608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Piła drogowa - Wypożyczalnia

Piły drogowe dostępne w wypożyczalni maszyn budowlanych Terbud idealnie nadają się do cięcia betonu, asfaltu i prac związanych z cięciem dylatacji. Urządzenie to przeznaczone jest do ciężkich robót budowlanych i remontowych. Z powodzeniem może być używane na autostradach, drogach, lotniskach, a także dużych powierzchniach przemysłowych.

Nasza wypożyczalnia gwarantuje Państwu wysoką jakość i niezawodność maszyn, które wynajmujemy w najlepszych cenach. Oferowana przez nas przecinarka droga jest bardzo wytrzymała i solidnie wykonana, dlatego sprawdzi się w pracy nawet z bardzo trudnymi i twardymi materiałami. Urządzenie umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych cięć, których głębokość możemy regulować wedle naszych potrzeb.

Zastosowania przecinarek drogowych

Przecinarka drogowa to urządzenie, którego użycie jest niezbędne przy wszelkich ciężkich pracach drogowych. Może być wykorzystywane w trakcie robót wykonywanych na różnych typach dróg, w halach produkcyjnych, a nawet lotniskach. Urządzenie umożliwia wykonywanie dokładnych cięć różnego rodzaju materiałów.

Za pomocą piły drogowej możemy przeciąć beton, asfalt, idealnie sprawdza się również przy wycinaniu dylatacji. Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem nowoczesnych i bardzo precyzyjnych pił drogowych. Na tle konkurencji wyróżniamy się jakością i doskonałym stanem wynajmowanych maszyn, a także konkurencyjną ceną.

  Przecinarka SM 82-3

  Średnica tarczy tnącej: 450-500mm
  Maksymalna głębokość cięcia: 190mm
  Głębokość cięcia ustalany korbą: TAK
  Rodzaj silnika: Benzynowy 4 sów
  Maksymalna moc silnika: 11,2 KM
  Ciężar z pustym zbiornikiem: 113 kg
  Zbiornik na wodę: 35l

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 90 zł
  Cena za dobę 70 zł / powyżej 3 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700