608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Wypożyczalnia kompresorów

W ofercie naszej firmy znajdują się również mobilne sprężarki, młoty pneumatyczne, piaskarki oraz kilofy pneumatyczne. To urządzenia o szerokim zastosowaniu, dzięki którym szybko i sprawnie wykonasz wszystkie prace na budowie. Oferujemy sprzęt znanej i cenionej firmy Terbud, dzięki czemu możesz mieć pewność, że urządzenia, jakie wypożyczysz, nie zawiodą cię.

Dbamy o to, by kompresory i sprężarki, które oferujemy naszym klientom, były urządzeniami funkcjonalnymi i niezawodnymi. Posiadamy szeroki wybór modeli o różnej mocy oraz pojemności. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć w naszej wypożyczalni sprzęt, który będzie w pełni odpowiadał jego potrzebom. Szybko i bez zbędnych formalności.

Możliwe zastosowania wypożyczanych kompresorów

Kompresory i sprężarki, których wynajem oferujemy, to wysokiej jakości urządzenia o szerokim wachlarzu zastosowań. Przydają się między innymi do malowania za pomocą pistoletu, wykonywania elewacji natryskowych czy pompowania opon oraz innych elementów takich jak np. dmuchane domki i zjeżdżalnie dla dzieci, baseny czy materace.

To jednak nie wszystko. Kompresory, które znajdziesz w naszej ofercie, doskonale sprawdzą się również do oczyszczania zakurzonych i zabrudzonych powierzchni, takich jak chodniki, schody czy kosiarki zabrudzone trawą. Mogą być również niezastąpioną pomocą podczas wykonywania drobnych poprawek lakierniczych.

Wynajmujemy mobilne sprężarki w konkurencyjnych cenach

To, co wyróżnia naszą ofertę mobilnych kompresorów, to nie tylko dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, ale również niskie, przystępne ceny, dzięki którym sprzęt, jakiego potrzebujesz, nie będzie kosztował cię zbyt wiele. Posiadamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów.

Dostawa sprężarek do klientów na śląsku

Trudno wyobrazić sobie prace budowlane bez sprężarek i kompresorów, ale jak widać, taki sprzęt przydaje się również w codziennym życiu. Dlatego z naszej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy i osoby prywatne, które poszukują wysokiej jakości sprzętu tego rodzaju. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje zamówienie dostarczymy całkowicie za darmo!

W ramach dodatkowej usługi doręczamy wynajęty sprzęt na terenie całego śląska, na naszej liście adresów znajdują się zarówno duże miasta, jak i niewielkie miejscowości.

Dostawa na terenie całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

Dla osób spoza Województwa śląskiego, które również są zainteresowane współpracą z Terbud, przygotowaliśmy specjalną ofertę. W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy nasz sprzęt na terenie całej Polski!

  Sprężarka ATMOS PDP 35

  Zastosowanie:

  • Młoty pneumatyczne
  • Kilofy pneumatyczne
  • Piaskarki

   

  Wydajność: 5 m3/min
  Ciśnienie pracy: 7 bar
  Wyloty sprężonego powietrza: 2 x 3/4  cale
  Silnik: Diesel

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 180 zł
  Cena za dobę 160 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700