608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Przecinarka do płytek - Wypożyczalnia

Każdy, kto zajmuje się montażem płytek ceramicznych, wie doskonale, że ich przycinanie nie jest zadaniem łatwym. Dlatego też warto wyposażyć się w przydatne narzędzie, jakim jest profesjonalna, elektryczna przecinarka do płytek. Dzięki niej cięcie płytek, gresu czy marmuru staje się znacznie prostsze. Nie tylko nie musisz używać siły własnych mięśni, ale również zyskujesz pewność, że granica przecięcia będzie idealnie gładka.

Dzięki naszej ofercie nie musisz decydować się na zakup przecinarki do płytek, co jak wiemy, wiązałoby się z wysokim kosztem. Oferujemy bowiem wynajem przecinarek różnego rodzaju w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić, a jednocześnie korzystać z najwyższej jakości sprzętu, który z pewnością znacznie ułatwi twoją pracę.

Czytaj więcej

  Przecinarka elektryczna RUBI DIAMANT DW-200-NL

  Funkcjonalna przecinarka do płytek ściennych, gresu, marmuru, granitu i innych materiałów. Tarcza chłodzona wodą. Zespół silnikowy przesuwny na łożyskach z możliwością zagłębiania tarczy i przechyłu do cięć ukośnych.

  max. długość cięcia 103 cm
  max. cięcie po przekątnej 71 x 71 cm
  max. wysokość cięci 39 - 59 mm
  zasilanie 230 V
  moc silnika 1,1 kW
  śr. tarczy tnącej 200 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 70 zł
  Cena za dobę 60 zł / powyżej 5 dni
   

   Przecinarka elektryczna Dedra DED 7824

   Przecinarka z tarczową piłą diamentową jest to zaawansowany technologicznie produkt zaprojektowany do cięcia wszelkiego rodzaju płytek glazurniczych, ściennych jak i podłogowych oraz kamienia, cegły, cegły klinkierowej i innych materiałów ceramicznych.

   max. długość cięcia: 102 cm
   maksymalna grubość cięcia: 38 mm
   maksymalna grubość cięcia przy ukosowaniu: 45° do 27mm
   zasilanie 230 V
   moc silnika 1,1 kW
   śr. tarczy tnącej 250 mm

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 70 zł
   Cena za dobę 60 zł / powyżej 5 dni

    

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Zastosowania wypożyczanych przecinarek elektrycznych

     W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz przecinarki elektryczne o szerokim zastosowaniu. Umożliwiają one bowiem cięcie marmuru, gresu, płytek glazurniczych, płytek ściennych oraz podłogowych. Zapewniają precyzję cięcia oraz zmniejszają ryzyko uszkodzenia przecinanych powierzchni, co jest ich główną zaletą. Dzięki nim możesz zapomnieć o wyszczerbionych płytkach.

     To jednak nie wszystko - nasze nowoczesne przecinarki firmy Terbud sprawdzą się również w przypadku konieczności cięcia cegieł klinkierowych oraz innych materiałów ceramicznych. Szeroki wybór przecinarek to gwarancja, że każdy z naszych klientów może znaleźć urządzenie, które będzie w pełni dopasowane do jego potrzeb oraz rodzaju wykonywanych prac.

     Zalety wynajmowanych przecinarek

     Oferta naszej wypożyczalni jest niezwykle szeroka i różnorodna, znajdziesz tu bowiem przecinarki do płytek, betonu, gresu oraz innych materiałów ceramicznych. To, co wyróżnia nasze przecinarki, to przede wszystkim wysoka jakość i niezawodność. Skuteczne w działaniu oraz proste w obsłudze zapewnią ci możliwość perfekcyjnego przycinania płytek. Wszystko to w dobrej cenie.

     Dostarczamy przecinarki do płytek do klientów na Śląsku

     Przecinarki do płytek często mają spore rozmiary, dlatego ich transport może być dosyć problematyczny. Ale nasi klienci nie muszą martwić się o przewóz zamówienia. Jedną z cech wyróżniających Terbud jest darmowy transport. Wypożyczony sprzęt dowozimy na terenie całego Śląska!

     Prawdopodobnie jako jedna z nielicznych wypożyczalni dostarczamy zamówienia nie tylko do dużych miast, jak Katowice, ale również pozostałych śląskich miast i miasteczek.

     W przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dostawę na terenie całej Polski

     To jeszcze nie wszystko! W Terbud nie zapominamy również o klientach z innych części Polski. Osoby, które nie mieszkają na terenie Śląska, również mogą skorzystać z naszych usług, a w przypadku zamówienia długoterminowego z przyjemnością dostarczymy zamówiony sprzęt pod wskazany adres na terenie całego kraju!

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik