608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Kamera inspekcyjna - Wypożyczalnia

Terbud to wypożyczalnia sprzętu budowlanego, w której znajdą Państwo wszystkie urządzenia przydatne w trakcie budowy i remontu. Jednym z oferowanych przez nas produktów jest endoskop, czyli kamera inspekcyjna, dzięki której możliwe jest skontrolowanie trudnodostępnych miejsc, takich jak kominy, przewody, czy też wnętrza maszyn.

Kamery inspekcyjne, które wypożyczamy wyposażone są w przewody o długości 1 metra oraz kolorowe wyświetlacze LCD, zapewniające wysoką jakość obrazu, który może zostać zgrany i być przechowywany na komputerze. Endoskop umożliwia szybkie przeprowadzenie kontroli i wykrycie problemu, dlatego często stosowany jest zarówno w budownictwie, jak i motoryzacji.

W jakich sytuacjach kamery inspekcyjne są niezbędne?

Kamery inspekcyjne to urządzenia bardzo przydatne w każdej sytuacji, w której konieczne jest przeprowadzenie kontroli trudno dostępnych miejsc. Wyposażone są w długi, wytrzymały przewód zakończony endoskopem, czyli urządzeniem rejestrującym obraz. Kamery te umożliwiają zdiagnozowanie problemów, są również przydatne przy projektowaniu lub modernizacji różnych rodzajów instalacji.

Za pomocą kamer inspekcyjnych sprawdzane są instalacje elektryczne, instalacje wentylacyjne, instalacje kanalizacyjne, wnętrza maszyn oraz ich silniki. Endoskop zbudowany jest tak, że z łatwością dociera w głąb rury lub przewodu, dzięki czemu możliwe jest określenie ich stanu i drożności. Dzięki kamerom inspekcyjnym można także sprawdzić, czy usługa została wykonana poprawnie.

Wypożyczamy profesjonalne kamery inspekcyjne w korzystnej cenie

Kamery inspekcyjne to urządzenia, dzięki którym w łatwy sposób można skontrolować stan rur, sprawdzić, czy przewody wentylacyjne są drożne, a także obejrzeć trudnodostępne wnętrza maszyn. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne kamery wyposażone w wyświetlacz LCD i wytrzymały endoskop. Oferujemy Państwu najwyższą jakość urządzeń w bardzo korzystnej cenie.

  endoskop kamera inspekcyjna

  Długość przewodu: 1 m
  Średnica końcówki: 9 mm
  Wyświetlacz LCD: 3,5" TFT
  Obraz: kolorowy
  Rozdzielczość wideo: 640x480

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 75 zł

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700