608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Kostka brukowa jest popularnym materiałem do utwardzania nawierzchni, zarówno w miejscach publicznych, jak i na terenach prywatnych. Doskonale sprawdza się na podjazdach dla samochodów, alejkach i w ogrodowych strefach rekreacyjnych, ale również dobrze się prezentuje na tarasach czy schodach. Za pomocą tego materiału można nie tylko poprawiać komfort użytkowania domu czy ogrodu, ale też tworzyć dekoracyjne, wielokolorowe aranżacje.

Profesjonalny sprzęt do układania kostki

Układanie kostki brukowej jest zadaniem, które wymaga nie tylko kreatywności i wiedzy, ale również odpowiedniego wyposażenia. Ręczne podnoszenie i układanie kamiennych sześcioboków o wadze nawet 35 kg stanowi duże obciążenie, zwłaszcza przy wielogodzinnej pracy. Jeszcze trudniejsze jest przecinanie kostek granitowych, które trzeba dopasować do wolnego miejsca przy krawężniku. Dlatego do wykonania podjazdu czy tarasu jest niezbędny profesjonalny sprzęt.

Chwytaki do kostki i krawężników

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz maszyny do układania kostki brukowej, dzięki którym sprawnie przemieścisz pojedyncze elementy kompozycji, a także podzielisz je na mniejsze fragmenty. Potrzebny Ci specjalistyczny imak do kostki brukowej? Wybierz narzędzie z naszego asortymentu i wypożycz je na okres wykonywania zlecenia. Za jego pomocą bez problemu usuniesz starą kostkę na podjeździe i zastąpisz ją nowym materiałem. Polecamy też wynajem chwytaka do krawężników. Konstrukcja narzędzia została zaprojektowana tak, aby do minimum ograniczał wysiłek pracownika podczas przemieszczania ciężkich elementów.

Gilotyny do kostki brukowej

Jednym z większych problemów podczas układania kostki brukowej jest jej przecinanie. Granit lub inne kamienie zazwyczaj są trudne w obróbce, a wykonanie równego i precyzyjnego cięcia nie należy do łatwych. Proces usprawnią maszyny do układania kostki brukowej, które wynajmiesz w naszej wypożyczalni w Katowicach. Profesjonalna gilotyna jest wyposażona w hartowane noże. Maszyna może być wykorzystana również do cięcia innych materiałów, takich jak obrzeża i płytki chodnikowe, krawężniki, cegły itp.

Wynajem długoterminowy sprzętu

Każda maszyna do kostki brukowej, której wynajem oferujemy w naszej wypożyczalni, jest dostępna w wariancie dobowym oraz długoterminowym. Jeśli potrzebujesz gilotyny lub chwytaka na 1-2 dni, wynajmiesz go w cenie ustalonej w naszym cenniku. Firmom, które świadczą usługi związane z układaniem kostki brukowej lub podejmują się jednorazowego zlecenia na wykończenie podjazdu czy placu miejskiego proponujemy znacznie korzystniejszy wynajem długoterminowy. Zaletą takiego rozwiązania jest niższa stawka za dobę. W efekcie koszt wynajmu jest korzystniejszy dla klienta. Ponadto, ofertę wynajmu maszyn do układania kostki brukowej w dłuższym terminie kierujemy nie tylko do klientów z Górnego Śląska, ale również do zainteresowanych osób z innych rejonów Polski. Firma Terbud zapewnia dostawę wypożyczonych maszyn do miejsca, wskazanego przez klienta. Wszystkie profesjonalne maszyny dostępne w wypożyczalni elektronarzędzi oraz maszyn budowlanych są produktami znanych i cenionych marek.

  Chwytak do krawężników

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 30 zł

   Gilotyna do kostki brukowej

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 60 zł

    Imak do kostki, wyciągacz

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 30 zł

      Zamów wybrany sprzęt budowlany

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik