608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Kosiarka spalinowa, glebogryzarka i wertykulator - Wypożyczalnia

Utrzymanie ogrodu w dobrym stanie bywa problematyczne i czasochłonne. Koszenie trawy, spulchnianie ziemi czy regeneracja trawnika - wszystko to zabiera sporo czasu i sił, szczególnie wtedy, gdy nie mamy dostępu do nowoczesnych urządzeń, które mogłyby ułatwić nam pracę. Tymczasem koszt zakupu kosiarki czy glebogryzarki bywa naprawdę duży.

Na szczęście, wcale nie musisz kupować sprzętu na własność. Wystarczy, że skorzystasz z oferty wypożyczalni Terbud. Oferujemy wynajem różnego rodzaju kosiarek oraz innego sprzętu ogrodowego w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to wszystko czego potrzebujesz, by zadbać o swój ogród.

Kosiarki ręczne oraz kosiarki traktorki

Jedną z najczęściej wykonywanych w sezonie prac ogrodniczych jest koszenie trawy. Co więcej, czynność tę trzeba powtarzać nawet co kilka dni. Warto więc zadbać o to, by korzystać z dobrej, nowoczesnej kosiarki. Dlatego też zrobiliśmy wszystko, byś w naszej ofercie mógł znaleźć sprzęt, który będzie w pełni dopasowany do twoich potrzeb.

Oferujemy kosiarki traktorki, które idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach, kosiarki pchane oraz samojezdne, które ułatwiają koszenie ogródków przydomowych oraz praktyczne kosiarki ręczne, którymi dotrzesz do każdego, nawet najbardziej niedostępnego miejsca. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która pozytywnie cię zaskoczy.

Spulchnianie ziemi glebogryzarką spalinową

Posiadasz ogród warzywny i co roku wiele czasu zajmuje ci ręczne spulchnianie gleby? Koniec z tym! Przygotowanie ziemi pod wysiew może być znacznie łatwiejsze i mniej męczące. Wystarczy zrezygnować ze szpadla na rzecz glebogryzarki spalinowej, która szybko poradzi sobie z nacinaniem darni oraz spulchnianiem gleby.

W ofercie naszej wypożyczalni nie brakuje nowoczesnych i prostych w obsłudze glebogryzarek, które charakteryzują się naprawdę dużą mocą. Korzystając z nich zapomnisz o bolących plecach i godzinach spędzonych na ciężkiej pracy fizycznej. Przygotowanie ogrodu do wysiewu jeszcze nigdy nie było tak proste - przekonało się o tym wielu naszych klientów.

Wertykulatory spalinowe

Aby trawnik mógł prezentować się idealnie, potrzebuje regeneracji. Zadbać należy nie tylko o jego nawożenie czy podlewanie, ale również o to, by trawa miała dostęp do powietrza. W przeciwnym razie zamiast trawnika w twoim ogrodzie pojawią się chwasty oraz trudny do wyplenienia mech. Wertykulacja trawnika jest więc jedną z koniecznych prac.

Na szczęście, nie musisz zajmować się tym za pomocą ręcznie pchanych urządzeń, których obsługa jest dość męcząca i pracochłonna. W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz bowiem nowoczesne wertykulatory spalinowe, które pozwolą ci zadbać o trawnik tak, jak tego potrzebujesz. To wysokiej klasy funkcjonalny sprzęt, który spełni twoje oczekiwania.

Wypożyczane sprzęty ogrodnicze są solidne i wygodne w obsłudze

Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego wyróżnia się nie tylko szeroką ofertą sprzętu oraz przystępną ceną, ale również jakością oferowanych urządzeń. Kosiarki, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, to sprzęt stworzony przez czołowych producentów. Co więcej, dbamy o konserwację i naprawy naszych kosiarek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że praca stanie się przyjemnością.

Sprzęt ogrodowy dostarczamy do klientów na śląsku

Utrzymanie ogrodu w idealnym stanie to ogromny wysiłek, dlatego nasza oferta sprzętu ogrodowego jest tak bogata. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną wypożyczalnią, w której wynajmiesz kosiarkę, wertykulator, glebogryzarkę a nawet kosiarkę typu traktorek. Co więcej, Twoje zamówienie doręczymy do Ciebie całkowicie za darmo! Opcja darmowej dostawy została stworzona specjalnie z myślą o mieszkańcach śląska.

W przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dostawę na terenie całej Polski

Szukasz wypożyczalni wysokiej jakości sprzętu ogrodowego oraz budowlanego, ale nie mieszkasz na terenie Śląska? Skontaktuj się z nami! W przypadku wynajmu długoterminowego nasze urządzenia doręczamy również do innych miast Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - współpraca z firmą Terbud z pewnością będzie udana!

  Wertykulator spalinowy VIKING LB 540

  Wertykulacja to nic innego jak pionowe nacinanie darni, które dokonywane jest za pomocą metalowych ostrzy.  Wertykulacja ma na celu usunięcie resztek obumarłych roślin, chwastów oraz mchu. Dzięki temu ułatwiamy przedostanie się do gleby składników mineralnych, powietrza, wody. Wertykulację należy robić na, krótko ściętej trawie. Po wertykulacji należy zadbać o odpowiednią wilgotność trawnika aby szybko się zregenerował. 


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 90 zł
  Cena za dobę 80 zł / powyżej 4 dni

    Glebogryzarka spalinowa VIKING HB 585

    Glebogryzarka służy do spulchniania i wyrównania ziemi. Jest niezastąpione, przy zakładaniu trawników oraz przy uprawie roślin w ogrodzie. Dzięki użyciu glebogryzarki zaoszczędzisz wiele energii, którą musiałbyś poświęcić na ręczne przekopanie gleby widłami lub łopatą.


    Cena wynajmu

    Cena za dobę 100 zł
    Cena za dobę 90 zł / powyżej 4 dni

      Kosiarka spalinowa VIKING

      moc znamionowa 2,6 kW/3,5 KM
      paliwo benzyna bezołowiowa
      szerokość koszenia 48 cm
      wysokość koszenia 280 x 330 mm
      ciężar urządzenia 46 kg
      napęd kół 1 V (1-bieg)
      rozruch ręczny


      Cena wynajmu

      Cena za dobę 50 zł
      Cena za dobę 40 zł / powyżej 4 dni

       Kosiarka traktorek MTD 75 PLATINUM z koszem

       Bardzo wydajny i praktyczny traktor z pojemnikiem na trawę. Nadaje się do koszenia dużych powierzchni. Wyposażony jest w silnik Kawasaki o dużej mocy. Wyposażony jest w hydrostatyczną skrzynię biegów.

       moc znamionowa 24 km
       paliwo benzyna bezołowiowa
       szerokość koszenia 105 cm
       wysokość koszenia 38 - 102 mm
       ciężar urządzenia 46 kg
       kosz 350 l
       rozruch rozrusznik
       szerokość 105 cm
       wysokość 120 cm
       długość 250 cm


       Cena wynajmu

       Cena za dobę 140 zł

        Zamów wybrany sprzęt budowlany

        Wiadomość wysłana.

        Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

         Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

         43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
         biuro@wypozyczalnia.slask.pl
         tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
         tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700