608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Piła spalinowa, pilarka tarczowa i wyrzynarka - Wypożyczalnia

W ofercie wypożyczalni Terbud dostępne są różne rodzaje wysokiej jakości pił przeznaczonych do cięcia drewna. Urządzenia, które wynajmujemy charakteryzuje solidne wykonanie, wytrzymałość i niezawodność. Do cięcia płyt drewnianych, wiórowych, MDF i innych idealnie nadają się piła spalinowa (łańcuchowa), pilarka tarczowa i wyrzynarka.

Spalinowa piła do drewna to urządzenie niezbędne do prac w ogrodzie, w domu oraz prac budowlanych. Pilarka tarczowa przeznaczona jest do przycinania drewna, na przykład przy pracach meblowych. Profesjonalna wyrzynarka to urządzenie, które nadaje się zarówno do cięcia drewna, jak i metali miękkich oraz tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej

  Piła ukosowa, kapówka METABO (pilarka)

  Precyzyjna pilarka, która umożliwia cięcie pod różnymi kątami oraz pod różnym ukosem. Urządzenie wyposażone jest w laserowy wskaźnik, który pokazuje linie cięcia. Piła wyposażona jest w zaciski do bezpiecznego mocowania materiału. Świetnie nadają się do docinania cokołów drewnianych, kanałów PCV, profili aluminiowych i innych.
   

  Maks. szerokość cięcia 90°/45° 120 mm/80 mm
  Maksymalna głębokość cięcia 90°/45° 60 mm/45 mm
  Pochylenie brzeszczotu w lewo/prawo 47 °/2 °
  Regulacja talerza obrotowego lewo/prawo 47 °/47 °

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 40 zł
  Cena za dobę 35 zł / powyżej 4 dni

   Piła ręczna tarczowa MAKITA (pilarka)

   Precyzyjna pilarka umożliwia cięcie pod różnym ukosem. Piła świetnie się sprawdza przy wszystkich pracach meblowych. Pilarka może współpracować z prowadnicą, która zapewnia bardzo precyzyjne cięcie proste. Pilarka wykorzystywana przy docinaniu drzwi.
    

   Moc znamionowa: 1400 W
   Prędkość obr. na biegu jałowym: 5500 obr./min/td>
   Max. zdolność cięcia przy 90º: 67 mm
   Max. zdolność cięcia przy 45º: 48,5 mm
   Średnica tarczy: 190 mm

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 35 zł
   Cena za dobę 30 zł / powyżej 4 dni

    Piła szablasta HILTI WSR 1400PE 230V (pilarka)

    Zastosowanie: Metal, Drewno, Minerał
    Skok brzeszczotu: 32 mm
    Prędkość skokowa: 2700 suwów/min
    Ciężar: 4.8 kg

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 70 zł

     Piła spalinowa łańcuchowa STHIL (pilarka)

     Spalinowa pilarka łańcuchowa do prac wokół domu i w ogrodzie. Doskonała przy cięciu drewna opałowego, pracach budowlanych oraz ścince drzew o średnicy do 30 cm.
      

     Moc: 1,5/2 kW/KM
     Pojemność skokowa 31,8 cm³
     Ciężar 4,6 kg

     Cena wynajmu

     Cena za dobę 50 zł
     Cena za dobę 45 zł / powyżej 4 dni

      Piła do metalu BOSCH GCD 12 JL Professional

      Wydajność cięcia pod kątem 0º (prostokąt) 158 x 80 mm
      Wydajność cięcia pod kątem 0º (czworobok) 100 x 100 mm
      Wydajność cięcia pod kątem 0º (profil L) 110 x 110 mm
      Wydajność cięcia pod kątem 45º (prostokąt) 85 x 85 mm
      Wydajność cięcia pod kątem 45º (czworobok) 85 x 85 mm
      Wydajność cięcia pod kątem 45º (profil L) 85 x 85 mm
      Wymiary narzędzia (szerokość x długość x wysokość) 327 x 517 x 383 mm
      Prędkość obrotowa bez obciążenia 1.500 min-1


      Cena wynajmu

      Cena za dobę 120 zł

       wyrzynarka Bosch profesjonalna

       Moc nominalna 710 W
       waga 2,5 kg
       Prędkość skokowa bez obciążenia 500 - 3100 skoki/min.
       Głębokość cięcia w drewnie 80 mm
       Głębokość cięcia w aluminium 20 mm
       Grubość cięcia w stali węglowej 10 mm

       Cena wynajmu

       Cena za dobę 20 zł
       Cena za dobę 15 zł / powyżej 5 dni

         Zamów wybrany sprzęt budowlany

         Wiadomość wysłana.

         Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

          Piła łańcuchowa Stihl idealna do ścinki drzew i prac w ogrodzie

          Jednym z oferowanych przez nas urządzeń przeznaczonych do cięcia drewna jest piła łańcuchowa renomowanej firmy Stihl. Piła doskonale sprawdzi się przy wielu pracach wykonywanych w domu i w ogrodzie. Urządzenie umożliwia szybkie, łatwe i dokładne cięcie drewna opałowego, a także ścinanie drzew o średnicy do 30 cm.

          Piła łańcuchowa (spalinowa) Stihl może być również wykorzystana we wszystkich pracach budowlanych, w których konieczne jest cięcie materiałów drewnianych. Urządzenie jest proste w obsłudze i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Korzystanie z piły spalinowej przy pracach w ogrodzie i domu znacznie podnosi komfort pracy.

          Precyzyjna piła ukośna (kapówka) Metabo

          Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem wysokiej jakości maszyn, które mają szerokie zastosowanie przy pracach w domu i na budowie. Jednym z dostępnych u nas urządzeń jest kapówka, czyli piła ukośna do drewna cenionej firmy Metabo. Pilarka ta zaprojektowana została w taki sposób, by umożliwić wykonywanie bardzo precyzyjnych cięć.

          Kapówka może zostać wykorzystana do przycinania i docinania kanałów PCV, drewnianych cokołów, a nawet profili aluminiowych. Urządzenie posiada laserowy wskaźnik, który dokładnie pokazuje linię cięcia, a także zaciski służące do zamocowania drewna lub innego materiału. Piłę ukośną można wykorzystać do wielu prac wykończeniowych, a także w ogrodowych.

          Pilarka tarczowa Makita

          Ręczna pilarka tarczowa do drewna firmy Makita to jedno z urządzeń dostępnych w ofercie wypożyczalni Terbud. Za pomocą urządzenia można wykonać precyzyjne cięcia pod różnych kątem. Pilarka tarczowa jest więc często wykorzystywana przy pracach meblowych, na przykład przy docinaniu drzwi. Pilarka w zestawieniu z prowadnicą pozwala uzyskać również dokładne cięcia proste.

          Pilarka tarczowa jest narzędziem, z którego chętnie korzystają zarówno profesjonaliści, jak i domowi majsterkowicze. Idealnie nadaje się do cięcia desek, paneli podłogowych, słupków ogrodzeniowych, a nawet plastikowych rur. Urządzenie jest łatwe w użyciu i lekkie, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

          Profesjonalna wyrzynarka Bosch

          Dostępna w naszej ofercie wyrzynarka Bosch to profesjonalne urządzenie przeznaczone do cięcia drewna, miękkich metali i tworzyw sztucznych. Urządzenie to jest więc bardzo przydatne przy różnego rodzaju pracach budowlanych i majsterkowaniu. Głównym zastosowaniem wyrzynarki jest wycinanie nieregularnych otworów.

          Wyrzynarka umożliwia wykonywanie cięć o różnych kształtach. Z jej pomocą można z łatwością wyciąć koło, prostokąt, a także łuki i zygzaki. Urządzenie to możemy również zastosować do wykonywania cięć po dowolnym kątem. Oferowana przez nas profesjonalna wyrzynarka Bosch daje użytkownikom wiele ciekawych możliwości.

          Wypożyczamy profesjonalne narzędzia w konkurencyjnych cenach

          Oferta wypożyczalni Terbud obejmuje szeroki wybór profesjonalnych narzędzi, w tym również urządzeń przeznaczonych do cięcia drewna. W tej grupie produktów znalazły się: piła łańcuchowa (spalinowa) Stihl, piła ukośna Metabo, wyrzynarka Bosch oraz pilarka tarczowa Metabo. Urządzenia te cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena wynajmu.

          Dostawa pił do drewna do klientów na terenie woj. śląskiego

          O ile transport pojedynczej piły do drewna nie jest trudny, o tyle przewiezienie większego zamówienia może być bardzo problematyczne. Dlatego w Terbud postanowiliśmy maksymalnie uprościć cały proces wypożyczania sprzętu i dostarczyć wynajęte przez Ciebie urządzenia pod wskazany adres. I to całkowicie za darmo! Nasze piły do drewna oraz sprzęt budowlany dowozimy do klientów na terenie całego Śląska.

          Dostawa pił do klientów spoza woj. śląskiego w przypadku wynajmu długoterminowego

          I to nie tylko województwa śląskiego! Klienci z innych części Polski również mogą skorzystać z naszych usług, a w przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dodatkową usługę dowiezienia sprzętu do każdego zakątka kraju. Zapraszamy do współpracy!

           Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

           Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

           43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
           biuro@wypozyczalnia.slask.pl
           tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
           tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

           Poradnik