608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Przecinarka do styropianu - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia Terbud oferuje na wynajem największy wybór maszyn budowlanych na Śląsku. Urządzenia, które wynajmujemy spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności. Nasza oferta obejmuje między innymi nowoczesne i dokładne przecinarki do styropianu, które przydadzą się przy pracach remontowych i budowlanych.

Przecinarka do styropianu umożliwia szybkie cięcie styropianu metodą termiczną. Urządzenie może być wykorzystane przy pracach elewacyjnych, czy też wycinaniu szpalet okiennych. Oferowana przez nas przecinarka to wytrzymały i łatwy w obsłudze sprzęt, który doceni każdy profesjonalista. W naszej wypożyczalni dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przecinarka do styropianu pozwala na precyzyjne wycinanie z niego różnych kształtów

Styropian to materiał używany na każdej budowie. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, może służyć między innymi do skutecznego ocieplania budynków. Płyty styropianowe przed użyciem muszą zostać odpowiednio przycięte. W pracach budowlanych bardzo ważna jest dokładność, dlatego do cięcia styropianu najlepiej jest wykorzystać odpowiednie urządzenie do cięcia.

Przycinarka do styropianu to profesjonalne urządzenia, z pomocą którego możemy szybko i łatwo przyciąć styropian, a także nadać mu dowolny, potrzebny nam kształt. Urządzenie posiada opcję regulowania zarówno grubości, jak i długości cięcia, co daje nam możliwość uzyskania bryły o odpowiedniej wielkości.

  przecinarka do styropianu

  Urządzenie przeznaczone do szybkiego cięcia styropianu, metoda termiczną. Część tnąca stanowi rozgrzany drut oporowy. Przecinarka jest profesjonalnym urządzeniem, niezastąpionym przy wycinaniu szpalet okiennych oraz innych różnych kształtów.
   

  transformator zasilający 230 V
  moc transformatora 160 W
  max. grubość cięcia 280 mm
  max. długość cięcia 1005 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 40 zł
  Cena za dobę 30 zł / powyżej 5 dni
   

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700