608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Szalunki ścienne - Wynajem

Budowa domu wymaga odpowiedniego szalowania ścian i stropów. Tylko wtedy możemy osiągnąć oczekiwane efekty. Niestety, szalunki ścienne kosztują naprawdę sporo. Co więcej, po zakończonej budowie domu zazwyczaj nie są nam już potrzebne. Dlatego też warto szukać alternatyw. Nasza wypożyczalnia daje ci jedną z nich – wszystko, czego potrzebujesz, możesz bowiem wynająć.

Wypożyczalnia Terbud to szeroki wybór sprzętu budowniczego na wynajem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi systemy szalunkowe, podpory stropowe, korony, dźwigary deskowe oraz wiele innych, niezbędnych w pracy na budowie elementów szalunku. Wszystkie dostępne w dobrych, niskich cenach, co jest dodatkową zaletą naszej oferty.

Zalety wynajmowanych szalunków ściennych

Naszym klientom oferujemy nowoczesne szalunki aluminiowe, które charakteryzują się wysoką jakością, łatwością montażu oraz bezproblemowym utrzymaniem czystości po zakończonej pracy. To lekkie szalunki, których stawianie nie sprawia żadnego problemu nawet niedoświadczonym osobom. Jednocześnie są solidne i niezawodne.

Zaletą naszej oferty wynajmowanych szalunków ściennych jest również jej szerokość. W ofercie mamy bowiem elementy szalunkowe w wielu różnych wymiarach oraz rodzajach zastosowań. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć to, czego potrzebuje na swojej budowie. Potwierdzają to liczne, zadowolone głosy osób korzystających z naszej wypożyczalni sprzętu.

Wypożyczamy wysokiej jakości szalunki ścienne w konkurencyjnych cenach

Nasza oferta to wysokiej jakości szalunki ścienne, które pozwolą ci na precyzyjne stawianie ścian i stropów. Dbamy o to, by w naszej wypożyczalni znajdowały się przede wszystkim sprawdzone systemy szalunkowe, które cieszą się dobrą opinią. Co więcej, jesteśmy w stanie zaoferować ci jedną z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Wierzymy bowiem, że dobry wynajem wcale nie musi być drogi.

Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

  szalunki ścienne GEOPANEL

  Płyta GEOPANEL® to system łatwi i intuicyjny w montażu. Elementy szalunku są lekkie, dzięki czemu montażem może zajmować się tylko jedna osoba. Szalunki GEOPANEL® nie wymagają preparatów antyadhezyjnych ani specjalnej obróbki przed betonowaniem.

  Wszystkie płyty mają taką samą wysokość 60 cm, różnią się tylko długością 25, 30, 40, 120 cm). System nie wymaga skracania lub dopasowywania.

  Płyty są wyposażone w otwory pod ściągi gwintowane i dystanse.

  Elementy po zdemontowaniu są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy tylko woda.

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 3 zł / 1m2

   szalunki słupowe GEOTUB

   Płyta GEOPANEL® to system łatwi i intuicyjny w montażu. Elementy szalunku są lekkie, dzięki czemu montażem może zajmować się tylko jedna osoba. Szalunki GEOTUB® nie wymagają preparatów antyadhezyjnych ani specjalnej obróbki przed betonowaniem.

   Wszystkie moduły mają wysokość 60 cm, różnią się tylko średnicą  (35cm, 40cm, 45cm,  50cm,  60cm, 70 cm).

   Elementy po zdemontowaniu są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy tylko woda.

   Cena wynajmu

   Cena za dobę do uzgodnienia

    system szalunkowy

    W zestaw wchodzą:

    • dźwigary deskowe
    • podpory stropowe
    • korony

    Cena wynajmu

    Cena za dobę do uzgodnienia

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700