608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Piła drogowa - Wypożyczalnia

Piły drogowe dostępne w wypożyczalni maszyn budowlanych Terbud idealnie nadają się do cięcia betonu, asfaltu i prac związanych z cięciem dylatacji. Urządzenie to przeznaczone jest do ciężkich robót budowlanych i remontowych. Z powodzeniem może być używane na autostradach, drogach, lotniskach, a także dużych powierzchniach przemysłowych.

Nasza wypożyczalnia gwarantuje Państwu wysoką jakość i niezawodność maszyn, które wynajmujemy w najlepszych cenach. Oferowana przez nas przecinarka droga jest bardzo wytrzymała i solidnie wykonana, dlatego sprawdzi się w pracy nawet z bardzo trudnymi i twardymi materiałami. Urządzenie umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych cięć, których głębokość możemy regulować wedle naszych potrzeb.

Czytaj więcej

  Przecinarka SM 82-3

  Średnica tarczy tnącej: 450-500mm
  Maksymalna głębokość cięcia: 190mm
  Głębokość cięcia ustalany korbą: TAK
  Rodzaj silnika: Benzynowy 4 sów
  Maksymalna moc silnika: 11,2 KM
  Ciężar z pustym zbiornikiem: 113 kg
  Zbiornik na wodę: 35l

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 90 zł
  Cena za dobę 70 zł / powyżej 3 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Zastosowania przecinarek drogowych

     Przecinarka drogowa to urządzenie, którego użycie jest niezbędne przy wszelkich ciężkich pracach drogowych. Może być wykorzystywane w trakcie robót wykonywanych na różnych typach dróg, w halach produkcyjnych, a nawet lotniskach. Urządzenie umożliwia wykonywanie dokładnych cięć różnego rodzaju materiałów.

     Za pomocą piły drogowej możemy przeciąć beton, asfalt, idealnie sprawdza się również przy wycinaniu dylatacji. Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem nowoczesnych i bardzo precyzyjnych pił drogowych. Na tle konkurencji wyróżniamy się jakością i doskonałym stanem wynajmowanych maszyn, a także konkurencyjną ceną.

     Dostarczamy piły drogowe do klientów na terenie woj. śląskiego

     Naszej wysokiej jakości piły drogowe sprawią, że nawet najcięższe prace staną się znacznie prostsze. Korzystając z naszego sprzętu możesz mieć pewność, że do Twoich rąk trafiają urządzenia najwyższej jakości, dzięki którym bez problemu dotrzymasz ustalonych terminów. Zwłaszcza, że współpracując z Terbud, nie musisz martwić się o odbiór zamówienia! Wypożyczony sprzęt dostarczymy do wszystkich klientów na terenie woj. śląskiego.

     W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

     Jesteś zainteresowany ofertą naszej wypożyczalni, ale mieszkasz poza województwem śląskim? To żaden problem! W Terbud stworzyliśmy specjalną ofertę dla klientów z innych części Polski. Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres na terenie całego kraju.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik