608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Kosiarka spalinowa, glebogryzarka i wertykulator - Wypożyczalnia

Utrzymanie ogrodu w dobrym stanie bywa problematyczne i czasochłonne. Koszenie trawy, spulchnianie ziemi czy regeneracja trawnika - wszystko to zabiera sporo czasu i sił, szczególnie wtedy, gdy nie mamy dostępu do nowoczesnych urządzeń, które mogłyby ułatwić nam pracę. Tymczasem koszt zakupu kosiarki czy glebogryzarki bywa naprawdę duży.

Na szczęście, wcale nie musisz kupować sprzętu na własność. Wystarczy, że skorzystasz z oferty wypożyczalni Terbud. Oferujemy wynajem różnego rodzaju kosiarek oraz innego sprzętu ogrodowego w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to wszystko czego potrzebujesz, by zadbać o swój ogród.

Czytaj więcej

  Łuparka HOS 9t

  Łuparka pionowa HOS 9A marki Lumag Germany posiada siłę rozłupywania 9 ton. Wyposażona jest w wydajny silnik z napięciem pracy 400 V. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości klin gwarantuje długą żywotność i bezawaryjną pracę. Regulowana wysokość stołu do rozłupywania, oraz bezstopniowa regulacja wysokości klina, pozwala idealnie dopasować się do obrabianego drewna. Wbudowane koła łatwo i szybko mogą przemieszczać maszynę.


  Cena wynajmu

  Cena za dobę  100 zł

   

   Rozdrabniacz spalinowy do gałęzi FAWORYT

   Rozdrabniacz wyposażony jest w nowoczesny, profesionalny i wydajny czterosuwowy silnik, charakteryzujący się bezawaryjnością oraz niskim poziomem głośności. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 49,5 mm. Rozdrobnione resztki można wykorzystać jako ściółkę na rabaty i ścieżki lub wyrzucić na kompost.


   Cena wynajmu

   Cena za dobę  130 zł

    Wertykulator spalinowy VIKING LB 540

    Wertykulacja to nic innego jak pionowe nacinanie darni, które dokonywane jest za pomocą metalowych ostrzy.  Wertykulacja ma na celu usunięcie resztek obumarłych roślin, chwastów oraz mchu. Dzięki temu ułatwiamy przedostanie się do gleby składników mineralnych, powietrza, wody. Wertykulację należy robić na, krótko ściętej trawie. Po wertykulacji należy zadbać o odpowiednią wilgotność trawnika aby szybko się zregenerował. 


    Cena wynajmu

    Cena za dobę 100 zł

     Glebogryzarka spalinowa VIKING HB 585

     Glebogryzarka służy do spulchniania i wyrównania ziemi. Jest niezastąpione, przy zakładaniu trawników oraz przy uprawie roślin w ogrodzie. Dzięki użyciu glebogryzarki zaoszczędzisz wiele energii, którą musiałbyś poświęcić na ręczne przekopanie gleby widłami lub łopatą.


     Cena wynajmu

     Cena za dobę 100 zł

      Kosiarka spalinowa VIKING

      moc znamionowa 2,6 kW/3,5 KM
      paliwo benzyna bezołowiowa
      szerokość koszenia 48 cm
      wysokość koszenia 280 x 330 mm
      ciężar urządzenia 46 kg
      napęd kół 1 V (1-bieg)
      rozruch ręczny


      Cena wynajmu

      Cena za dobę 90 zł

       Kosiarka traktorek MTD 75 PLATINUM z koszem

       Bardzo wydajny i praktyczny traktor z pojemnikiem na trawę. Nadaje się do koszenia dużych powierzchni. Wyposażony jest w silnik Kawasaki o dużej mocy. Wyposażony jest w hydrostatyczną skrzynię biegów.
        

       moc znamionowa 24 km
       paliwo benzyna bezołowiowa
       szerokość koszenia 105 cm
       wysokość koszenia 38 - 102 mm
       ciężar urządzenia 46 kg
       kosz 350 l
       rozruch rozrusznik
       szerokość 105 cm
       wysokość 120 cm
       długość 250 cm


       Cena wynajmu

       Cena za dobę       160 zł

         Zamów wybrany sprzęt budowlany

          Kosiarki ręczne oraz kosiarki traktorki

          Jedną z najczęściej wykonywanych w sezonie prac ogrodniczych jest koszenie trawy. Co więcej, czynność tę trzeba powtarzać nawet co kilka dni. Warto więc zadbać o to, by korzystać z dobrej, nowoczesnej kosiarki. Dlatego też zrobiliśmy wszystko, byś w naszej ofercie mógł znaleźć sprzęt, który będzie w pełni dopasowany do twoich potrzeb.

          Oferujemy kosiarki traktorki, które idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach, kosiarki pchane oraz samojezdne, które ułatwiają koszenie ogródków przydomowych oraz praktyczne kosiarki ręczne, którymi dotrzesz do każdego, nawet najbardziej niedostępnego miejsca. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która pozytywnie cię zaskoczy.

           

          Spulchnianie ziemi glebogryzarką spalinową

          Posiadasz ogród warzywny i co roku wiele czasu zajmuje ci ręczne spulchnianie gleby? Koniec z tym! Przygotowanie ziemi pod wysiew może być znacznie łatwiejsze i mniej męczące. Wystarczy zrezygnować ze szpadla na rzecz glebogryzarki spalinowej, która szybko poradzi sobie z nacinaniem darni oraz spulchnianiem gleby.

          W ofercie naszej wypożyczalni nie brakuje nowoczesnych i prostych w obsłudze glebogryzarek, które charakteryzują się naprawdę dużą mocą. Korzystając z nich zapomnisz o bolących plecach i godzinach spędzonych na ciężkiej pracy fizycznej. Przygotowanie ogrodu do wysiewu jeszcze nigdy nie było tak proste - przekonało się o tym wielu naszych klientów.

           

          Wertykulatory spalinowe

          Aby trawnik mógł prezentować się idealnie, potrzebuje regeneracji. Zadbać należy nie tylko o jego nawożenie czy podlewanie, ale również o to, by trawa miała dostęp do powietrza. W przeciwnym razie zamiast trawnika w twoim ogrodzie pojawią się chwasty oraz trudny do wyplenienia mech. Wertykulacja trawnika jest więc jedną z koniecznych prac.

          Na szczęście, nie musisz zajmować się tym za pomocą ręcznie pchanych urządzeń, których obsługa jest dość męcząca i pracochłonna. W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz bowiem nowoczesne wertykulatory spalinowe, które pozwolą ci zadbać o trawnik tak, jak tego potrzebujesz. To wysokiej klasy funkcjonalny sprzęt, który spełni twoje oczekiwania.

           

          Wypożyczane sprzęty ogrodnicze są solidne i wygodne w obsłudze

          Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego wyróżnia się nie tylko szeroką ofertą sprzętu oraz przystępną ceną, ale również jakością oferowanych urządzeń. Kosiarki, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, to sprzęt stworzony przez czołowych producentów. Co więcej, dbamy o konserwację i naprawy naszych kosiarek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że praca stanie się przyjemnością.

           

          Sprzęt ogrodowy dostarczamy do klientów na śląsku

          Utrzymanie ogrodu w idealnym stanie to ogromny wysiłek, dlatego nasza oferta sprzętu ogrodowego jest tak bogata. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną wypożyczalnią, w której wynajmiesz kosiarkę, wertykulator, glebogryzarkę a nawet kosiarkę typu traktorek. Co więcej, Twoje zamówienie doręczymy do Ciebie całkowicie za darmo! Opcja darmowej dostawy została stworzona specjalnie z myślą o mieszkańcach śląska.

          W przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dostawę na terenie całej Polski

           

          Szukasz wypożyczalni wysokiej jakości sprzętu ogrodowego oraz budowlanego, ale nie mieszkasz na terenie Śląska? Skontaktuj się z nami! W przypadku wynajmu długoterminowego nasze urządzenia doręczamy również do innych miast Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - współpraca z firmą Terbud z pewnością będzie udana!

           Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

           Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

           43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
           biuro@wypozyczalnia.slask.pl
           tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
           tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

           Poradnik