608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Miniładowarka - Wynajem

W ofercie wypożyczalni maszyn budowlanych Terbud znajdą Państwo nowoczesną i niezawodną miniładowarkę, która stosowana może być we wszelkich pracach ziemnych, zarówno w budownictwie, jak i rolnictwie. Mniejsze odpowiedniki klasycznych, dużych ładowarek sprawdzą się w każdym miejscu, do którego większy sprzęt nie miałby dostępu.

Oferowana przez as miniładowarka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niewielkim rozmiarom może być wykorzystana nie tylko do prac wykonywanych na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków. Gwarantujemy Państwu wynajem profesjonalnej miniładowarki w bardzo przystępnej cenie.

Miniładowarka jest przydatna przy wszelkich pracach ziemnych

Ładowarka to urządzenie, które spotkać możemy we wszystkich miejscach, w których prowadzone są prace ziemne. Jest to sprzęt, który bardzo przydaje się w takich dziedzinach jak rolnictwo i budownictwo. Standardowe ładowarki mogą być jednak za duże, by móc je wykorzystać w pewnych pracach. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest miniładowarka.

Miniładowarka ze względu na swoje niewielkie rozmiary i zwrotność może być używana niemal we wszystkich pracach budowlanych i rolniczych, również w pomieszczeniach. Jest to maszyna bardzo uniwersalna, na której wysięgu można zamontować różne rodzaje narzędzi, dzięki czemu można wykorzystać ją do różnych zadań.

Miniładowarkę można obsługiwać samemu po krótkim przeszkoleniu

Miniładowarka to uniwersalne urządzenie, które bardzo cenione jest nie tylko w budownictwie, ale i rolnictwie. Dzięki niewielkim rozmiarom i dużej skali możliwości może być wykorzystana we wszystkich miejscach, w których wykonywane są prace ziemne. Maszyna jest też bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu po krótkim przeszkoleniu każdy może operować nią samodzielnie.

Dostarczamy minikoparki do klientów z całego woj. śląskiego

Minikoparki są mniej kosztowne niż zwykłe koparki, ale i tak nie zawsze opłaca się ich kupować, skoro tak korzystnie można je wynająć w naszej wypożyczalni. Jeśli przy tym mieszka się lub pracuje na terenie Śląska, nie trzeba martwić się o dowóz sprzętu na miejsce budowy. Wystarczy podać nam adres i oczekiwać na dostawę.

Nasi Klienci bardzo doceniają świadczone przez nas usługi dowożenia wynajętego sprzętu na miejsce, gdzie ma on być wykorzystany. Nie każdy z nich może sam przewieźć na przykład minikoparki, dla nas zaś nie jest to żaden problem. W grę wchodzą nie tylko miejscowości takie jak Bojszowy i Katowice, ale także całe województwo śląskie.

W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

Oczywiście z naszych usług mogą też korzystać Klienci spoza Śląska. Jeśli przy tym interesuje ich wynajem minikoparek na dłuższy czas, również mogą liczyć na wielkie udogodnienie z naszej strony, jakim jest transport wynajętego sprzętu w docelowe miejsce. Między innymi to jest powodem, dla którego nasza oferta jest wybierana przez osoby z całej Polski.

  Miniładowarka

  Udźwig operacyjny: 658 kg
  Udźwig maksymalny: 1200 kg
  Długość: 3,15 m
  Szerokość: 1,55 m
  Wysokość: 1,99 m

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 280 zł
  Cena za dobę 260 zł / powyżej 3 dni
  Cena za godzinę z operatorem 70 zł

  Limit pracy 10 godzin na dobę

  Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować, nie ponosząc dodatkowych kosztów operatora.

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Zamów wybrany sprzęt budowlany

   Wiadomość wysłana.

   Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700