608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Przecinarka do styropianu - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia Terbud oferuje na wynajem największy wybór maszyn budowlanych na Śląsku. Urządzenia, które wynajmujemy spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności. Nasza oferta obejmuje między innymi nowoczesne i dokładne przecinarki do styropianu, które przydadzą się przy pracach remontowych i budowlanych.

Przecinarka do styropianu umożliwia szybkie cięcie styropianu metodą termiczną. Urządzenie może być wykorzystane przy pracach elewacyjnych, czy też wycinaniu szpalet okiennych. Oferowana przez nas przecinarka to wytrzymały i łatwy w obsłudze sprzęt, który doceni każdy profesjonalista. W naszej wypożyczalni dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

  Przecinarka do styropianu

  Urządzenie przeznaczone do szybkiego cięcia styropianu, metoda termiczną. Część tnąca stanowi rozgrzany drut oporowy. Przecinarka jest profesjonalnym urządzeniem, niezastąpionym przy wycinaniu szpalet okiennych oraz innych różnych kształtów.
   

  transformator zasilający 230 V
  moc transformatora 160 W
  max. grubość cięcia 280 mm
  max. długość cięcia 1005 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 40 zł
  Cena za dobę 30 zł / powyżej 5 dni
   

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Przecinarka do styropianu pozwala na precyzyjne wycinanie z niego różnych kształtów

     Styropian to materiał używany na każdej budowie. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, może służyć między innymi do skutecznego ocieplania budynków. Płyty styropianowe przed użyciem muszą zostać odpowiednio przycięte. W pracach budowlanych bardzo ważna jest dokładność, dlatego do cięcia styropianu najlepiej jest wykorzystać odpowiednie urządzenie do cięcia.

     Przycinarka do styropianu to profesjonalne urządzenia, z pomocą którego możemy szybko i łatwo przyciąć styropian, a także nadać mu dowolny, potrzebny nam kształt. Urządzenie posiada opcję regulowania zarówno grubości, jak i długości cięcia, co daje nam możliwość uzyskania bryły o odpowiedniej wielkości.

     Dostarczamy nasze przecinarki do styropianu do klientów na terenie śląska

     Cięcie styropianu to wyjątkowo niewdzięczne zajęcie, ale dzięki naszym przecinarkom do styropianu stanie się znacznie łatwiejsze i szybsze. Cały proces dodatkowo przyśpieszy fakt, że osoby korzystające z usług naszej wypożyczalni nie muszą martwić się o odbiór zamówienia. W Terbud dostarczamy nasze przecinarki do klientów na terenie całego Śląska, i to całkowicie za darmo!

     Na liście obsługiwanych przez nas miast i miejscowości znalazły się nie tylko Katowice i Bojszowy, ale także inne miasta z województwa śląskiego.

     W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy przecinarki do klientów z całej Polski

     Jeśli nie mieszkasz na Śląsku, również możesz skorzystać z naszych usług. Co więcej, w przypadku wynajmu długoterminowego Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres na terenie całej Polski! Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik