608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Piła do cięcia pustaków - Wypożyczalnia

Pustaki to bardzo popularny materiał wykorzystywany niemal na każdej budowie. W ofercie wypożyczalni Terbud znalazła się więc profesjonalna piła do cięcia pustaków, bez której trudno się obejść w trakcie prac budowlanych i remontowych. Urządzenie idealnie nadaje się do cięcia na mokro pustaków, porothermu, silki, a także innych materiałów budowlanych.

Wypożyczalnia Terbud stawia na jakość, wytrzymałość i solidność wszystkich maszyn budowlanych, które dostępne są w naszej ofercie. Piła do pustaków, którą oferujemy umożliwia łatwe i wygodne cięcie różnego rodzaju materiałów. Urządzenie sprawdzi się w każdych warunkach, jest proste w obsłudze i bardzo wytrzymałe.

Czytaj więcej

  Przecinarka do pustaków KUPSCH KU 700

  zastosowanie: cięcie na mokro cegły, porothermu, silki oraz innych materiałów budowlanych.

  Silnik: 5,5 kW
  Napięcie: 400V
  Tarcza: Ø 650 lub 700
  Otwór mocujący: 25,4 mm
  Głębokość cięcia: 285 mm
  Długość cięcia: 500 mm
  Szerokość stołu: 600 mm
  Wymiary dł/szer./wys. 1400x800x1400 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 100 zł
  Cena za dobę 70 zł / powyżej 7 dni
  Cena za dobę 45 zł / powyżej 14 dni

  Zapytaj o darmowy transport

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Zastosowania przecinarki do pustaków

    Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia na każdej budowie jest przecinarka do pustaków. Piła do cięcia pustaków jest bardzo przydatna, gdy chcemy dostosować wielkość pustaka do konkretnych potrzeb. Urządzenie nadaje się również do cięcia innego rodzaju materiałów, między innymi betonu, kamienia i cegły.

    Zastosowanie piły do cięcia pustaków jest więc bardzo szerokie. Urządzenie posiada możliwość regulowania wysokości cięcia, co umożliwia precyzyjne przecinanie materiału, a także wykonywanie wycięć i rowków. Stosowanie profesjonalnej piły do cięcia pustaków znacznie ułatwia i przyspiesza prace budowlane i remontowe.

    Wypożyczamy solidne piły do pustaków w korzystnej cenie

    Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem wysokiej jakości piły do cięcia pustaków, która przyda się na każdej budowie. Klientom, którzy zdecydują się na wynajęcie tego produktu gwarantujemy jego wysoką jakość i bardzo atrakcyjną cenę. Urządzenie cechuje solidne wykonanie, niezawodność i doskonała precyzja cięcia.

    Dostarczamy nasze piły do cięcia pustaków do klientów z całego województwa śląskiego

    W Terbud doskonale wiemy, że samodzielny odbiór zamówionego sprzętu może być kłopotliwy. Na szczęście klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług naszej wypożyczalni nie muszą się martwić o transport zamówienia, ponieważ to my dostarczymy je do Ciebie, i to całkowicie za darmo.

    Opcja darmowej dostawy pił do cięcia pustaków oraz innych urządzeń budowlanych została stworzona z myślą o klientach z województwa śląskiego. Zamówienia dostarczamy nie tylko do dużych miast jak Katowice, ale również mniejszych miejscowości.

    W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

    Ale to nie wszystko, z naszych usług mogą skorzystać również klienci z innych części Polski. Co więcej, decydując się na wynajem długoterminowy, oni również nie muszą martwić się o transport, ponieważ w takim przypadku dowozimy zamówiony sprzęt na terenie całego kraju!

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

     Poradnik