608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Miniładowarka - Wynajem

W ofercie wypożyczalni maszyn budowlanych Terbud znajdą Państwo nowoczesną i niezawodną miniładowarkę, która stosowana może być we wszelkich pracach ziemnych, zarówno w budownictwie, jak i rolnictwie. Mniejsze odpowiedniki klasycznych, dużych ładowarek sprawdzą się w każdym miejscu, do którego większy sprzęt nie miałby dostępu.

Oferowana przez as miniładowarka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niewielkim rozmiarom może być wykorzystana nie tylko do prac wykonywanych na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków. Gwarantujemy Państwu wynajem profesjonalnej miniładowarki w bardzo przystępnej cenie.

Czytaj więcej

  Ładowarka kołowa Kramer 750 / 418

  Moc silnika: 44 kW
  Pojemność łyżki: 0,75 m3
  Szerokość łyżki: 1750 mm
  Waga: 4200 kg
  Nośność: 2000 kg
  Siła zrywająca: 45 kN
  Promień skrętu: 2,55 m

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 340 zł
  Cena za dobę 310 zł / powyżej 7 dni

  Limit pracy 10 godzin na dobę

  Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować, nie ponosząc dodatkowych kosztów operatora.

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Miniładowarka

   Udźwig operacyjny: 658 kg
   Udźwig maksymalny: 1200 kg
   Długość: 3,15 m
   Szerokość: 1,55 m
   Wysokość: 1,99 m

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 280 zł
   Cena za dobę 260 zł / powyżej 3 dni
   Cena za godzinę z operatorem 70 zł

   Limit pracy 10 godzin na dobę

   Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować, nie ponosząc dodatkowych kosztów operatora.

   Zapytaj o darmowy transport !!!

     Zamów wybrany sprzęt budowlany

     Wiadomość wysłana.

     Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

      Miniładowarka jest przydatna przy wszelkich pracach ziemnych

      Ładowarka to urządzenie, które spotkać możemy we wszystkich miejscach, w których prowadzone są prace ziemne. Jest to sprzęt, który bardzo przydaje się w takich dziedzinach jak rolnictwo i budownictwo. Standardowe ładowarki mogą być jednak za duże, by móc je wykorzystać w pewnych pracach. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest miniładowarka.

      Miniładowarka ze względu na swoje niewielkie rozmiary i zwrotność może być używana niemal we wszystkich pracach budowlanych i rolniczych, również w pomieszczeniach. Jest to maszyna bardzo uniwersalna, na której wysięgu można zamontować różne rodzaje narzędzi, dzięki czemu można wykorzystać ją do różnych zadań.

      Miniładowarkę można obsługiwać samemu po krótkim przeszkoleniu

      Miniładowarka to uniwersalne urządzenie, które bardzo cenione jest nie tylko w budownictwie, ale i rolnictwie. Dzięki niewielkim rozmiarom i dużej skali możliwości może być wykorzystana we wszystkich miejscach, w których wykonywane są prace ziemne. Maszyna jest też bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu po krótkim przeszkoleniu każdy może operować nią samodzielnie.

      Dostarczamy minikoparki do klientów z całego woj. śląskiego

      Minikoparki są mniej kosztowne niż zwykłe koparki, ale i tak nie zawsze opłaca się ich kupować, skoro tak korzystnie można je wynająć w naszej wypożyczalni. Jeśli przy tym mieszka się lub pracuje na terenie Śląska, nie trzeba martwić się o dowóz sprzętu na miejsce budowy. Wystarczy podać nam adres i oczekiwać na dostawę.

      Nasi Klienci bardzo doceniają świadczone przez nas usługi dowożenia wynajętego sprzętu na miejsce, gdzie ma on być wykorzystany. Nie każdy z nich może sam przewieźć na przykład minikoparki, dla nas zaś nie jest to żaden problem. W grę wchodzą nie tylko miejscowości takie jak Bojszowy i Katowice, ale także całe województwo śląskie.

      W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

      Oczywiście z naszych usług mogą też korzystać Klienci spoza Śląska. Jeśli przy tym interesuje ich wynajem minikoparek na dłuższy czas, również mogą liczyć na wielkie udogodnienie z naszej strony, jakim jest transport wynajętego sprzętu w docelowe miejsce. Między innymi to jest powodem, dla którego nasza oferta jest wybierana przez osoby z całej Polski.

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik