608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 8

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wynajem nagrzewnic olejowych

Dostępne w ofercie wypożyczalni Terbud nagrzewnice olejowe to wydajne urządzenia służące do ogrzewania dobrze wentylowanych pomieszczeń i otwartych przestrzeni. Nagrzewnica olejowa sprawdzi się na placu budowy, w fabrykach, magazynach, szklarniach i halach produkcyjnych. Urządzenie szybko dostarcza dużą ilość ciepła i charakteryzuje się cichą pracą.

Nagrzewnica olejowa może być zasilana olejem opałowym lub napędowym, dlatego nie powinna być stosowana w miejscach, które nie są dobrze wentylowane. Naszym klientom oferuje nagrzewnice renomowanej firmy Remington, dzięki którym ogrzewanie pomieszczenia jest proste i długotrwałe. Urządzenie jest mobilne, w razie potrzeby można je więc przenieść w inne miejsce.

Nagrzewnice olejowe pozwalają na ogrzewanie pomieszczeń dobrze wentylowanych

Dostęp do centralnego ogrzewanie nie zawsze jest możliwy, co w zimie może być w wielu miejscach sporym problemem. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest użycie nagrzewnicy olejowej lub elektrycznej. Nagrzewnica elektryczna może być stosowana w każdym rodzaju pomieszczeń, również w tych niewentylowanych. Z kolei nagrzewnica olejowa może być użyta tylko w pomieszczeniu, które posiada sprawną wentylację.

Koszt użytkowania nagrzewnicy elektrycznej jest wyższy, ze względu na duże zużycie prądu koniecznego do jej zasilania. Z kolei nagrzewnica olejowa zasilana jest za pomocą oleju opałowego lub napędowego, co obniża koszty. Wybór odpowiedniej nagrzewnicy uzależniony jest więc od miejsca, w którym ma zostać użyta.

Wynajmujemy wydajne ogrzewnice olejowe w korzystnych cenach

Nagrzewnica olejowa to sposób na szybkie i wydajne ogrzewanie wentylowanych pomieszczeń. Terbud prowadzi wynajem nowoczesnych nagrzewnic olejowych uznanej firmy Remington w najniższej cenie. Wszystkie oferowane przez nas nagrzewnice są w pełni sprawne, a ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne i bardzo proste.

Dostarczamy nagrzewnice olejowe do klientów z całego woj. śląskiego

Transport nagrzewnicy olejowej może być bardzo kłopotliwy, ale osoby korzystające z naszych usług nie muszą się o to martwić. W Terbud cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego zamawiany sprzęt dostarczamy do miast na terenie całego Śląska, i to całkowicie za darmo!

Pisząc "cały Śląsk", dokładnie to mamy na myśli. Nasza darmowa dostawa obejmuje nie tylko duże miasta, jak Katowice, Tychy, czy Gliwice, ale również mniejsze miasteczka i miejscowości.

Oferujemy także nagrzewnic do klientów z całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

Z naszego sprzętu mogą skorzystać również klienci z innych części Polski, a w przypadku zamówienia długoterminowego, dostarczymy zamówienie pod wskazany adres na terenie całego kraju. Jeżeli więc interesuje Cię wynajem wysokiej jakości urządzeń i sprzętu budowlanego, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

  Nagrzewnica olejowa Remington 22 CEL 29kW

  wydajność: 29 kW
  przepływ powietrza: 800 m³/h
  zużycie paliwa: 2,9 kg/h
  temperatura wydmuchu: 300 °C
  zasilanie: 230/50 V/Hz
  pojemność zbiornika: 44 l
  paliwo: olej napędowy
  waga netto: 25 kg

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 35 zł
  Cena za dobę 30 zł / powyżej 4 dni

  Powyżej trzech dni najmu transport w okolicy gratis !!!

   Nagrzewnica olejowa Remington 34 CEL 44kW

   wydajność: 44 kW
   przepływ powietrza: 900 m³/h
   zużycie paliwa: 3,72 kg/h
   temperatura wydmuchu: 300 °C
   zasilanie: 230/50 V/Hz
   pojemność zbiornika: 44 l
   paliwo: olej napędowy
   waga netto: 25 kg

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 40 zł
   Cena za dobę 35 zł / powyżej 4 dni

   Powyżej trzech dni najmu transport w okolicy gratis !!!

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 8
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

     Poradnik