608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 8

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wypożyczalnia młotów wyburzeniowych

Jednym z urządzeń, które oferuje wypożyczalnia Terbud jest profesjonalny młot wyburzeniowy, przeznaczony do wszelkich prac wyburzeniowych, w tym również do kłucia twardych, żelbetonowych materiałów. Oferowane przez nas młoty to maszyny renomowanych firm, charakteryzujące się solidnym wykonaniem i niezawodnością.

Bardzo dbamy o to żeby wszystkie wynajmowane przez nas maszyny działały sprawnie i spełniały oczekiwania naszych klientów. Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług i profesjonalną pomoc. Korzystanie z młotów wyburzeniowych z naszej wypożyczalni znacząco wpływa na komfort i efektywność pracy naszych klientów.

Młoty wyburzeniowe znacząca przyśpieszają skuwanie wszelkich powierzchni

W trakcie prac remontowo-budowlanych bardzo często konieczne jest wyburzenie konstrukcji wykonanych z różnych materiałów, często bardzo twardych. Do wyburzenia twardych materiałów warto użyć profesjonalnych młotów wyburzeniowych, które nie tylko ułatwią, ale także znaczącą przyspieszą prace związane z wyburzaniem.

Młot wyburzeniowy to idealne urządzenie do skuwania różnych rodzajów powierzchni, dlatego jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Z ich pomocą możemy szybko i skutecznie skuć nie tylko ściany, ale też płytki i posadzki. Urządzenie to nadaje się również do prac związanych ze skuwaniem powierzchni takich powierzchni jak droga i asfalt.

Wypożyczamy solidne młoty wyburzeniowe od renomowanych producentów

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem młotów wyburzeniowych renomowanych, światowej klasy producentów takich jak Bosch, Wacker, czy Makita. Młoty te idealnie nadają się do wszelkich prac wyburzeniowych. Dzięki nim w szybki i łatwy sposób możliwe jest wyburzenie nawet najtwardszych powierzchni, w tym również elementów żelbetonowych. Wypożyczane przez nas młoty dostępne są w atrakcyjnej cenie!

Dostarczamy młoty wyburzeniowe do klientów z całego woj. śląskiego

Wynajem młotów wyburzeniowych to wielkie ułatwienie i sposób na znaczne oszczędności. Pojawia się jednak problem, jak przewieźć te elementy na miejsce, w którym mają być wykorzystane. W przypadku korzystania z usług naszej wypożyczalni nie ma powodu, by się tym martwić. Transport urządzeń bierzemy bowiem na własne barki.

Szybki i sprawny dowóz wynajętych młotów wyburzeniowych to udogodnienie, na jakie mogą liczyć wszyscy mieszkańcy Śląska, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług. Nie każda wypożyczalnia gotowa jest na dowóz wypożyczanego sprzętu, nasza oferta cieszy się więc olbrzymim zainteresowaniem.

W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

Dobrze wiemy, że zakup młotów wyburzeniowych to poważna inwestycja, nie ograniczamy więc zasięgu naszego działania tylko do miast Górnego Śląska. Z naszych usług można skorzystać bez względu na lokalizację. Ci Klienci zaś, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy, mogą też liczyć na udogodnienie w postaci zapewnianego przez nas dowozu sprzętu na terenie całej Polski.

  młot wyburzeniowy Bosch GSH 11 E

  Moc nominalna: 1500 W
  Energia udarowa: 16.8 J
  Waga: 10.1 kg
  System montażu narzędzi: SDS-max


  Cena wynajmu

  Cena za dobę 80 zł

  Na życzenie klienta dowozimy sprzęt pod wskazany adres.

   młot wyburzeniowy Wacker EH 50

   Moc nominalna: 2200 W
   Energia udarowa: 50 J
   Waga: 22 kg
   Liczba uderzeń na 1 min : 1300


   Cena wynajmu

   Cena za dobę 90 zł

   Na życzenie klienta dowozimy sprzęt pod wskazany adres.

    Młotowiertarka sieciowa HR3200C Makita

    Moc nominalna: 850 W
    Energia udarowa: 5,1 J
    Waga: 4,8 kg
    Uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS


    Cena wynajmu

    Cena za dobę 70 zł

    Na życzenie klienta dowozimy sprzęt pod wskazany adres.

     Zamów wybrany sprzęt budowlany

     Wiadomość wysłana.

     Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 8
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik