608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Wypożyczalnia kompresorów

W ofercie naszej firmy znajdują się również mobilne sprężarki, młoty pneumatyczne, piaskarki oraz kilofy pneumatyczne. To urządzenia o szerokim zastosowaniu, dzięki którym szybko i sprawnie wykonasz wszystkie prace na budowie. Oferujemy sprzęt znanej i cenionej firmy Terbud, dzięki czemu możesz mieć pewność, że urządzenia, jakie wypożyczysz, nie zawiodą cię.

Dbamy o to, by kompresory i sprężarki, które oferujemy naszym klientom, były urządzeniami funkcjonalnymi i niezawodnymi. Posiadamy szeroki wybór modeli o różnej mocy oraz pojemności. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć w naszej wypożyczalni sprzęt, który będzie w pełni odpowiadał jego potrzebom. Szybko i bez zbędnych formalności.

Możliwe zastosowania wypożyczanych kompresorów

Kompresory i sprężarki, których wynajem oferujemy, to wysokiej jakości urządzenia o szerokim wachlarzu zastosowań. Przydają się między innymi do malowania za pomocą pistoletu, wykonywania elewacji natryskowych czy pompowania opon oraz innych elementów takich jak np. dmuchane domki i zjeżdżalnie dla dzieci, baseny czy materace.

To jednak nie wszystko. Kompresory, które znajdziesz w naszej ofercie, doskonale sprawdzą się również do oczyszczania zakurzonych i zabrudzonych powierzchni, takich jak chodniki, schody czy kosiarki zabrudzone trawą. Mogą być również niezastąpioną pomocą podczas wykonywania drobnych poprawek lakierniczych.

Wynajmujemy mobilne sprężarki w konkurencyjnych cenach

To, co wyróżnia naszą ofertę mobilnych kompresorów, to nie tylko dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, ale również niskie, przystępne ceny, dzięki którym sprzęt, jakiego potrzebujesz, nie będzie kosztował cię zbyt wiele. Posiadamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów.

  Sprężarka ATMOS PDP 35

  Zastosowanie:

  • Młoty pneumatyczne
  • Kilofy pneumatyczne
  • Piaskarki

   

  Wydajność: 5 m3/min
  Ciśnienie pracy: 7 bar
  Wyloty sprężonego powietrza: 2 x 3/4  cale
  Silnik: Diesel

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 180 zł
  Cena za dobę 160 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700