608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wynajem rusztowań elewacyjnych i drabin dekarskich

Wykonywanie prac na wysokościach jest wprost niemożliwe bez odpowiedniego rusztowania, które zapewni możliwość dotarcia do wyższych punktów budynku, a przy tym będzie bezpieczne. Niestety, zakup własnego rusztowania to spory wydatek, na który nie każdy z nas może sobie pozwolić. Na szczęście, wcale nie musi. Z pomocą przychodzi bowiem nasza wypożyczalnia.

Oferujemy wynajem solidnych i funkcjonalnych rusztowań Terbud, dostępnych w szerokiej ofercie modeli. Wśród nich wymienić możemy między innymi rusztowania elewacyjne, rusztowania jezdne oraz fasadowe. Wszystkie dostępne w bardzo przystępnej ofercie cenowej, bez zbędnych formalności. Z pewnością znajdziesz więc rozwiązanie dla siebie i swoich pracowników.

Czytaj więcej

  Rusztowanie elewacyjne

   

  Cena wynajmu

  Cena za dobę m2 0,40 zł

   Rusztowanie jezdne 7m

   Wysokość podestu: ok 5m
   Szerokość 1,5m
   Głębokość 0,6m
   Cetryfikat TAK
   DTR instrukcja TAK

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 60 zł
   Cena za dobę 50 zł/ powyżej 3 dni

   Rusztowanie jezdne 16,2m

   Wysokość robocza: 16,2m
   Wysokość podestu: 14,2m
   Szerokość 1,45m
   Cetryfikat TAK
   DTR instrukcja TAK

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 140 zł
   Cena za dobę 120 zł/ powyżej 3 dni
   Cena za dobę 100 zł/ powyżej 7 dni

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Rusztowania elewacyjne

     Wykonujesz malowanie ścian zewnętrznych, kładziesz tynki lub zajmujesz się naprawą elewacji? W takim przypadku potrzebujesz solidnego rusztowania, które pozwoli ci wspiąć się na dowolną wysokość i wygodnie oraz bezpiecznie pracować. Dlatego też w ofercie naszej wypożyczalni pojawiły się sprawdzone rusztowania stacjonarne, które są idealnym rozwiązaniem.

     Tego typu rusztowanie elewacyjne to solidna konstrukcja oraz szerokie, wygodne podesty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Duży wybór rusztowań fasadowych, jaki znajdziesz w naszej wypożyczalni, sprawi, że bez trudu znajdziesz konstrukcję o odpowiednich wymiarach. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

     Rusztowania jezdne

     Wykonujesz prace na wysokościach, które wymagają częstego przestawiania rusztowania? W takim przypadku rusztowanie fasadowe nie zawsze się sprawdza. O wiele lepiej postawić na lekkie rusztowania aluminiowe, które w każdej chwili można przestawić w inne miejsce. Dlatego też oferujemy ci szeroki wybór rusztowań jezdnych w wielu różnych wymiarach i wysokościach.

     Rusztowania przejezdne są lekkie i wyposażone w kółka, które pozwalają w łatwy sposób przesunąć je tam, gdzie tego potrzebujesz. Doskonale sprawdzają się między innymi w przypadku osób, które wykonują prace dekarskie. Co ważne, mimo tego, że rusztowania te możemy dowolnie przesuwać, są one rozwiązaniem solidnym i bezpiecznym - nie należy się ich obawiać.

     Jaki typ rusztowania wybrać?

     Poszukujesz rusztowania i nie wiesz na jaki typ warto się zdecydować? Powiedz nam jaki rodzaj prac zamierzasz wykonywać, a my zajmiemy się resztą. Nasza oferta jest niezwykle szeroka i różnorodna, dzięki czemu dobranie rusztowania do twoich potrzeb jest zadaniem prostym. Co więcej, decydując się skorzystać z naszej wypożyczalni, możesz mieć pewność niskich, konkurencyjnych cen.

     Dostarczamy rusztowania elewacyjne i drabiny dekarskie do klientów na terenie śląska

     Nasze rusztowania elewacyjne i drabiny dekarskie to sprzęt najwyższej jakości, który jest regularnie sprawdzany i konserwowany. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje prace przebiegną bezpiecznie oraz z zachowaniem przepisów BHP. Ale doskonały stan sprzętu budowlanego to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z naszych usług. Klienci z województwa śląskiego mogą skorzystać z opcji darmowej dostawy swojego zamówienia!

     W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

     Nasze wysokiej jakości rusztowania i drabiny dostępne są również dla klientów spoza Śląska. W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia sprzęt budowlany dostarczamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu! Twoja współpraca z Terbud z pewnością będzie udana.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik