608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Opalarka - Wynajem

Wypożyczalnia Terbud wynajmuje nowoczesne i niezawodne opalarki renomowanej firmy Makita. Szerokie zastosowanie tych urządzeń obejmuje między innymi usuwanie starych powłok lakierniczych, odmrażanie zamrożonych elementów, suszenie pomalowanych powierzchni, a także wyginanie i spawanie części termoplastycznych.

Dostępne w naszej ofercie opalarki to urządzenia najwyższej jakości, w doskonałym stanie. Korzystanie z nich znacznie ułatwi pracę na każdym placu budowy. Oferowana przez nas opalarka posiada opcję regulowania temperatury nagrzewania. Daje to użytkownikom pełną kontrolę nad urządzeniem i pozwala na precyzyjne wykonanie pracy.

Opalarki mają wiele zastosowań

Opalarka to urządzenie przydatne w wielu sytuacjach, zarówno na profesjonalnym placu budowy, jak i przy różnego rodzaju pracach domowych. Dzięki opalarce możliwe jest łatwe wykonanie wielu czynności, takich jak zgrzewanie elementów z różnych tworzyw, formowanie elementów, suszenie polakierowanych elementów, odmrażanie i lutowanie.

W domu opalarki możemy użyć na przykład do montażu folii na szybach, czy też odmrażania rur i innych materiałów. Urządzenie może być również stosowane w celach rekreacyjnych – idealnie nadaje się do rozpalania grilla. Budowa opalarki jest bardzo prosta, ma ona kształt pistoletu i posiada możliwość regulacji mocy oraz temperatury nadmuchu.

Wynajmujemy opalarki renomowanej firmy Makita

W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo wysokiej jakości opalarkę wyprodukowaną przez znaną i cenioną firmę Makita. Jest to solidne urządzenie, które doskonale sprawdzi się na budowie, w domu, a także w czasie wolnym spędzonym w ogrodzie lub na łonie natury. Solidna i niezawodna ładowarka dostępna jest u nas w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Opalarka Makita

  moc znamionowa: 1800 W
  maksymalny przepływ powietrza:: 250 lub 550 I/min
  temperatura: 100 - 550 stopni Celcjusza

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 10 zł

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700