608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Podnośniki do płyt gipsowych - Wynajem

Podnośniki do płyt gipsowych to maszyny bardzo przydatne w trakcie przeprowadzania prac remontowych i budowlanych. Nie mogło ich więc zabraknąć w ofercie naszej wypożyczalni. Wynajmowane przez nas podnośniki to profesjonalny i niezawodny sprzęt wysokiej jakości. Są to urządzenia, które nie tylko przyspieszają pracę, ale też znacząco wpływają na bezpieczeństwo pracowników.

Naszym klientom oferujemy wynajem nowoczesnych i solidnych podnośniki w atrakcyjnej cenie. W wypożyczalni dostępny jest również wytrzymały stojak do płyt gipsowych, który również może okazać się przydatny na placu budowy lub w trakcie remontu. Zarówno podnośniki, jak i stojaki idealnie sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach.

Czytaj więcej

  Podnośnik stojak do płyt kartonowo – gipsowych

  regulacja wysokości: od 140 - 355 cm
  maksymalne obciążenie: 50 kg
  wymiary całkowite: 153 x 140 x 185 cm


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 35 zł
  Cena za dobę 25 zł / powyżej 4 dni

   Podpora do płyt gipsowych

   regulacja wysokości: od 160 - 290 cm
   maksymalne obciążenie: 20 kg


   Cena wynajmu

   Cena za dobę 10 zł

     Zamów wybrany sprzęt budowlany

     Wiadomość wysłana.

     Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

      Podnośniki do płyt gipsowych mogą znacząco ułatwić prace remontowe

      Korzystanie z profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu znacznie ułatwia i przyspiesza wykonywanie prac remontowych i budowlanych. W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu, w tym między innymi podnośniki do płyt kartonowo-gipsowych, które są nie tylko przydatne, ale też łatwe w obsłudze.

      Z pomocą podnośnika do płyt gipsowych prace budowlane i remontowe mogą odbywać się znacznie szybciej, niż przy stosowaniu tradycyjnych metod podnoszenia płyt. Przydatnym elementem na placu budowy jest również profesjonalny stojak do płyt gipsowych. Wypożyczalnia Terbud oferuje Państwu wynajem obu urządzeń w bardzo atrakcyjnej cenie.

      Dostarczamy podnośniki gipsowe do klientów na terenie śląska

      Nasza oferta wynajmu takiego sprzętu może więc zainteresować wiele osób, w tym również firmy, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na zakup sprzętu lub nie mają takiej potrzeby. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze najlepszego sprzętu do Państwa potrzeb, a dodatkowo zaproponujemy jego transport!

      Oferujemy wynajem nowoczesnych podnośników płyt gipsowo-kartonowych, które dostarczamy do klientów nie tylko na terenie Katowic, ale także całego województwa śląskiego. Mówią, że na tym terenie nie ma lepszej oferty od naszej, zarówno jeśli chodzi o jakość sprzętu będącego przedmiotem wynajmu, jak i pozostałych warunków, jakie gwarantujemy naszym Klientom.

      W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

      Większość naszych Klientów stanowią osoby i podmioty z Górnego Śląska, z naciskiem na Bojszowy i Katowice. Z oferty wynajmu podnośnika i stojaka do płyt gipsowych mogą też jednak korzystać Klienci z całej Polski, nawet z tak odległych miast, jak Gdańsk, Białystok, Warszawa lub Lublin i mniejszych miejscowości. W przypadku Klientów zainteresowanych wynajmem długoterminowym, który jest w naszej ofercie bardzo opłacalny, możliwy jest też dowóz sprzętu.

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik