608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Leje zsypowe do gruzu - Wypożyczalnia

Leje zsypowe do gruzu to urządzenie, które ułatwia zrzut gruzu z wysokości. Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem wytrzymałych zsypów wykonanych z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Rękawy zsypowe do gruzu mają modułową konstrukcję lei, dzięki czemu mogą być dowolnie rozbudowywane na długość.

Każdy lej z naszej oferty posiada zawias główny i zawias spustowy. Na całej długości rękaw może być profilowany, co umożliwia uniknięcie przeszkód znajdujących się na linii zrzutu gruzu. Stosowanie lejów sprawia, że usuwanie gruzu z wysokości przebiega nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Rękawy zsypowe są łatwe w montażu i transporcie.

Czytaj więcej

  Leje zsypowe do gruzu

  Leje zsypowe służą do szybkiego i bezpiecznego zrzutu gruzu z wysokości. Modułowa konstrukcja lei pozwala na dowolną rozbudowę długości rękawa. Ponadto lej na całej długości można profilować, dzięki czemu możemy ominąć przeszkody znajdujące się w linii zrzutu gruzu. Lej składa się z zawiesia głównego oraz leja spustowego.

  Cena wynajmu

  Komplet 10 m cena za dobę 150 zł
  Komplet 10 m cena za dobę 130 zł / powyżej 3 dni

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Leje zsypowe znacząco uławiają i przyśpieszają usuwanie gruzu z wysokości

     W trakcie prac remontowych i budowlanych wszędzie gromadzi się duża ilość gruzu. Ze względów bezpieczeństwa musi być on regularnie usuwany. Wiele prac budowlanych odbywa się na większych wysokościach, co znacznie utrudnia systematyczne usuwanie gruzu. W takiej sytuacji bardzo przydatne okazują się leje zsypowe do gruzu.

     Leje zsypowe umożliwiają bardzo szybki i bezpieczny zrzut gruzu z wysokości. Są bardzo łatwe w montażu, dzięki czemu ich założenie nie powoduje opóźnień w pracy. Gruz usuwany za pomocą rękawów zsypowych trafia prosto do miejsca przeznaczenia, nie zagrażając bezpieczeństwu pracowników budowy. Leje zsypowe są też bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

     Wypożyczamy modułowe leje zsypowe w korzystnych cenach

     Wypożyczalnia Terbud wynajmuje profesjonalne i trwałe modułowe leje zsypowe do gruzu wykonane z wytrzymałych materiałów. Leje zbudowane są z zawiasu głównego i spustowego. Są łatwe w montażu, mogą być profilowane na całej długości, dzięki czemu przeszkody na linii zrzutu nie stanowią problemu. Oferowane przez nas leje wyróżniają się najwyższą jakością w najniższej cenie.

     Leje zsypowe dostarczamy do klientów na śląsku

     Osoby, które zdecydują się na wynajem lejów zsypowych do gruzu w naszej wypożyczalni, mogą też liczyć na dowóz tych elementów na terenie całego Śląska, oszczędzając czas i znaczne koszty transportu. Nie będą więc musiały same się tym kłopotać.

     Nie da się ukryć, że transport lejów zsypowych do gruzu to nie taka łatwa sprawa, nawet jeśli w grę wchodzi niewielka odległość. Osoby zamieszkujące Bojszowy, Katowice i inne górnośląskie miasta nie muszą się tym jednak martwić. Oferujemy dowóz tych elementów w miejsca wskazane przez odbiorców naszych usług.

     W przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy dostawę na terenie całej Polski

     Nie każda wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma tak samo dobrą ofertę wynajmu lejów zsypowych. Powoduje to, że wiele osób spoza Śląska, np. z Warszawy lub Gdańska chce skorzystać z naszej oferty. Gdy ma to być wynajem długoterminowy, jak najbardziej jest taka możliwość, przy czym podejmujemy się przewiezienia lejów w dowolne miejsce na terenie Polski.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik