608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wynajem piaskarki

Nasza wypożyczalnia prowadzi wynajem różnego rodzaju maszyn budowlanych. Oferujemy między innymi skuteczne i wydajne piaskarki, dzięki którym w łatwy, szybki i bardzo dokładny sposób można oczyścić różnego rodzaju powierzchnie, w tym między innymi konstrukcje stalowe, beton, cegły, elewacje i wiele innych.

Dostępne w wypożyczalni Terbud piaskarki renomowanej marki Blast Machine to urządzenia, które bez problemu usuną różnego rodzaju zabrudzenia, na przykład ślady korozji, czy też pozostałości farby. Oferowane przez nas piaskarki są bardzo proste w użyciu i niezwykle skuteczne. Podobnie jak pozostałe urządzenia, które wynajmujemy dostępne są w bardzo korzystnej cenie.

Czytaj więcej

  Piaskarka ABSC-200 Blast Machine - 200 ltr.

  Zastosowanie:

  • piaskowanie konstrukcji stalowych
  • elewacji
  • betonu
  • cegieł
    
  pojemność zbiornika: 200l

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 180 zł
  Cena za dobę 160 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Naszymi piaskarkami można piaskować konstrukcje stalowe, elewację, beton oraz cegły

     Piaskowanie to metoda czyszczenia znana od wielu lat. Obecnie, dzięki nowoczesnym urządzeniom zadanie to można wykonać łatwo i precyzyjnie. Oferowane przez nas piaskarki to urządzenia bardzo solidne i niezawodne. Umożliwiają dokładne i bezproblemowe piaskowanie elewacji, piaskowanie cegieł oraz piaskowanie betonu.

     Piaskarki, które można u nas wynająć doskonale sprawdzą się również przy takich zadaniach, jak na przykład piaskowanie konstrukcji stalowych. Efekt piaskowania na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie urządzenia, które wypożyczamy są w pełni sprawne, gdyż poddajemy je regularnym kontrolom technicznym.

     Dostawa piaskarek do klientów na Śląsku

     Naszym klientom, oprócz sprawnego sprzętu najwyższej jakości, oferujemy wyjątkowo atrakcyjny ceny najmu. Osoby zainteresowane wypożyczeniem piaskarki w firmie Terbud mogą dodatkowo liczyć na niższy koszt przy wynajmie długoterminowym oraz darmową dostawę na terenie województwa śląskiego.

     Dostawa piaskarek do klientów na terenie całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

     Nie mieszkasz na terenie Śląska, ale jesteś zainteresowany wynajmem piaskarki lub innego urządzenia? Zachęcamy do kontaktu! W przypadku wynajmu długoterminowego z opcji dostawy sprzętu mogą skorzystać również klienci z innych części Polski. Jeżeli zatem szukasz sprawdzonej wypożyczalni sprzętu budowlanego - napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik