608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Bruzdownica - Wynajem

W szerokiej ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Terbud znajdą Państwo również nowoczesne bruzdownice. Bruzdownica to narzędzie elektryczne, którego zadaniem jest wycinanie kanałów w betonie, kamieniu i cegle, aby w tak wykonanych wgłębieniach umieścić kable, przewodu lub rury. Jest to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w branży kamieniarskiej, instalatorskiej i budowlanej.

Wycinanie kanałów w twardym materiale nie jest trudne, jeśli w tym celu wykorzystana zostanie dobra wycinarka do betonu. Jednym z głównych elementów bruzdownicy jest diamentowa tarcza, która sprawia, że wycinanie kanałów w cegle, kamieniu i betonie przebiega szybko i sprawnie. Nasza wypożyczalnia dysponuje wytrzymałą bruzdownicą, która sprawdzi się przy pracy z każdym materiałem.

Czytaj więcej

  Bruzdownica EMF 150

  • elektroniczny miękki start, kontrola temperatury z odcięciem prądu, kontrolka przeciążenia, podtrzymanie stałej prędkości
  • równoległe położenie rączki - wygodna praca
  • blokowanie do węża ssącego - pozwala uniknąć przypadkowemu wypadnięciu węża podczas frezowania
  • regulacja głębokości frezowania - bez użycia narzędzi
  • blokada wrzeciona - łatwa wymiana tarczy
  • wąska konstrukcja, mała odległość obudowy od tarczy umożliwia nacinanie rowków w odległości 15 mm od krawędzi
  • szerokość szczeliny regulowana co 1 mm
  • szczelna osłona - optymalny przepływ powietrza, łatwe usuwanie odpadów
  • maszyna pracuje w kierunkucięcia - umożliwia wygodne prowadzenie
  • kruciec Ø 35 mm – bezpośrednie podłączenie odkurzacza przemysłowego DSS 25/50/35
    
  moc: 2300 W
  zasilanie: 230 V
  prędkości obrotowa: 4300/min
  max. średnica tarczy: ø 150 mm
  wrzeciono: 22.2 mm
  max. głębokość: 45 mm
  max. szerokość rowka: 46 mm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 50 zł
  Cena za dobę 40 zł / powyżej 5 dni
  Cena za dobę z odkurzaczem 90 zł
  Cena za dobę z odkurzaczem 80 zł / powyżej 5 dni
  Cena każdy rozpoczęty mm tarczy 5 zł
  Cena tarczy 50 zł

  w urządzeniu znajdują się 2 tarcze.

    Zamów wybrany sprzęt budowlany

    Wiadomość wysłana.

    Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

     Kiedy bruzdownice ułatwiają i przyśpieszają pracę?

     Gdy chcemy wyciąć kanały na rury, czy też kanały na rury w kamieniu lub betonie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z bruzdownicy. Wgłębienia i bruzdy można wykonywać za pomocą młotka i przebijaka lub młotowiertarki, nie są one jednak tak precyzyjne, ani głębokie, jak te wykonane za pomocą bruzdownicy.

     Wycinanie kanałów w kamieniu, cegle i betonie za pomocą bruzdownicy znacznie przyspiesza pracę. Bruzdownica wyposażona jest w dwie tarcze, za pomocą których wykonujemy dwie równoległe szczeliny o głębokości i szerokości, którą wcześniej ustawimy. Przestrzeń między szczelinami możemy następnie wykuć na przykład za pomocą młotowiertarki.

     O czym należy pamiętać korzystając z bruzdownicy?

     Bruzdownica nie jest narzędziem przeznaczonym dla domowych majsterkowiczów. Jest to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów wykonujących prace kamieniarskie, instalacyjne i budowlane. Bruzdownice różnią się między sobą wielkością, mocą, średnicą tarcz i masą. Różnice te pozwalają na dobranie wycinarki idealnej dla naszych potrzeb.

     Wybór odpowiedniej bruzdownicy uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju podłoża, w którym chcemy wyciąć bruzdy. Urządzenie powinno posiadać parametry odpowiednie do właściwości i struktury danego materiału. Na tej podstawie możemy określić jaką moc powinna mieć optymalna bruzdownica. Tarcza diamentowa powinna mieć średnicę odpowiednią do wycięcia wgłębień o optymalnej dla nas głębokości.

     Oferujemy wynajem sprawnych i solidnych bruzdownic w korzystnych cenach

     Oferta wypożyczalni Terbud obejmuje wysokiej klasy, profesjonalne bruzdownice doskonałe do wycinanie bruzd w betonie, kamieniu i cegle. Wszystkie przeznaczone na wynajem urządzenia są niezawodne, sprawne i poddawane regularnym przeglądom. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę i najkorzystniejsze ceny.

     Transport bruzdownic na terenie śląska

     Każdy, kto potrzebuje skorzystać ze sprzętu typu bruzdownica, może to zrobić w ramach naszej oferty, wypożyczając ją na dowolny czas i w dostępnym terminie. Nie musi nawet kłopotać się, jak przetransportować do siebie to urządzenie, ponieważ zapewniamy transport w ramach naszych usług.

     Oferując wynajem bruzdownicy, nasza wypożyczalnia bierze na siebie kłopot związany z jej transportem. Dobrze wiemy, że nasi Klienci nie zawsze dysponują samochodami pozwalającymi na przewożenie takich urządzeń. My zaś posiadamy stosowne do tego zaplecze, oferujemy więc transport bruzdownic nie tylko na terenie Katowic, ale także całego województwa śląskiego.

     Dostarczamy bruzdownice do klientów na terenie całej Polski

     Główny obszar naszej działalności to Bojszowy i Katowice, jednak w przypadku chęci wynajmu długoterminowego bruzdownicy, oferujemy nasze usługi Klientom z całej Polski. Oferujemy im też transport sprzętu, bez względu na to, w który zakątek Polski trzeba dostarczyć urządzenie, dostarczamy nasze bruzdownice także do tak odległych od śląska miast, jak m.in: Gdańsk, Warszawa, Białystok i Lublin ale też do mniejszych miejscowości. Usługę tę realizujemy bardzo szybko.

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

      43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
      biuro@wypozyczalnia.slask.pl
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
      tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

      Poradnik