608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Agregaty tynkarskie i pompy wody - Wynajem

Terbud to wypożyczalnia wysokiej jakości sprzętu budowlanego renomowanych firm. Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi agregaty tynkarskie, które służą do mechanicznego nakładania tynków na ściany budynków. Urządzenie znacznie ułatwia i przyspiesza proces tynkowania nawet bardzo dużych powierzchni.

Agregaty do tynków podłączane są do źródeł zasilania, a także sieci wodnej. Jeśli ciśnienie w sieci wodnej jest zbyt niskie lub musimy korzystać ze zbiornika wodnego niezbędne będzie użycie pompy wody. Dlatego w ofercie Terbud znalazła się również elektryczna pompa wody, która umożliwi tynkowanie nawet w miejscach, w których nie ukończono jeszcze instalacji wodnej.

Czytaj więcej

  Agregaty tynkarskie

  Jesteśmy największą wypożyczalnią maszyn tynkarskich na Śląsku.
  W ciągłej eksploatacji posiadamy 20 maszyn renomowanych firm.

  PFT, PUTZMEISTER, MALTECH

  Maszyny zawsze są po przeglądzie i gotowe do pracy. 
  W przypadku awarii maszyny zapewniamy maszynę zastępczą.

  W skład urządzenia wchodzą:

  • Agregat
  • Wąż materiałowy
  • Wąż powietrzny
  • Lufa z końcówką natryskową
  • Mieszadło Czyszczak
  • Kompresor

   

  Cena wynajmu

  Cena za dobę                        70 zł
  Cena za dobę / powyżej 14 dni

        60 zł

     

   Zacieraczka

   Zacieraczka PRBt 370M przeznaczona jest do zacierania i wygładzania tynków wapienno-cementowych i gipsowych zewnętrznych i wewnętrznych, usuwania nierówności powierzchni „starych” tynków, zdzierania tapet oraz usuwania wypływek zaprawy spomiędzy cegieł lub przyschniętego tynku z betonowej podłogi.

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 15 zł

    Kompresor do maszyny tynkarskiej

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 20 zł

     Pompa wody 230 V

     Pompa wody wykorzystywana jest w przypadku kiedy jest zbyt małe ciśnienie w sieci wodociągowej lub kiedy korzystamy ze zbiornika wodnego.

     Cena wynajmu

     Cena za dobę 20 zł
     Cena za dobę 10 zł / powyżej 4 dn

      Agregat tynkarski typ KALETA 150

      Agregat tynkarski przeznaczony do mieszanek przygotowanych na budowie o uziarnieniu do 6mm (wapienno-cementowe, wapienno-gipsowe, specjalne, wylewki samopoziomujące oraz wylewki wapienno-cementowe).
       

       Serwis agregatów tynkarskich

       Zajmujemy się naprawą i konserwacją maszyn tynkarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

       • PFT
       • PUTZMEISTER
       • MALTECH

       W razie awarii maszyny tynkarskiej, stałym klientom udzielamy porad telefonicznie.

       • Regenerujemy kompresory
       • Przewijamy śilniki
       • Zakuwamy węże

         Zamów wybrany sprzęt budowlany

         Wiadomość wysłana.

         Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

          Zalety nakładania tynków agregatem

          Tynki maszynowe cieszą się coraz większą popularnością. Powstają one w agregacie tynkarskim po połączeniu mieszanki tynkarskiej z wodą, a następnie nakładane są na powierzchnię budynku za pomocą pistoletów natryskowych. Metoda ta jest o wiele szybsza i bardziej efektywna niż tradycyjne przygotowanie tynku w betoniarce.

          Niewątpliwą zaletą tynków maszynowych jest czas ich wykonania. Praca z wykorzystaniem agregatora tynkarskiego przebiega kilkakrotnie szybciej niż tradycyjne tynkowanie i zmniejsza końcowy koszt robót. Tynk wykonany maszynowo jest jednolity i równomierny na wszystkich powierzchniach, co jest trudniejsze do osiągnięcia w przypadku tynku przygotowanego w betoniarce.

          Wynajmujemy maszyny tynkarskie renomowanych firm

          Szeroka oferta wypożyczalni Terbud obejmuje agregaty tynkarskie znanych i renomowanych firm: PFT, PUTZMEISTER, MALTECH. Wynajmujemy również inne urządzenia niezbędne przy pracach tynkarskich, takie jak elektryczna pompa wody 230V, kompresor do maszyny tynkarskiej i zacieraczki do tynków. Wszystkie oferowane przez nas maszyny tynkarskie poddawane są regularnych przeglądom i renowacjom.

          Dostarczamy agregaty tynkarskie do klientów na terenie śląska

          W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego nie mogło zabraknąć agregatów tynkarskich. Ich korzystny wynajem to jednak nie jedyne, na co mogą liczyć nasi Klienci ze Śląska. Wielkim atutem naszej oferty jest też przewóz na miejsce przeznaczenia tego sprzętu, które to zadanie bierzemy w całości na siebie.

          Oferowany przez nas dowóz agregatów tynkarskich do Klientów jest możliwy nie tylko na terenie Katowic, ale także całego województwa śląskiego. Jest to wielkim ułatwieniem dla wszystkich, którzy na tym obszarze zdecydują się skorzystać z naszych usług. Nie każdy bowiem dysponuje zapleczem pozwalającym mu na wygodny i bezpieczny transport takich urządzeń.

          W przypadku wynajmu długookresowego oferujemy transport na terenie całej Polski

          Nasza oferta wynajmu agregatów tynkarskich jest na tyle korzystna, że chętnie korzystają z niej także podmioty spoza Śląska. Dla nich również mamy udogodnienie w postaci należącego do nas transportu wynajętych urządzeń. Opcja taka jest możliwa w przypadku wynajmu długookresowego.Dostarczamy agregaty tynkarskie nawet do tak odległych od śląska miast, jak Gdańsk, Warszawa, Białystok i Lublin i całej reszty polskich miast.

           Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

           Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

           43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
           biuro@wypozyczalnia.slask.pl
           tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
           tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

           Poradnik