608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Osuszacz powietrza - Wynajem

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Terbud oferuje wynajem wysokiej klasy osuszaczy powietrza. Duża wilgotność powietrza może być sporym utrudnieniem w trakcie wykonywania prac remontowych i budowlanych. Opóźnia takie prace jak tynkowanie, wysychanie wylewek i nakładanie gładzi szpachlowych. W takiej sytuacji pomocny okaże się osuszacz powietrza.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny, nowoczesny osuszacz powietrza, którego działanie jest najskuteczniejsze w temperaturze 30 stopni. Zwiększenie wydajności i skuteczności działania osuszacza umożliwi inne oferowane przez nas urządzenie – wentylator przemysłowy. Dzięki tym maszynom w łatwy sposób można szybko wyeliminować problem wilgoci.

Czytaj więcej

  Osuszacz niemieckiej firmy ATIKA ALE 800

  Przemysłowe osuszacze powietrza są to urządzenia za pomocą, których można skutecznie usuwać wilgoć z pomieszczeń. Posiadają wysoką efektywność osuszania, pracują cicho i są bardzo proste w obsłudze. W swojej ofercie posiadamy przemysłowe osuszacze niemieckiej firmy Atika ALE 800 o bardzo dużej wydajności sięgającej do 80l/dobę. Urządzenie najwydajniej pracuje w temperaturze 30 stopni.

  Wydajność max: 80 l/24h
  Przepływ powietrza: 680 m3/h
  Zużycie energii: 1200 W

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 40 zł / powyżej 2 dni
  cena za tydzień 280 zł / cały tydzień

  Zapytaj o darmowy transport

   Osuszacz niemieckiej firmy AERIAL AD 780-P

   Najnowocześniejsze osuszacze spośród obecnie dostępnych na rynku: seria AD 7 łączą najwyższą wydajność, doskonałe walory użytkowe oraz wyjątkową energooszczędność.

   Wydajność max: 78 l/24h
   Przepływ powietrza: 830 m3/h
   Zużycie energii: 1200 W

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 40 zł / powyżej 2 dni
   cena za tydzień 280 zł / cały tydzień

   Zapytaj o darmowy transport

    Wentylator przemysłowy

    Urządzenie charakteryzuje się solidną mocą oraz wysokimi obrotami, dzięki czemu w wydajny sposób wietrzy nawet przestronne pomieszczenia. W celu zwiększenia skuteczności osuszaczy powietrza, zaleca się stosowanie dodatkowo wentylatora.

    Średnica: 60 cm
    Zużycie energii: 330 W

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 30 zł
    Cena za dobę 20 zł / powyżej 2 dni
    cena za tydzień 140 zł / cały tydzień

      Zamów wybrany sprzęt budowlany

      Wiadomość wysłana.

      Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

       Wykonywanie prac budowlanych często powoduje gromadzenie się wilgoci w pomieszczeniach

       Zbyt duża wilgoć to problem, który bardzo często pojawia się w trakcie wykonywania prac remontowych i budowlanych. Nadmierna wilgotność powietrza może znacznie opóźnić sfinalizowanie robót, gdyż utrudnia wysychanie tynków, wylewek i nałożonych gładzi. W takiej sytuacji konieczne jest osuszenie powietrza.

       Osuszacz powietrza to urządzenie, które szybko eliminuje wilgoć, dzięki czemu prace wykończeniowe mogą być kontynuowane. Oferowany w wypożyczalni Terbud osuszacz powietrza niemieckiej firmy Aerial działa szybko i bardzo skutecznie. Przydaje się zwłaszcza w okresie zimowym, gdy temperatura powietrza znacznie spada, co utrudnia naturalne wyparowanie wilgoci.

       Osuszanie pomieszczeń osuszaczami kondensacyjnymi jest skuteczne i pozwala na wykonywanie dalszych prac wykończeniowych

       Profesjonalne firmy budowlane dbają o terminowe i precyzyjne wykonanie zleconych prac. Niestety często opóźnienia związane z zakończeniem remontu lub budowy wynikają z czynników, które nie są od nich zależne. Jednym z problemów, z którymi borykają się pracownicy budowlani jest nadmierna wilgotność powietrza, która uniemożliwia wykonanie prac wykończeniowych.

       Wilgoć utrudnia prawidłowe i szybkie wysychanie tynków, gładzi i wylewek. Problem najczęściej pojawia się przy niskiej temperaturze powietrza i w okresach deszczowych. Najlepszym sposobem na pozbycie się wilgoci jest profesjonalny, kondensacyjny osuszacz powietrza, dzięki któremu można szybko wyeliminować problem.

       Jak działają kondensacyjne osuszacze powietrza?

       Osuszacz powietrza, którego wynajem oferuje wypożyczalnia Terbud umożliwia szybkie i łatwe wyeliminowanie problemu wilgoci, który uniemożliwia sfinalizowanie prac wykończeniowych. Działanie osuszacza kondensacyjnego jest bardzo proste. Urządzenie gromadzi nadmiar wilgoci z powietrza, a zgromadzona woda skrapla się w zbiorniku.

       W ten sposób wilgoć zostaje usunięta z powietrza i rozpoczyna się proces szybkiego osuszania pomieszczenia. Stosowanie osuszacza jest w pełni bezpieczne i nie grozi pojawieniem się pęknięć na ścianach i w podłożu. Dzięki wyeliminowaniu wilgoci z powietrza tynki, wylewki i gładzie szpachlowe wysychają szybciej, co umożliwia kontynuowanie prac wykończeniowych.

       Wynajmujemy wydajne osuszacze powietrza renomowanych firm

       Wypożyczalnia Terbud posiada szeroki wybór maszyn budowlanych, w tym również osuszacze powietrza renomowanej, niemieckiej firmy Aerial. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalny wentylator przemysłowy, który zwiększa skuteczność i przyspiesza działanie osuszacza. Urządzenia te wynajmujemy w najkorzystniejszej cenie na rynku.

       Oferujemy transport naszych osuszaczy powietrza do klientów z woj. śląskiego

       Dzięki naszym osuszaczom szybko i bez przeszkód skończysz remont oraz budowę. Zwłaszcza, że nie będziesz musiał marnować czasu na ich odbiór! W Terbud dbamy nie tylko o sprzęt, ale również wygodę klientów. Dlatego osobom korzystającym z naszych usług oferujemy darmowy transport zamówienia na terenie Śląska.

       W przypadku długotrwałego wynajmu dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

       Szukasz sprawdzonej wypożyczalni sprzętu budowlanego, ale nie mieszkasz na Śląsku? W tym wypadku także możesz skorzystać z naszych usług. W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy sprzęt również do klientów z innych województw. Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

        Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

        Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

        43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
        biuro@wypozyczalnia.slask.pl
        tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
        tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

        Poradnik