608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Myjka ciśnieniowa - Wypożyczalnia

Potrzebujesz myjki ciśnieniowej, ale nie chcesz inwestować w jej zakup lub leasing? Skorzystaj z oferty wypożyczalni Terbud. Mamy szeroki wybór modeli myjek ciśnieniowych, dostępnych od ręki w doskonałych cenach. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że wypożyczenie myjki ciśnieniowej nie musi dużo kosztować!

Polecamy wynajem wysokiej jakości myjek ciśnieniowych. Produkty renomowanej, niemieckiej firmy Karcher to pewność perfekcyjnego standardu wykonania oraz doskonałej wydajności w trakcie pracy. Czy to czyszczenie budynków, elewacji czy też ogrodzeń, nasze propozycje sprawdzą się po prostu perfekcyjnie.

Czytaj więcej

  Myjka ciśnieniowa KARCHER HDS SUPER

  Napięcie zasilania: 400 V
  Ciśnienie robocze: 30 – 180 bar
  Wydajność tłoczenia: 470 - 900 l/h
  Moc przyłączowa: 6,4 kW
  System podgrzewania wody: tak
  Max. temp.: 140 °C
  Zbiornik środka czyszczącego: 20 l
  Zbiornik na paliwo: 25 l
  Ciężar: 133 kg


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 140 zł
  Cena za dobę powyżej 6 dni  120 zł

   Myjka ciśnieniowa KARCHER k7450

   Napięcie zasilania: 230 V
   Ciśnienie robocze: 20 - 160 bar
   Wydajność tłoczenia: 600 l/h
   Pobór mocy: 3 kW/h
   Detergent: tak
   Ciężar: 22 kg


   Cena wynajmu

   Cena za dobę 80 zł
   Cena za dobę powyżej 6 dni    60 zł

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Czyszczenie elewacji budynków, ogrodzeń oraz samochodów

     Myjka ciśnieniowa to urządzenie o wielu zastosowaniach. Sprawdzi się zarówno przy czyszczeniu elewacji budynków oraz kostki brukowej, a także przydomowych ogrodzeń. Wysokie ciśnienie z jakim pracuje myjka sprawi, że naprawdę szybko i skutecznie usunie wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dotyczy to nawet tych zabrudzeń, które byłyby niemożliwe do usunięcia ręcznie.

     Dodatkowo, myjki wysokociśnieniowe to idealne rozwiązanie do czyszczenia samochodów, z trudnych do usunięcia zabrudzeń. Nasze myjki perfekcyjnie sprawdzą się zarówno w użytku prywatnym (mycie pojedynczego auta), jak również firmowym - na przykład, przy okazji czyszczenia całej floty pojazdów. Wypożycz myjkę już dziś i przekonaj się samemu!

     Wypożyczamy solidne myjki ciśnieniowe w atrakcyjnych cenach

     Komfort, jaki daje myjka ciśnieniowa wcale nie musi dużo kosztować. Zobacz naszą ofertę myjek na wynajem - mamy urządzenia już od 60 zł dziennie! Szeroki wybór modeli - mamy propozycje o wydajności od 600 do 900 l/h. Znajdziesz u nas myjki zasilane na jedną fazę (230 V) oraz na trzy fazy (400 V).

     Myjki ciśnieniowe dostarczamy do klientów na Śląsku

     Wiele osób nie wyobraża sobie czyszczenia dużych powierzchni bez myjki ciśnieniowej, warto jednak zaznaczyć, że równie wiele osób nie wyobraża sobie też inwestowania sporych pieniędzy w urządzenie, z którego korzystają okazjonalnie. Dlatego opcja wynajmu myjki to najlepsze rozwiązanie, gdy masz do wymycia flotę samochodów lub elewację, ale nie chcesz wydawać majątku na sprzęt.

     W Terbud, oprócz wynajmu, zatroszczyliśmy się również o doręczenie sprzętu na terenie Śląska. Jeżeli mieszkasz na terenie województwa śląskiego, możesz skorzystać z opcji taniej dostawy.

     W przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dostawę na terenie całej Polski

     "A co, jeśli nie mieszkam na terenie województwa śląskiego?" - również w tym wypadku możesz skorzystać z naszych usług, a w przypadku wynajmu długoterminowego, również oferowanej przez nas dostawy. Jeżeli interesuje Cię wynajem myjki ciśnieniowej lub innych urządzeń, zapraszamy do kontaktu!

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik