608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Ekstruder - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud posiada w swojej ofercie wysokiej klasy ekstrudery ręczne, które doskonale nadają się do zgrzewania wszystkich tworzyw termoplastycznych oraz spawarki do tworzyw sztucznych. Urządzenia są bardzo wytrzymałe i mogą być wykorzystywane nawet w najtrudniejszych warunkach budowlanych.

Oferujemy na wynajem ekstrudery i spawarki renomowanej firmy Leister w najniższej cenie. Ekstruder tej marki jest bardzo wydajny i pozwala na łatwe zespolenie różnego typu materiałów, w tym rur, foli z PP i PE oraz elementów konstrukcyjnych. Spawarki do plastiku umożliwiają precyzyjne spawanie tworzyw sztucznych i zgrzewanie folii termoplastycznych.

Czytaj więcej

  Ekstruder Leister Fusion 3C

  To lekkie, uniwersalne urządzenie a przy tym niezwykle wydajne (do 3,6 kg/h). Ekstruder służy do spawania rur, elementów konstrukcyjnych i folii z PE i PP. Sprawdza się w ciężkich warunkach budowlanych.

  • But spawalniczy ustawiany w dowolnej pozycji
  • Obustronne, nie skręcające drutu podajniki
  • Płynne sterowanie wydajnością i temperaturą podgrzania
  • Płynna regulacja wyrzutu podczas spawania
  • Dla drutu spawalniczego 3 i 4 mm PE lub PP
  napięcie 230V
  moc 2800W
  wydajność zgrzewania (HDPE) 1,6 - 3,5 kg/h
  domieszka zgrzewająca PE, PP
  grubość ścianki 8 - 25 mm
  folie >1 mm
  spoiwo Ø 3 i 4 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 300 zł
  Cena za dobę 270 zł / powyżej 4 dni

   Spawarka do tworzyw sztucznych Leister Triac AT

   Uniwersalny model ręcznej dmuchawy gorącego powietrza, służy do spawania tworzyw sztucznych i zgrzewania folii termoplastycznych. Urządzenie jest wyposażony m.in. w precyzyjną regulację parametrów spawania tj. temperatury i przepływu powietrza gwarantując deklarowaną wydajnością bez względu na warunki pracy.

   napięcie 230V
   moc 1600W
   Temp. °C 40 - 700

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 230 zł
   Cena za dobę 200 zł / powyżej 4 dni

     Zamów wybrany sprzęt budowlany

     Wiadomość wysłana.

     Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

      Co można spawać za pomocą ekstrudera?

      Ekstruder to proste w obsłudze narzędzie, służące do zgrzewania różnego rodzaju materiałów termoplastycznych. Dzięki urządzeniu można spawać rury, elementy konstrukcyjne, folie z PP oraz folie z PE. Ekstrudery do tworzyw sztucznych są więc bardzo przydatne w trakcie prowadzenia wszelkich prac remontowych i budowlanych.

      Oferowany w naszej wypożyczalni ekstruder sprawdzi się w nawet najtrudniejszych warunkach budowlanych. Jest to urządzenie lekkie, uniwersalne i bardzo wydajne. Ekstruder umożliwia płynne regulowanie temperatury spawania, wydajności i wyrzutu. Spawanie każdego tworzywa za pomocą ekstrudera przebiega szybko i łatwo.

      Wypożyczamy ekstrudery renomowanej firmy Leister

      W naszej wypożyczalni znajdą Państwo nowoczesny ekstruder Leister, który doskonale sprawdza się przy spawaniu rur, elementów konstrukcyjnych oraz folii z PP oraz PE. Jak wszystkie oferowane przez nas maszyny jest to sprzęt doskonałej jakości o niezawodnym działaniu. Ekstruder Leister dostępny jest u nas w najkorzystniejszej cenie!

      Dostarczamy ekstrudery ręczne do klientów na terenie woj. śląskiego

      Dzięki naszej ofercie osoby z województwa śląskiego nie muszą się decydować na zakup, gdyż nasza oferta wynajmu jest bardzo korzystna, a dodatkowo zapewniamy transport ekstruderów w dowolne wskazane miejsce w województwie śląskim. Dostawa ekstrudera znacząco przyspiesza rozpoczęcie prac.

      W jej zakres wchodzi nie tylko wynajem w korzystnej cenie, ale też transport sprzętu na miejsce przeznaczenia, który bierzemy na siebie. W odróżnieniu od wielu naszych Klientów, dysponujemy samochodami przystosowanymi do przewożenia takiego sprzętu, nie jest to więc dla nas żaden problem.

      W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczamy ekstrudery do klientów z całej Polski

      Gdy chce się wynająć ekstrudery ręczne z naszej oferty na dłuższy czas, można to zrobić bez względu na miejsce zamieszkania czy prowadzenia budowy. Oferujemy przy tym transport takich urządzeń w miejsce wskazane przez Klienta, bez względu na to, gdzie jest ono zlokalizowane. Jest to wielkie ułatwienie dla odbiorców naszych usług.

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

       43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
       biuro@wypozyczalnia.slask.pl
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
       tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

       Poradnik