608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Miniładowarka - Wynajem

W ofercie wypożyczalni maszyn budowlanych Terbud znajdą Państwo nowoczesną i niezawodną miniładowarkę, która stosowana może być we wszelkich pracach ziemnych, zarówno w budownictwie, jak i rolnictwie. Mniejsze odpowiedniki klasycznych, dużych ładowarek sprawdzą się w każdym miejscu, do którego większy sprzęt nie miałby dostępu.

Oferowana przez as miniładowarka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niewielkim rozmiarom może być wykorzystana nie tylko do prac wykonywanych na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków. Gwarantujemy Państwu wynajem profesjonalnej miniładowarki w bardzo przystępnej cenie.

Miniładowarka jest przydatna przy wszelkich pracach ziemnych

Ładowarka to urządzenie, które spotkać możemy we wszystkich miejscach, w których prowadzone są prace ziemne. Jest to sprzęt, który bardzo przydaje się w takich dziedzinach jak rolnictwo i budownictwo. Standardowe ładowarki mogą być jednak za duże, by móc je wykorzystać w pewnych pracach. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest miniładowarka.

Miniładowarka ze względu na swoje niewielkie rozmiary i zwrotność może być używana niemal we wszystkich pracach budowlanych i rolniczych, również w pomieszczeniach. Jest to maszyna bardzo uniwersalna, na której wysięgu można zamontować różne rodzaje narzędzi, dzięki czemu można wykorzystać ją do różnych zadań.

Miniładowarkę można obsługiwać samemu po krótkim przeszkoleniu

Miniładowarka to uniwersalne urządzenie, które bardzo cenione jest nie tylko w budownictwie, ale i rolnictwie. Dzięki niewielkim rozmiarom i dużej skali możliwości może być wykorzystana we wszystkich miejscach, w których wykonywane są prace ziemne. Maszyna jest też bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu po krótkim przeszkoleniu każdy może operować nią samodzielnie.

  Miniładowarka

  Masa własna: 2631 kg
  Udźwig operacyjny: 658 kg
  Udźwig maksymalny: 1200 kg
  Długość: 3,15 m
  Szerokość: 1,55 m
  Wysokość: 1,99 m

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 280 zł
  Cena za dobę 260 zł / powyżej 3 dni
  Cena za godzinę z operatorem 70 zł

  Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować, nie ponosząc dodatkowych kosztów operatora.

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700