608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Obszar naszego działania:

Bruzdownica - Wynajem

W szerokiej ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Terbud znajdą Państwo również nowoczesne bruzdownice. Bruzdownica to narzędzie elektryczne, którego zadaniem jest wycinanie kanałów w betonie, kamieniu i cegle, aby w tak wykonanych wgłębieniach umieścić kable, przewodu lub rury. Jest to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w branży kamieniarskiej, instalatorskiej i budowlanej.

Wycinanie kanałów w twardym materiale nie jest trudne, jeśli w tym celu wykorzystana zostanie dobra wycinarka do betonu. Jednym z głównych elementów bruzdownicy jest diamentowa tarcza, która sprawia, że wycinanie kanałów w cegle, kamieniu i betonie przebiega szybko i sprawnie. Nasza wypożyczalnia dysponuje wytrzymałą bruzdownicą, która sprawdzi się przy pracy z każdym materiałem.

Kiedy bruzdownice ułatwiają i przyśpieszają pracę?

Gdy chcemy wyciąć kanały na rury, czy też kanały na rury w kamieniu lub betonie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z bruzdownicy. Wgłębienia i bruzdy można wykonywać za pomocą młotka i przebijaka lub młotowiertarki, nie są one jednak tak precyzyjne, ani głębokie, jak te wykonane za pomocą bruzdownicy.

Wycinanie kanałów w kamieniu, cegle i betonie za pomocą bruzdownicy znacznie przyspiesza pracę. Bruzdownica wyposażona jest w dwie tarcze, za pomocą których wykonujemy dwie równoległe szczeliny o głębokości i szerokości, którą wcześniej ustawimy. Przestrzeń między szczelinami możemy następnie wykuć na przykład za pomocą młotowiertarki.

O czym należy pamiętać korzystając z bruzdownicy?

Bruzdownica nie jest narzędziem przeznaczonym dla domowych majsterkowiczów. Jest to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów wykonujących prace kamieniarskie, instalacyjne i budowlane. Bruzdownice różnią się między sobą wielkością, mocą, średnicą tarcz i masą. Różnice te pozwalają na dobranie wycinarki idealnej dla naszych potrzeb.

Wybór odpowiedniej bruzdownicy uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju podłoża, w którym chcemy wyciąć bruzdy. Urządzenie powinno posiadać parametry odpowiednie do właściwości i struktury danego materiału. Na tej podstawie możemy określić jaką moc powinna mieć optymalna bruzdownica. Tarcza diamentowa powinna mieć średnicę odpowiednią do wycięcia wgłębień o optymalnej dla nas głębokości.

Wynajmujemy wynajem sprawnych i solidnych bruzdownic w korzystnych cenach

Oferta wypożyczalni Terbud obejmuje wysokiej klasy, profesjonalne bruzdownice doskonałe do wycinanie bruzd w betonie, kamieniu i cegle. Wszystkie przeznaczone na wynajem urządzenia są niezawodne, sprawne i poddawane regularnym przeglądom. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę i najkorzystniejsze ceny.

  Bruzdownica EMF 150

 • elektroniczny miękki start, kontrola temperatury z odcięciem prądu, kontrolka przeciążenia, podtrzymanie stałej prędkości
 • równoległe położenie rączki - wygodna praca
 • blokowanie do węża ssącego - pozwala uniknąć przypadkowemu wypadnięciu węża podczas frezowania
 • regulacja głębokości frezowania - bez użycia narzędzi
 • blokada wrzeciona - łatwa wymiana tarczy
 • wąska konstrukcja, mała odległość obudowy od tarczy umożliwia nacinanie rowków w odległości 15 mm od krawędzi
 • szerokość szczeliny regulowana co 1 mm
 • szczelna osłona - optymalny przepływ powietrza, łatwe usuwanie odpadów
 • maszyna pracuje w kierunkucięcia - umożliwia wygodne prowadzenie
 • kruciec Ø 35 mm – bezpośrednie podłączenie odkurzacza przemysłowego DSS 25/50/35
   
 •  

  moc: 2300 W
  zasilanie: 230 V
  prędkości obrotowa: 4300/min
  max. średnica tarczy: ø 150 mm
  wrzeciono: 22.2 mm
  max. głębokość: 45 mm
  max. szerokość rowka: 46 mm

   


  Cena wynajmu

   

  Cena za dobę 50 zł
  Cena za dobę 40 zł / powyżej 5 dni

   

   

   

  Cena za dobę z odkurzaczem 90 zł
  Cena za dobę z odkurzaczem 80 zł / powyżej 5 dni

   

   

   

  Cena każdy rozpoczęty mm tarczy 5 zł
  Cena tarczy 50 zł

   

  w urządzeniu znajdują się 2 tarcze.

   

   Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

   43-220 Bojszowy, ul. Olszynki
   biuro@wypozyczalnia.slask.pl
   tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700