608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Podnośniki przegubowe - Wynajem

Podnośnik przegubowy JLG E300AJP

Wysokość robocza: 10.97 m
Wysięg roboczy: 6.77 m
Obrót wysięgnika w poziomie: 180 stopni
Obrót: 350 stopni
Ciężar maszyny: 7100 kg
Udźwig platformy: 230 kg
Źródło zasilania: akumulatory 48 V


Cena wynajmu:

Cena za dobę 240 zł
Cena za dobę / powyżej 5 dni 180 zł
Cena za dobę / powyżej 14 dni 170 zł

  Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem nowoczesnych i niezawodnych podnośników przegubowych, które idealnie nadają się do prowadzenia wszelkich prac wysokościowych. Urządzenie cechuje solidne wykonanie i łatwość obsługi. Dzięki odpowiedniej budowie podnośnik przegubowy umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

  Wszystkie wypożyczane przez nas maszyny poddawane są regularnym przeglądom, dzięki czemu mamy pewność, że działają bez zarzutu. Naszym klientom zapewniamy doskonały sprzęt w korzystnej cenie. Podnośnik przegubowy, które oferujemy sprawdzi się przy pracy nawet w bardzo trudnych warunkach. Korzystanie z maszyny ułatwia i przyspiesza wykonanie prac wysokościowych.

  Podnośniki przegubowe pomagają przy wszelkich pracach wysokościowych

  Podnośniki przegubowe to urządzenia niezbędne do wykonywania prac odbywających się na większych wysokościach. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie na placach budowy, a także przy pracach konserwatorskich. Wykorzystywane są również w centrach handlowych i zakładach przemysłowych. Ich niewątpliwą zaletą jest też łatwość obsługi.

  Podnośniki przegubowe skonstruowane są tak, że po złożeniu z łatwością przejadą przez drzwi, co daje możliwość wykorzystania ich przy pracach w różnego rodzaju pomieszczeniach. Urządzenia te są bardzo zwrotne i proste w obsłudze. W trakcie pracy są ciche, co jest dużym plusem zwłaszcza przy pracach w miejscach publicznych.

  Dostarczamy podnośniki przegubowe do klientów na terenie Śląska

  Osoby z województwa śląskiego, zainteresowane wypożyczeniem podnośników przegubowych, mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych cen wynajmu. Nasze ceny zaczynają się od 240 złotych za dobę. Możliwy jest również wynajem długoterminowy, w którego trakcie ceny są odpowiednio niższe.

  Oprócz wynajmu sprzętu nasza wypożyczalnia oferuje również dostawę zamówionych maszyn na terenie wielu Śląskich miast. Z tej usługi mogą skorzystać klienci z całego województwa śląskiego.

  Oferujemy transport naszych podnośników na obszarze całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

  Ale to nie wszystko, w przypadku wynajmu długoterminowego, z opcji bezpłatnej dostawy mogą skorzystać również klienci z innych części Polski! Jeżeli interesuje Cię wynajem podnośnika przegubowego, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

    Poradnik