608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Kamera inspekcyjna - Wypożyczalnia

Terbud to wypożyczalnia sprzętu budowlanego, w której znajdą Państwo wszystkie urządzenia przydatne w trakcie budowy i remontu. Jednym z oferowanych przez nas produktów jest endoskop, czyli kamera inspekcyjna, dzięki której możliwe jest skontrolowanie trudnodostępnych miejsc, takich jak kominy, przewody, czy też wnętrza maszyn.

Kamery inspekcyjne, które wypożyczamy wyposażone są w przewody o długości 1 metra oraz kolorowe wyświetlacze LCD, zapewniające wysoką jakość obrazu, który może zostać zgrany i być przechowywany na komputerze. Endoskop umożliwia szybkie przeprowadzenie kontroli i wykrycie problemu, dlatego często stosowany jest zarówno w budownictwie, jak i motoryzacji.

Czytaj więcej

  Endoskop kamera inspekcyjna

  Długość przewodu: 1 m
  Średnica końcówki: 9 mm
  Wyświetlacz LCD: 3,5" TFT
  Obraz: kolorowy
  Rozdzielczość wideo: 640x480

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 75 zł

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     W jakich sytuacjach kamery inspekcyjne są niezbędne?

     Kamery inspekcyjne to urządzenia bardzo przydatne w każdej sytuacji, w której konieczne jest przeprowadzenie kontroli trudno dostępnych miejsc. Wyposażone są w długi, wytrzymały przewód zakończony endoskopem, czyli urządzeniem rejestrującym obraz. Kamery te umożliwiają zdiagnozowanie problemów, są również przydatne przy projektowaniu lub modernizacji różnych rodzajów instalacji.

     Za pomocą kamer inspekcyjnych sprawdzane są instalacje elektryczne, instalacje wentylacyjne, instalacje kanalizacyjne, wnętrza maszyn oraz ich silniki. Endoskop zbudowany jest tak, że z łatwością dociera w głąb rury lub przewodu, dzięki czemu możliwe jest określenie ich stanu i drożności. Dzięki kamerom inspekcyjnym można także sprawdzić, czy usługa została wykonana poprawnie.

     Wypożyczamy profesjonalne kamery inspekcyjne w korzystnej cenie

     Kamery inspekcyjne to urządzenia, dzięki którym w łatwy sposób można skontrolować stan rur, sprawdzić, czy przewody wentylacyjne są drożne, a także obejrzeć trudnodostępne wnętrza maszyn. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne kamery wyposażone w wyświetlacz LCD i wytrzymały endoskop. Oferujemy Państwu najwyższą jakość urządzeń w bardzo korzystnej cenie.

     Dostarczamy nasze kamery inspekcyjne do klientów z całego województwa śląskiego

     Zakup wysoko wyspecjalizowanej kamery inspekcyjnej to duży wydatek. Oszczędzamy go naszym Klientom, oferując korzystny wynajem takiego sprzętu na dowolny czas. Ofercie tej towarzyszy szereg udogodnień, a najważniejszym z nich jest transport tych urządzeń na terenie całego województwa śląskiego.

     Każdy z Klientów ze Śląska, który skorzysta z naszej oferty wynajmu kamer inspekcyjnych, może liczyć na zapewniany przez nas transport tych urządzeń we wskazane przez najemcę miejsce. Wprawdzie główne obszary naszego działania to Bojszowy i Katowice, jednak możemy dowieźć endoskop i inne akcesoria do każdego miejsca na terenie województwa śląskiego.

     W przypadku dłuższego okresu wypożyczenia dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

     Klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym kamer inspekcyjnych mogą skorzystać z naszej oferty niezależnie od swej lokalizacji. W każdym przypadku też mogą liczyć na gwarantowany przez nas transport urządzeń na miejsce przeznaczenia. Nasi Klienci z obszarów innych niż Śląsk bardzo doceniają to udogodnienie. Dostarczamy nasze kamery inspekcyjne do klientów z całej Polski, także do tak odległych od śląska miast, jak Gdańsk, Warszawa, Białystok oraz Lublin i reszty polskich miast.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik