608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Piła spalinowa, pilarka tarczowa i wyrzynarka - Wypożyczalnia

W ofercie wypożyczalni Terbud dostępne są różne rodzaje wysokiej jakości pił przeznaczonych do cięcia drewna. Urządzenia, które wynajmujemy charakteryzuje solidne wykonanie, wytrzymałość i niezawodność. Do cięcia płyt drewnianych, wiórowych, MDF i innych idealnie nadają się piła spalinowa (łańcuchowa), pilarka tarczowa i wyrzynarka.

Spalinowa piła do drewna to urządzenie niezbędne do prac w ogrodzie, w domu oraz prac budowlanych. Pilarka tarczowa przeznaczona jest do przycinania drewna, na przykład przy pracach meblowych. Profesjonalna wyrzynarka to urządzenie, które nadaje się zarówno do cięcia drewna, jak i metali miękkich oraz tworzyw sztucznych.

Piła łańcuchowa Stihl idealna do ścinki drzew i prac w ogrodzie

Jednym z oferowanych przez nas urządzeń przeznaczonych do cięcia drewna jest piła łańcuchowa renomowanej firmy Stihl. Piła doskonale sprawdzi się przy wielu pracach wykonywanych w domu i w ogrodzie. Urządzenie umożliwia szybkie, łatwe i dokładne cięcie drewna opałowego, a także ścinanie drzew o średnicy do 30 cm.

Piła łańcuchowa (spalinowa) Stihl może być również wykorzystana we wszystkich pracach budowlanych, w których konieczne jest cięcie materiałów drewnianych. Urządzenie jest proste w obsłudze i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Korzystanie z piły spalinowej przy pracach w ogrodzie i domu znacznie podnosi komfort pracy.

Precyzyjna piła ukośna (kapówka) Metabo

Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem wysokiej jakości maszyn, które mają szerokie zastosowanie przy pracach w domu i na budowie. Jednym z dostępnych u nas urządzeń jest kapówka, czyli piła ukośna do drewna cenionej firmy Metabo. Pilarka ta zaprojektowana została w taki sposób, by umożliwić wykonywanie bardzo precyzyjnych cięć.

Kapówka może zostać wykorzystana do przycinania i docinania kanałów PCV, drewnianych cokołów, a nawet profili aluminiowych. Urządzenie posiada laserowy wskaźnik, który dokładnie pokazuje linię cięcia, a także zaciski służące do zamocowania drewna lub innego materiału. Piłę ukośną można wykorzystać do wielu prac wykończeniowych, a także w ogrodowych.

Pilarka tarczowa Makita

Ręczna pilarka tarczowa do drewna firmy Makita to jedno z urządzeń dostępnych w ofercie wypożyczalni Terbud. Za pomocą urządzenia można wykonać precyzyjne cięcia pod różnych kątem. Pilarka tarczowa jest więc często wykorzystywana przy pracach meblowych, na przykład przy docinaniu drzwi. Pilarka w zestawieniu z prowadnicą pozwala uzyskać również dokładne cięcia proste.

Pilarka tarczowa jest narzędziem, z którego chętnie korzystają zarówno profesjonaliści, jak i domowi majsterkowicze. Idealnie nadaje się do cięcia desek, paneli podłogowych, słupków ogrodzeniowych, a nawet plastikowych rur. Urządzenie jest łatwe w użyciu i lekkie, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

Profesjonalna wyrzynarka Bosch

Dostępna w naszej ofercie wyrzynarka Bosch to profesjonalne urządzenie przeznaczone do cięcia drewna, miękkich metali i tworzyw sztucznych. Urządzenie to jest więc bardzo przydatne przy różnego rodzaju pracach budowlanych i majsterkowaniu. Głównym zastosowaniem wyrzynarki jest wycinanie nieregularnych otworów.

Wyrzynarka umożliwia wykonywanie cięć o różnych kształtach. Z jej pomocą można z łatwością wyciąć koło, prostokąt, a także łuki i zygzaki. Urządzenie to możemy również zastosować do wykonywania cięć po dowolnym kątem. Oferowana przez nas profesjonalna wyrzynarka Bosch daje użytkownikom wiele ciekawych możliwości.

Wypożyczamy profesjonalne narzędzia w konkurencyjnych cenach

Oferta wypożyczalni Terbud obejmuje szeroki wybór profesjonalnych narzędzi, w tym również urządzeń przeznaczonych do cięcia drewna. W tej grupie produktów znalazły się: piła łańcuchowa (spalinowa) Stihl, piła ukośna Metabo, wyrzynarka Bosch oraz pilarka tarczowa Metabo. Urządzenia te cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena wynajmu.

Dostawa pił do drewna do klientów na terenie woj. śląskiego

O ile transport pojedynczej piły do drewna nie jest trudny, o tyle przewiezienie większego zamówienia może być bardzo problematyczne. Dlatego w Terbud postanowiliśmy maksymalnie uprościć cały proces wypożyczania sprzętu i dostarczyć wynajęte przez Ciebie urządzenia pod wskazany adres. I to całkowicie za darmo! Nasze piły do drewna oraz sprzęt budowlany dowozimy do klientów na terenie całego Śląska.

Dostawa pił do klientów spoza woj. śląskiego w przypadku wynajmu długoterminowego

I to nie tylko województwa śląskiego! Klienci z innych części Polski również mogą skorzystać z naszych usług, a w przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dodatkową usługę dowiezienia sprzętu do każdego zakątka kraju. Zapraszamy do współpracy!

  Metabo kapówka pilarka

  Precyzyjna pilarka, która umożliwia cięcie pod różnymi kątami oraz pod różnym ukosem. Urządzenie wyposażone jest w laserowy wskaźnik, który pokazuje linie cięcia. Piła wyposażona jest w zaciski do bezpiecznego mocowania materiału. Świetnie nadają się do docinania cokołów drewnianych, kanałów PCV, profili aluminiowych i innych.
   

  Maks. szerokość cięcia 90°/45° 120 mm/80 mm
  Maksymalna głębokość cięcia 90°/45° 60 mm/45 mm
  Pochylenie brzeszczotu w lewo/prawo 47 °/2 °
  Regulacja talerza obrotowego lewo/prawo 47 °/47 °

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 40 zł
  Cena za dobę 35 zł / powyżej 4 dni

   Makita ręczna pilarka tarczowa

   Precyzyjna pilarka umożliwia cięcie pod różnym ukosem. Piła świetnie się sprawdza przy wszystkich pracach meblowych. Pilarka może współpracować z prowadnicą, która zapewnia bardzo precyzyjne cięcie proste. Pilarka wykorzystywana przy docinaniu drzwi.
    

   Moc znamionowa: 1400 W
   Prędkość obr. na biegu jałowym: 5500 obr./min/td>
   Max. zdolność cięcia przy 90º: 67 mm
   Max. zdolność cięcia przy 45º: 48,5 mm
   Średnica tarczy: 190 mm

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 35 zł
   Cena za dobę 30 zł / powyżej 4 dni

    Stihl pilarka łańcuchowa (spalinowa)

    Spalinowa pilarka łańcuchowa do prac wokół domu i w ogrodzie. Doskonała przy cięciu drewna opałowego, pracach budowlanych oraz ścince drzew o średnicy do 30 cm.
     

    Moc: 1,5/2 kW/KM
    Pojemność skokowa 31,8 cm³
    Ciężar 4,6 kg

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 50 zł
    Cena za dobę 45 zł / powyżej 4 dni

     Bosch wyrzynarka profesjonalna

     Moc nominalna 710 W
     waga 2,5 kg
     Prędkość skokowa bez obciążenia 500 - 3100 skoki/min.
     Głębokość cięcia w drewnie 80 mm
     Głębokość cięcia w aluminium 20 mm
     Grubość cięcia w stali węglowej 10 mm

     Cena wynajmu

     Cena za dobę 20 zł
     Cena za dobę 15 zł / powyżej 5 dni

      Zamów wybrany sprzęt budowlany

      Wiadomość wysłana.

      Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik