608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Wynajem minikoparki

Wypożyczalnia Terbud na Śląsku oferuje swoim klientom szeroki wybór maszyn budowlanych, w tym również profesjonalnych minikoparek. Urządzenia te doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace ziemne i wykopy, a zwłaszcza w miejscach, do których dostęp większego sprzętu budowlanego jest utrudniony.

Oferowane przez nas minikoparki marki Kubota są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu wynajmując je nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów wynikających z zatrudnienia operatora. Dzięki minikoparkom można szybko i precyzyjnie wykopać rowy pod przewody instalacyjne, czy też fundamenty. Minikoparki to bardzo uniwersalne maszyny, które sprawdzają się w różnych warunkach pracy.

Minikoparka znacząco przyśpiesza wykop fundamentów, rowów i wszelkie inne prace ziemne

Minikoparka to jedna z podstawowych maszyn używanych na placach budowy. Jest niezbędna we wszystkich pracach, w których konieczne jest wykonanie precyzyjnych wykopów. Wykopanie rowów przeznaczonych pod przewody czy rury standardową koparką może być trudne i zająć więcej czasu. Dzięki minikoparce wykopy tego typu wykonywane są znacznie szybciej.

Minikoparki są maszynami przystosowanymi do przeprowadzania wykopów na gruntach lekkich. Z ich pomocą można przygotować zarówno wykopy wąskoprzestrzenne, jak i wykopać fundamenty pod mniejsze budynki, na przykład domki jednorodzinne. Minikoparki stosowane są również do przygotowania rowów pod instalacje kanalizacyjne, czy też kable telefoniczne i światłowodowe.

Minikoparkę można obsługiwać samemu po krótkim przeszkoleniu

Minikoparki dostępne w naszej wypożyczalni idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji, w której konieczne jest wykonanie wszelkich prac ziemnych. Wykopy wykonywane z pomocą tej maszyny są bardzo precyzyjne, dlatego sprawdzi się ona doskonale przy przygotowaniu fundamentów i rowów pod przewody. Obsługa minikoparki jest bardzo prosta i wymaga jedynie krótkiego przeszkolenia.

  Minikoparka Kubota KX019-4 z lawetą

  Głębokość kopania: 2580 mm
  Wysokość unoszenia: 2560 mm
  Szerokość: 990 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 260 zł
  Cena za dobę 240 zł / powyżej 3 dni
  Cena za godzinę z operatorem 80 zł

  Minikoparka przewożona jest na lawecie.

  Urządzenie jest proste w obsłudze, po krótkim przeszkoleniu można samemu pracować, nie ponosząc dodatkowych kosztów operatora.

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700