608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Budowa domu wymaga odpowiedniego szalowania ścian i stropów. Tylko wtedy możemy osiągnąć oczekiwane efekty. Niestety, szalunki ścienne kosztują naprawdę sporo. Co więcej, po zakończonej budowie domu zazwyczaj nie są nam już potrzebne. Dlatego też warto szukać alternatyw. Nasza wypożyczalnia daje ci jedną z nich – wszystko, czego potrzebujesz, możesz bowiem wynająć.

Wypożyczalnia Terbud to szeroki wybór sprzętu budowniczego na wynajem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi systemy szalunkowe, podpory stropowe, korony, dźwigary deskowe oraz wiele innych, niezbędnych w pracy na budowie elementów szalunku. Wszystkie dostępne w dobrych, niskich cenach, co jest dodatkową zaletą naszej oferty.

Czytaj więcej

  Szalunki ścienne GEOPANEL

  Płyta GEOPANEL® to system łatwi i intuicyjny w montażu. Elementy szalunku są lekkie, dzięki czemu montażem może zajmować się tylko jedna osoba.


  Wszystkie płyty mają taką samą wysokość 60 cm, różnią się tylko długością 25, 30, 40, 120 cm). System nie wymaga skracania lub dopasowywania.
  Płyty są wyposażone w otwory pod ściągi gwintowane i dystanse.
  Elementy po zdemontowaniu są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy tylko woda.

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 3 zł / 1m2

   Szalunki słupowe GEOTUB

   Płyta GEOPANEL® to system łatwi i intuicyjny w montażu. Elementy szalunku są lekkie, dzięki czemu montażem może zajmować się tylko jedna osoba.

   Wszystkie moduły mają wysokość 60 cm, różnią się tylko średnicą (35cm, 40cm, 45cm,  50cm,  60cm, 70 cm).

   Elementy po zdemontowaniu są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy tylko woda.

   Cena wynajmu

   Cena za dobę do uzgodnienia

    System szalunkowy Stropowy

    W zestaw wchodzą:

    • dźwigary deskowe
    • podpory stropowe
    • korony
    • sklejki
    • trójnogi

    Cena wynajmu

    Cena za miesiąc 2200 zł za 100m2

     Zamów wybrany sprzęt budowlany

     Wiadomość wysłana.

     Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

      Zalety wynajmowanych szalunków ściennych

      Naszym klientom oferujemy nowoczesne szalunki z ABS, które charakteryzują się wysoką jakością, łatwością montażu oraz bezproblemowym utrzymaniem czystości po zakończonej pracy. To lekkie szalunki, których stawianie nie sprawia żadnego problemu nawet niedoświadczonym osobom. Jednocześnie są solidne i niezawodne.

      Zaletą naszej oferty wynajmowanych szalunków ściennych jest również jej szerokość. W ofercie mamy bowiem elementy szalunkowe w wielu różnych wymiarach oraz rodzajach zastosowań. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć to, czego potrzebuje na swojej budowie. Potwierdzają to liczne, zadowolone głosy osób korzystających z naszej wypożyczalni sprzętu.

      Wypożyczamy wysokiej jakości szalunki ścienne w konkurencyjnych cenach

      Nasza oferta to wysokiej jakości szalunki ścienne, które pozwolą ci na precyzyjne stawianie ścian i stropów. Dbamy o to, by w naszej wypożyczalni znajdowały się przede wszystkim sprawdzone systemy szalunkowe, które cieszą się dobrą opinią. Co więcej, jesteśmy w stanie zaoferować ci jedną z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Wierzymy bowiem, że dobry wynajem wcale nie musi być drogi.

      Dostarczamy szalunki ścienne do klientów na terenie woj. śląskiego

      Podsumowując - wynajem szalunków ściennych jest dużo bardziej opłacalny i ekonomiczny, niż ich zakup. Nie jest to jednak koniec oszczędności! W firmie Terbud dostarczamy szalunki ścienne do klientów mieszkających na terenie województwa śląskiego, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, jak przewieźć to niezbyt wymiarowe zamówienie.

      Z opcji dostawy mogą skorzystać klienci nie tylko z Katowic, ale także z całego województwa śląskiego. Ale to nie koniec dobrych wiadomości!

      W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy szalunki do klientów z całej Polski

      W przypadku długoterminowego wynajmu jesteśmy gotowi dostarczyć szalunki ścienne do każdego miasta w Polsce. Jeżeli zatem interesuje Cię wypożyczenie wysokiej jakości szalunków, gwarantujących całkowite bezpieczeństwo na placu budowy - zapraszamy do kontaktu! Z radością ustalimy z Tobą warunki wynajmu oraz szczegóły dostawy.

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik