608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Maszt oświetleniowy - Wypożyczalnia

Oferta wypożyczalni Terbud obejmuje szeroki wybór sprzętu budowlanego. Znajdą w niej Państwo wiele niezbędnych na placach budowy urządzeń, w tym również profesjonalny maszt oświetleniowy. Urządzenie doskonale sprawdza się w każdych warunkach, wyposażone jest w nowoczesne lampy metalohalogenkowe, które zapewniają trwałe i mocne oświetlenie.

Maszt oświetleniowy, który oferujemy na wynajem, tak jak wszystkie nasze urządzenia, spełnia najwyższe standardy jakości. Jest to sprzęt wyprodukowany przez renomowaną firmę Wacker Neuson, której produkty znane są z niezawodności i solidności. Urządzenie poddawane jest regularnym przeglądom i z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Maszty oświetleniowe idealnie nadają się do oświetlania placów budowy, parkingów oraz imprez plenerowych

Maszt oświetleniowy to urządzenie będące niezbędnym elementem na każdym placu budowy, a także imprezach plenerowych, sportowych i eventach. Maszt gwarantuje długotrwały i stały dopływ światła z dużej wysokości, co zapewnia bezpieczeństwo pracownikom budowy i uczestnikom wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu.

Oferowany w naszej wypożyczalni maszt oświetleniowy cenionej firmy Wacker Neuson sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. Wyposażony jest w dwie nowoczesne lampy metalohalogenkowe, których kierunek i wysokość można regulować wedle uznania. Jest to sprzęt najwyższej jakości o szerokim zastosowaniu.

Wypożyczamy niezawodne maszty oświetleniowe w atrakcyjnych cenach

Terbud to wypożyczalnia, która gwarantuje klientom najwyższej jakości sprzęt w przystępnych cenach. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokiej klasy masztów oświetleniowych firmy Wacker Neuson, które doskonale nadają się do oświetlenia zarówno placów budowy, jak i imprez plenerowych. Urządzenia wyposażone są w nowoczesne lampy metalohalogenkowe, które stanowią długotrwałe i mocne źródło światła.

  maszt oświetleniowy Wacker Neuson LTN6

  Urządzenie jest w stanie oświetlić obszar około 5400 m2. Do oświetlenia wykorzystywane się 4 lampy metalohalogenkowe o wartości 1000 Watt każda. Lampy są oddzielnie zawieszona i można ją w pełni regulować.
   

  lampy metalohalogenkowe 4 x 1000 W
  wysokość masztu maks: 9 m
  poziom hałasu: 66 dB(A)
  dł. x szer. x wys. (w pozycji transportowej): 2998 x 1265 x 2305 mm
  pojemność skokowa: 1.028 cm³
  pojemność baku (paliwo): 123 l
  zużycie paliwa napędowego: 1,68 l/h
  typ silnika: DIESEL
  dobowy limit pracy: 8 godzin

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 180 zł
  Cena za dobę 150 zł / powyżej 7 dni
  Cena za dobę 120 zł / min na 30 dni

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

    43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
    biuro@wypozyczalnia.slask.pl
    tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700