608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Szlifierka do gładzi - Wypożyczalnia

Gładź gipsowa to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań służących do estetycznego wygładzania i wykańczania ścian. Niestety, aby mogła prezentować się dobrze, musi zostać odpowiednio zeszlifowana. Wykorzystywanie ręcznych pac i siatek jest czasochłonne i nie przynosi oczekiwanego efektu. Dlatego też o wiele lepiej skorzystać ze szlifierki do gładzi.

Koszt jej zakupu nie należy do najniższych, ale dzięki ofercie wypożyczalni Terbud nie musisz go ponosić. Oferujemy bowiem wynajem nowoczesnych szlifierek, dzięki którym czyszczenie gładzi staje się znacznie łatwiejsze. Atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór urządzeń to gwarancja, że znajdziesz szlifierkę dopasowaną do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

  Szlifierka do gładzi FLEX GE 5 R Giraffe®

  • FLEX GE 5 Giraffe®. Najbardziej poręczna ze wszystkich.

  • Osłona przeciwpyłowa z obrzeżem szczotkowym. Resorowane obrzeże szczotkowe zapobiega powstawaniu rowków i zadrapań podczas pracy i zapewnia optymalne odsysanie pyłów.

  • Zawieszenie kardanowe. Zawieszona kardanowo głowica szlifierska z zoptymalizowanym przegubem zapewnia dużą elastyczność i doskonałe dopasowanie głowicy do powierzchni ścian i sufitów.

  • Elastyczny wał napędowy. Dużą elastyczność oraz zminimalizowanie ciężaru na głowicy szlifierki zapewnia prawidłowe przeniesienie napędu w celu ułatwienia obsługi.

  • Ergonomiczna rurka prowadząca. Wygodna obsługa dzięki owalnej, wąskiej rurce prowadzącej z uchwytem wpuszczanym - opcjonalnie łatwa regulacja długości do prac na max. wysokości do 3,20 m.

  UWAGA: Możliwość podpięcia odkurzacza, który usuwa większość zapylenia podczas pracy.

  Średnica tarczy szlifierskiej maks. 225 mm
  Moc pobierana 500 Wat
  Głębokość cięcia 120 mm
  Prędkość obrotowa biegu jałowego 1100-1650 / min
  Uchwyt narzędzia talerz szlifierski na rzep

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 80 zł
  Cena za dobę 70 zł / powyżej 5 dni
   
  Cena za dobę z odkurzaczem 160 zł
  Cena za dobę z odkurzaczem 120 zł / powyżej 5 dni
   

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Zalety wypożyczanych szlifierek do gładzi

    Szlifierki do gładzi, które oferujemy, to sprzęt stworzony przez czołowych producentów narzędzi. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz niezawodne urządzenie, które pomoże ci w pracy. Co więcej, nowoczesne szlifierki z naszej oferty wyróżniają się nie tylko skutecznością działania, ale również ograniczeniem pylenia, co ma pozytywny wpływ na twoje zdrowie.

    Ergonomiczny kształt szlifierek do gładzi oraz ich intuicyjna obsługa sprawiają, że nawet jeśli do tej pory nie korzystałeś z tego typu rozwiązań, bez problemu poradzisz sobie z wygładzaniem ścian w swoim domu. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej oszczędne osoby - przekonaj się sam i sprawdź naszą ofertę.

    Oferujemy także odkurzacze, które można podłączyć do szlifierek

    Każdy, kto chociaż raz zajmował się szlifowaniem gładzi wie, że nie da się uniknąć kurzu i pyłu, który powstaje w wyniku tarcia gipsowych powierzchni. Na szczęście, w naszej ofercie znajdziesz również odkurzacze do szlifierek, które pozwalają na szybkie i sprawne usuwanie zapylenia. To nowoczesne urządzenia, które w naszej ofercie znajdziesz w przystępnej cenie.

    Dostarczamy szlifierki do gładzi do klientów z całego woj. śląskiego

    W Terbud doskonale wiemy, że remonty nie są czymś, co robi się codziennie oraz że bez szlifierki do gładzi, której nie opłaca się kupować, trudno osiągnąć wymarzony efekt. Dlatego nasza oferta jest tak korzystna. Co więcej, decydując się na nasze urządzenia, zyskujesz coś więcej, niż możliwość wypożyczenia wysokiej jakości sprzętu w przystępnej cenie.

    W ramach dodatkowej usługi dostarczamy nasze szlifierki do gładzi do klientów na terenie całego województwa śląskiego. Obszar naszych działań obejmuje nie tylko Katowice i Bojszowy, ale także inne miasta z województwa śląskiego.

    W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

    Z naszych usług mogą skorzystać również klienci z innych miast i województw, a w przypadku dłuższego okresu wypożyczenia z przyjemnością dostarczymy zamówiony sprzęt na terenie całego kraju. Osoby zainteresowane współpracą z naszą wypożyczalnią zapraszamy do kontaktu!

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

     Poradnik