608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Nasza wypożyczalnia prowadzi wynajem różnego rodzaju maszyn budowlanych. Oferujemy między innymi skuteczne i wydajne piaskarki, dzięki którym w łatwy, szybki i bardzo dokładny sposób można oczyścić różnego rodzaju powierzchnie, w tym między innymi konstrukcje stalowe, beton, cegły, elewacje i wiele innych.

Dostępne w wypożyczalni Terbud piaskarki renomowanej marki Blast Machine to urządzenia, które bez problemu usuną różnego rodzaju zabrudzenia, na przykład ślady korozji, czy też pozostałości farby. Oferowane przez nas piaskarki są bardzo proste w użyciu i niezwykle skuteczne. Podobnie jak pozostałe urządzenia, które wynajmujemy dostępne są w bardzo korzystnej cenie.

Naszymi piaskarkami można piaskować konstrukcje stalowe, elewację, beton oraz cegły

Piaskowanie to metoda czyszczenia znana od wielu lat. Obecnie, dzięki nowoczesnym urządzeniom zadanie to można wykonać łatwo i precyzyjnie. Oferowane przez nas piaskarki to urządzenia bardzo solidne i niezawodne. Umożliwiają dokładne i bezproblemowe piaskowanie elewacji, piaskowanie cegieł oraz piaskowanie betonu.

Piaskarki, które można u nas wynająć doskonale sprawdzą się również przy takich zadaniach, jak na przykład piaskowanie konstrukcji stalowych. Efekt piaskowania na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie urządzenia, które wypożyczamy są w pełni sprawne, gdyż poddajemy je regularnym kontrolom technicznym.

  Piaskarka ABSC-200 Blast Machine - 200 ltr.

  Zastosowanie:

  • piaskowanie konstrukcji stalowych
  • elewacji
  • betonu
  • cegieł
    
  pojemność zbiornika: 200l


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 180 zł
  Cena za dobę 160 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700