608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Maszt oświetleniowy - Wypożyczalnia

Oferta wypożyczalni Terbud obejmuje szeroki wybór sprzętu budowlanego. Znajdą w niej Państwo wiele niezbędnych na placach budowy urządzeń, w tym również profesjonalny maszt oświetleniowy. Urządzenie doskonale sprawdza się w każdych warunkach, wyposażone jest w nowoczesne lampy metalohalogenkowe, które zapewniają trwałe i mocne oświetlenie.

Maszt oświetleniowy, który oferujemy na wynajem, tak jak wszystkie nasze urządzenia, spełnia najwyższe standardy jakości. Jest to sprzęt wyprodukowany przez renomowaną firmę Wacker Neuson, której produkty znane są z niezawodności i solidności. Urządzenie poddawane jest regularnym przeglądom i z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Czytaj więcej

  Maszt oświetleniowy Wacker Neuson LTN6

  Urządzenie jest w stanie oświetlić obszar około 5400 m2. Do oświetlenia wykorzystywane się 4 lampy metalohalogenkowe o wartości 1000 Watt każda. Lampy są oddzielnie zawieszona i można ją w pełni regulować.
   

  lampy metalohalogenkowe 4 x 1000 W
  wysokość masztu maks: 9 m
  poziom hałasu: 66 dB(A)
  dł. x szer. x wys. (w pozycji transportowej): 2998 x 1265 x 2305 mm
  pojemność skokowa: 1.028 cm³
  pojemność baku (paliwo): 123 l
  zużycie paliwa napędowego: 1,68 l/h
  typ silnika: DIESEL
  dobowy limit pracy: 8 godzin

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 150 zł
  Cena za dobę 100 zł / powyżej 7 dni
  Cena za dobę 70 zł / minimum na 30 dni

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Maszty oświetleniowe idealnie nadają się do oświetlania placów budowy, parkingów oraz imprez plenerowych

     Maszt oświetleniowy to urządzenie będące niezbędnym elementem na każdym placu budowy, a także imprezach plenerowych, sportowych i eventach. Maszt gwarantuje długotrwały i stały dopływ światła z dużej wysokości, co zapewnia bezpieczeństwo pracownikom budowy i uczestnikom wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu.

     Oferowany w naszej wypożyczalni maszt oświetleniowy cenionej firmy Wacker Neuson sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. Wyposażony jest w dwie nowoczesne lampy metalohalogenkowe, których kierunek i wysokość można regulować wedle uznania. Jest to sprzęt najwyższej jakości o szerokim zastosowaniu.

     Wypożyczamy niezawodne maszty oświetleniowe w atrakcyjnych cenach

     Terbud to wypożyczalnia, która gwarantuje klientom najwyższej jakości sprzęt w przystępnych cenach. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokiej klasy masztów oświetleniowych firmy Wacker Neuson, które doskonale nadają się do oświetlenia zarówno placów budowy, jak i imprez plenerowych. Urządzenia wyposażone są w nowoczesne lampy metalohalogenkowe, które stanowią długotrwałe i mocne źródło światła.

     Dostawa masztów oświetleniowych do klientów na terenie woj. śląskiego

     Jeśli martwią się Państwo jak przetransportować sprzęt z naszej oferty, rozwiązaliśmy ten problem! Nasz wynajem tego rodzaju sprzętu jest tani i wiąże się z wielkim udogodnieniem, jakim jest transport zapewniany przez naszą wypożyczalnię na terenie województwa śląskiego.

     Nasza oferta najprawdopodbniej jest najkorzystniejsza na Śląsku, zarówno jeśli chodzi o ceny i jakość urządzeń, jak i naszą elastyczność. Chcąc zapewnić naszym Klientom maksimum wygody, oferujemy im dostawę wynajętych przez nich masztów oświetleniowych nie tylko na terenie Katowic, ale także całego województwa śląskiego

     Dostawa masztów do klientów spoza woj. śląskiego w przypadku wynajmu długoterminowego

     Jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na maszt oświetleniowy, a jest spoza Śląska, nadal może skorzystać z naszej oferty wynajmu takiego urządzenia. Możemy też dostarczyć go we wskazane miejsce w przypadku, gdy Klienta interesuje wynajem długoterminowy. W takich przypadkach odległość Klienta od naszej siedziby nie ma dla nas znaczenia.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik