.

Wypożyczamy szlifierki kątowe renomowanej firmy Makita

Nasza wypożyczalnia to miejsce, w którym dbamy o to, by oferowany przez nas sprzęt w pełni spełniał oczekiwania klientów, był bezawaryjny i funkcjonalny. Dlatego też oferujemy szlifierki kątowe znanej i cenionej firmy Makita. Producent ten znany jest bowiem z niezawodności swoich urządzeń. Co więcej, dzięki nam nowoczesną szlifierkę Makita możesz wypożyczyć w bardzo niskiej, przystępnej cenie.

Dostarczamy szlifierki kątowe do klientów z całego woj. śląskiego

Skorzystanie z usług naszej wypożyczalni to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, które w innym wypadku musiałbyś wydać na okazjonalnie używany sprzęt, ale również czasu. W jaki sposób wynajem sprzętu może oszczędzić czas? Już tłumaczymy. Nasza współpraca z klientem nie kończy się na wypożyczeniu szlifierek kątowych, ale również dostarczeniu jej.

Co więcej, opcja dostawy jest całkowicie darmowa dla klientów mieszkających na terenie województwa śląskiego. Obszar naszego działania obejmuje nie tylko Katowice i Bojszowy, ale także inne miasta z województwa śląskiego.

W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

Nasz zasięg nie ogranicza się tylko do Śląska. Z usług firmy Terbud mogą skorzystać również klienci z innych części Polski, a w przypadku wypożyczenia długoterminowego, dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju!

  szlifierka kątowa MAKITA (duża 230mm)

  Szlifierki kątowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie, służą do przecinania i szlifowania metalu i innych twardych materiałów. Najczęściej wykorzystuje się je do przecinania blachy, prętów zbrojeniowych i kształtowników stalowych, do cięcia betonowych i ceramicznych elementów o niedużej grubości.
   

  Moc znamionowa: 2200 W
  Prędkość obr. na biegu jałowym: 6600 obr./min
  Średnica tarczy: 230 mm
  Gwint wrzeciona: M14 x 2
  Wymiary (DxSxW): 473 x 249 x 140 mm
  Waga 5,8 kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 30 zł
  Cena za dobę 25 zł / powyżej 5 dni

   szlifierka kątowa MAKITA (mała125mm)

   Szlifierki kątowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie, służą do przecinania i szlifowania metalu i innych twardych materiałów. Najczęściej wykorzystuje się je do przecinania blachy, prętów zbrojeniowych i kształtowników stalowych, do cięcia betonowych i ceramicznych elementów o niedużej grubości.
    

   Moc znamionowa: 1400 W
   Prędkość obr. na biegu jałowym: 2800 - 12000 obr./min
   Średnica tarczy: 125 mm
   Gwint wrzeciona: M14 x 2
   Wymiary (DxSxW): 299 x 139 x 103 mm
   Waga 2,2 kg

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 17 zł
   Cena za dobę 14 zł / powyżej 5 dni

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700