608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Gwoździarka pneumatyczna - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia Terbud oferuje wynajem niezawodnych gwoździarek pneumatycznych renomowanych firm, które służą do szybkiego i precyzyjnego wbijania gwoździ. Gwoździarki ułatwiają wbijanie gwoździ zarówno w elementy drewniane i metalowe, dlatego chętnie wykorzystywane są w takich branżach jak stolarstwo czy budownictwo.

Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu gwoździarki znanych i cenionych firm – YATO i MAKITA. Urządzenia te cechują się solidnym wykonaniem, trwałością i niezawodnością. Są proste w obsłudze i posiadają opcję regulacji głębokości wbijania gwoździ. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są sprawne i poddawane regularnym przeglądom.

Czytaj więcej

  Gwoździarka pneumatyczna YATO 34°, 50-90 mm

  Gwoździarki pneumatyczne znajdują zastosowanie w budownictwie i przemyśle stolarskim.

  Służą do mocowania podbitek, desek, blach, ogrodzeń elementów wykończeniowych w stolarstwie, budownictwie domów drewnianych.

  Korpus urządzenia wykonany jest aluminium, pokryty miękką, kauczukową farbą. Gwoździarka posiada podwójne zabezpieczenie włącznika, sekwencyjny tryb pracy, pokrętło regulujące głębokość wbijania oraz obrotową dyszę wylotu powietrza. Wbija gwoździe o długości od 50 do 90 mm, łączone pod kątem 34°.

   

  Rozmiar 50-90 mm
  Kąt 34°
  Zasilanie Pneumatyczne

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 50 zł

  Gwoździarka pneumatyczna MAKITA 15 - 50 mm

  • Urządzenie przeznaczone jest do wbijania szpilek o rozmiarach od 15 mm do 50 mm w powierzchnie drewniane twarde lub miękkie
  • Gwoździe łączone bezpośrednio
  • Regulacja głębokości wbijanych gwoździ druciaków przy pomocy pokrętła
  • Specjalny uchwyt może być obracany o 180° w lewo/prawo
  • Wzierniki magazynka umożliwiają ciągłą obserwację ilości posiadanych gwoździ druciaków co pozwala uniknąć “pustych” strzałów
  • Obrotowa o 360° dysza wydmuchu powietrza i pyłu kieruje je w kierunku od operatora

   

  Długość gwoździ: 15 - 50 mm
  Pojemność magazynka: 100 szt
  Zakres ciśnienia roboczego: 3,9 - 7,8 bar

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 40 zł

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Kiedy gwoździarki pneumatyczne mają przewagę nad tradycyjnymi metodami wbijania gwoździ?

     Wbicie kilku gwoździ za pomocą młotka nie jest zadaniem trudnym, problem pojawia się jednak kiedy ich ilość jest znacznie większa. Z tego typu sytuacjami spotyka się wielu pracowników budowlanych i stolarzy. W takim przypadku dużym ułatwieniem jest zastosowanie gwoździarki pneumatycznej, dzięki której możemy oszczędzić czas i zminimalizować wysiłek.

     Działanie gwoździarki oparte jest na wykorzystaniu stężonego powietrza, które powoduje, że gwoździe wystrzeliwane są do danego materiału. Ten sposób wbijania gwoździ jest bardzo precyzyjny, gdyż możemy określić nie tylko głębokość, ale i kąt wbicia. Urządzenie to pozwala na szybkie wbicie gwoździ w podbitki, deski, blachy, elementy wykończeniowe i ogrodzenia.

     Wypożyczamy bezpieczne i solidne gwoździarki renomowanych firm YATO i MAKITA

     W naszej wypożyczalni w najkorzystniejszej cenie znajdą Państwo najwyższej klasy gwoździarki renomowanych producentów YATO i MAKITA. Urządzenia te cechuje wytrzymałość, wysoka jakość wykonania i niezawodność. Wbijanie gwoździ z ich pomocą pozwoli zaoszczędzić czas, siły i nerwy. To idealne rozwiązanie zarówno przy pracach budowlanych, jak i stolarskich.

     Dostarczamy gwoździarki pneumatyczne do klientów z całego woj. śląskiego

     Prócz tego, że proponujemy korzystny wynajem gwoździarek pneumatycznych, to nasza wypożyczalnia zajmuje się też transportem tych urządzeń do Klientów. Dzięki temu gwoździarka pojawi się we wskazanym przez klientów miejscu. To znacznie ułatwi rozpoczęcie prac.

     Obszar, na którym oferujemy dowóz wypożyczonego sprzętu, jest bardzo szeroki. Są to nie tylko nasze rodzime Bojszowy i pobliskie Katowice, ale także całe województwo śląskie. Zasięg naszej oferty jest bardzo duży.

     Oferujemy także dostawę gwoździarek do klientów z całej Polski w przypadku wynajmu długoterminowego

     Nic nie stoi na przeszkodzie, by z naszych usług skorzystały też osoby z innych części Polski, np. z Gdańska, Warszawy, Białegostoku lub Lublina. Jeśli przy tym będzie to wynajem długoterminowy, również oferujemy dostawę gwoździarek pneumatycznych, jak i wszelkich innych akcesoriów, pod adres wskazany przez naszych Klientów. Zapewnia nam to zainteresowanie Klientów z całej Polski.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik