608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Ekstruder - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud posiada w swojej ofercie wysokiej klasy ekstrudery ręczne, które doskonale nadają się do zgrzewania wszystkich tworzyw termoplastycznych oraz spawarki do tworzyw sztucznych. Urządzenia są bardzo wytrzymałe i mogą być wykorzystywane nawet w najtrudniejszych warunkach budowlanych.

Oferujemy na wynajem ekstrudery i spawarki renomowanej firmy Leister w najniższej cenie. Ekstruder tej marki jest bardzo wydajny i pozwala na łatwe zespolenie różnego typu materiałów, w tym rur, foli z PP i PE oraz elementów konstrukcyjnych. Spawarki do plastiku umożliwiają precyzyjne spawanie tworzyw sztucznych i zgrzewanie folii termoplastycznych.

Co można spawać za pomocą ekstrudera?

Ekstruder to proste w obsłudze narzędzie, służące do zgrzewania różnego rodzaju materiałów termoplastycznych. Dzięki urządzeniu można spawać rury, elementy konstrukcyjne, folie z PP oraz folie z PE. Ekstrudery do tworzyw sztucznych są więc bardzo przydatne w trakcie prowadzenia wszelkich prac remontowych i budowlanych.

Oferowany w naszej wypożyczalni ekstruder sprawdzi się w nawet najtrudniejszych warunkach budowlanych. Jest to urządzenie lekkie, uniwersalne i bardzo wydajne. Ekstruder umożliwia płynne regulowanie temperatury spawania, wydajności i wyrzutu. Spawanie każdego tworzywa za pomocą ekstrudera przebiega szybko i łatwo.

Wypożyczamy ekstrudery renomowanej firmy Leister

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo nowoczesny ekstruder Leister, który doskonale sprawdza się przy spawaniu rur, elementów konstrukcyjnych oraz folii z PP oraz PE. Jak wszystkie oferowane przez nas maszyny jest to sprzęt doskonałej jakości o niezawodnym działaniu. Ekstruder Leister dostępny jest u nas w najkorzystniejszej cenie!

  Ekstruder Leister Fusion 3C

  To lekkie, uniwersalne urządzenie a przy tym niezwykle wydajne (do 3,6 kg/h). Ekstruder służy do spawania rur, elementów konstrukcyjnych i folii z PE i PP. Sprawdza się w ciężkich warunkach budowlanych.

  • But spawalniczy ustawiany w dowolnej pozycji
  • Obustronne, nie skręcające drutu podajniki
  • Płynne sterowanie wydajnością i temperaturą podgrzania
  • Płynna regulacja wyrzutu podczas spawania
  • Dla drutu spawalniczego 3 i 4 mm PE lub PP
  napięcie 230V
  moc 2800W
  wydajność zgrzewania (HDPE) 1,6 - 3,5 kg/h
  domieszka zgrzewająca PE, PP
  grubość ścianki 8 - 25 mm
  folie >1 mm
  spoiwo Ø 3 i 4 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 300 zł
  Cena za dobę 270 zł / powyżej 4 dni

    spawarka do tworzyw sztucznych Leister Triac AT

    Uniwersalny model ręcznej dmuchawy gorącego powietrza, służy do spawania tworzyw sztucznych i zgrzewania folii termoplastycznych. Urządzenie jest wyposażony m.in. w precyzyjną regulację parametrów spawania tj. temperatury i przepływu powietrza gwarantując deklarowaną wydajnością bez względu na warunki pracy.

    napięcie 230V
    moc 1600W
    Temp. °C 40 - 700

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 230 zł
    Cena za dobę 200 zł / powyżej 4 dni

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700