608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Podnośniki do płyt gipsowych - Wynajem

Podnośniki do płyt gipsowych to maszyny bardzo przydatne w trakcie przeprowadzania prac remontowych i budowlanych. Nie mogło ich więc zabraknąć w ofercie naszej wypożyczalni. Wynajmowane przez nas podnośniki to profesjonalny i niezawodny sprzęt wysokiej jakości. Są to urządzenia, które nie tylko przyspieszają pracę, ale też znacząco wpływają na bezpieczeństwo pracowników.

Naszym klientom oferujemy wynajem nowoczesnych i solidnych podnośniki w atrakcyjnej cenie. W wypożyczalni dostępny jest również wytrzymały stojak do płyt gipsowych, który również może okazać się przydatny na placu budowy lub w trakcie remontu. Zarówno podnośniki, jak i stojaki idealnie sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach.

Podnośniki do płyt gipsowych mogą znacząco ułatwić prace remontowe

Korzystanie z profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu znacznie ułatwia i przyspiesza wykonywanie prac remontowych i budowlanych. W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu, w tym między innymi podnośniki do płyt kartonowo-gipsowych, które są nie tylko przydatne, ale też łatwe w obsłudze.

Z pomocą podnośnika do płyt gipsowych prace budowlane i remontowe mogą odbywać się znacznie szybciej, niż przy stosowaniu tradycyjnych metod podnoszenia płyt. Przydatnym elementem na placu budowy jest również profesjonalny stojak do płyt gipsowych. Wypożyczalnia Terbud oferuje Państwu wynajem obu urządzeń w bardzo atrakcyjnej cenie.

  podnośnik stojak do płyt kartonowo – gipsowych

  regulacja wysokości: od 140 - 355 cm
  maksymalne obciążenie: 50 kg
  wymiary całkowite: 153 x 140 x 185 cm


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 30 zł
  Cena za dobę 20 zł / powyżej 4 dni

   podpora do płyt gipsowych

   regulacja wysokości: od 160 - 290 cm
   maksymalne obciążenie: 20 kg


   Cena wynajmu

   Cena za dobę 10 zł

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700