608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Opalarka - Wynajem

Wypożyczalnia Terbud wynajmuje nowoczesne i niezawodne opalarki renomowanej firmy Makita. Szerokie zastosowanie tych urządzeń obejmuje między innymi usuwanie starych powłok lakierniczych, odmrażanie zamrożonych elementów, suszenie pomalowanych powierzchni, a także wyginanie i spawanie części termoplastycznych.

Dostępne w naszej ofercie opalarki to urządzenia najwyższej jakości, w doskonałym stanie. Korzystanie z nich znacznie ułatwi pracę na każdym placu budowy. Oferowana przez nas opalarka posiada opcję regulowania temperatury nagrzewania. Daje to użytkownikom pełną kontrolę nad urządzeniem i pozwala na precyzyjne wykonanie pracy.

Czytaj więcej

  Opalarka Makita

  moc znamionowa: 1800 W
  maksymalny przepływ powietrza:: 250 lub 550 I/min
  temperatura: 100 - 550 stopni Celcjusza

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 10 zł

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Opalarki mają wiele zastosowań

     Opalarka to urządzenie przydatne w wielu sytuacjach, zarówno na profesjonalnym placu budowy, jak i przy różnego rodzaju pracach domowych. Dzięki opalarce możliwe jest łatwe wykonanie wielu czynności, takich jak zgrzewanie elementów z różnych tworzyw, formowanie elementów, suszenie polakierowanych elementów, odmrażanie i lutowanie.

     W domu opalarki możemy użyć na przykład do montażu folii na szybach, czy też odmrażania rur i innych materiałów. Urządzenie może być również stosowane w celach rekreacyjnych – idealnie nadaje się do rozpalania grilla. Budowa opalarki jest bardzo prosta, ma ona kształt pistoletu i posiada możliwość regulacji mocy oraz temperatury nadmuchu.

     Wynajmujemy opalarki renomowanej firmy Makita

     W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo wysokiej jakości opalarkę wyprodukowaną przez znaną i cenioną firmę Makita. Jest to solidne urządzenie, które doskonale sprawdzi się na budowie, w domu, a także w czasie wolnym spędzonym w ogrodzie lub na łonie natury. Solidna i niezawodna ładowarka dostępna jest u nas w bardzo atrakcyjnej cenie.

     Dostarczamy opalarki do klientów na terenie woj. śląskiego

     Czyszczenie framug i usuwanie starej farby bez opalarki to prawdziwa udręka, z drugiej jednak strony - raczej niewiele osób podejmuje się takich aktywności regularnie. Dlatego nasza oferta to doskonała propozycja dla klientów, którzy chcą odświeżyć wnętrze domu, ale nie chcą wydawać niemałych pieniędzy na opalarkę.

     Poza tym skorzystanie z naszych usług to podwójna oszczędność, nie tylko nie musisz kupować nowego sprzętu, ale dodatkowo dostarczymy Twoje zamówienie całkowicie za darmo na terenie całego województwa śląskiego. Na naszej liście adresów znajdują się nie tylko Katowice i inne duże śląskie miasta, ale także mniejsze miejscowości.

     W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy opalarki do klientów z całej Polski

     Nasza oferta jest na tyle korzystna, że przyciąga także klientów spoza Śląska. Jeśli Ty również mieszkasz w innym województwie, ale chcesz skorzystać z naszych usług, mamy doskonałą wiadomość - w przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy opalarki i inny sprzęt na terenie całej Polski.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik