608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Wynajem minikoparki

Wypożyczalnia Terbud na Śląsku oferuje swoim klientom szeroki wybór maszyn budowlanych, w tym również profesjonalnych minikoparek. Urządzenia te doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace ziemne i wykopy, a zwłaszcza w miejscach, do których dostęp większego sprzętu budowlanego jest utrudniony.

Oferowane przez nas minikoparki marki Kubota są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu wynajmując je nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów wynikających z zatrudnienia operatora. Dzięki minikoparkom można szybko i precyzyjnie wykopać rowy pod przewody instalacyjne, czy też fundamenty. Minikoparki to bardzo uniwersalne maszyny, które sprawdzają się w różnych warunkach pracy.

Czytaj więcej

  Minikoparka Kubota KX019-4 z lawetą

  Szerokość: 990 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 260 zł
  Cena za dobę 240 zł / powyżej 3 dni

  Limit pracy 10 godzin na dobę

  Minikoparka przewożona jest na lawecie.

  Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować, nie ponosząc dodatkowych kosztów operatora.

  Zapytaj o darmowy transport !!!

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Minikoparka znacząco przyśpiesza wykop fundamentów, rowów i wszelkie inne prace ziemne

     Minikoparka to jedna z podstawowych maszyn używanych na placach budowy. Jest niezbędna we wszystkich pracach, w których konieczne jest wykonanie precyzyjnych wykopów. Wykopanie rowów przeznaczonych pod przewody czy rury standardową koparką może być trudne i zająć więcej czasu. Dzięki minikoparce wykopy tego typu wykonywane są znacznie szybciej.

     Minikoparki są maszynami przystosowanymi do przeprowadzania wykopów na gruntach lekkich. Z ich pomocą można przygotować zarówno wykopy wąskoprzestrzenne, jak i wykopać fundamenty pod mniejsze budynki, na przykład domki jednorodzinne. Minikoparki stosowane są również do przygotowania rowów pod instalacje kanalizacyjne, czy też kable telefoniczne i światłowodowe.

     Minikoparkę można obsługiwać samemu po krótkim przeszkoleniu

     Minikoparki dostępne w naszej wypożyczalni idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji, w której konieczne jest wykonanie wszelkich prac ziemnych. Wykopy wykonywane z pomocą tej maszyny są bardzo precyzyjne, dlatego sprawdzi się ona doskonale przy przygotowaniu fundamentów i rowów pod przewody. Obsługa minikoparki jest bardzo prosta i wymaga jedynie krótkiego przeszkolenia.

     Dostarczamy nasze minikoparki do klientów na terenie śląska

     Transport zakupionego lub wypożyczonego sprzętu typu minikoparka to prawdziwe wyzwanie. W związku z tym i w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, oferujemy usługę dostarczenia minikoparki pod adres wskazany przez naszych klientów. To znacznie zmniejsza koszty i czas na to poświęcony.

     Nasi Klienci ze Śląska mocno doceniają fakt, że nie muszą martwić się o transport wypożyczanych minikoparek na miejsce przeznaczenia. Dobrze wiemy, jak bardzo kłopotliwe byłoby to w niektórych przypadkach, sami dbamy więc o dostarczenie minikoparek wszędzie tam na Śląsku, gdzie mają być wykorzystane. Dostarczamy minikoparki nie tylko do klientów z Katowic, ale także całego województwa śląskiego.

     W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy minikoparki do klientów z całej Polski

     Nasza oferta wynajmu minikoparek jest tak interesująca i korzystna, że chcą z niej skorzystać nie tylko mieszkańcy naszego obszaru. Nie ma co do tego żadnych przeszkód, a jeśli ma to być wynajem długoterminowy, sami dostarczymy koparki do naszych Klientów, nawet gdy będzie to znacznie dalej niż Bojszowy i Katowice.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik