608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 8

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Agregaty tynkarskie i pompy wody - Wynajem

Agregaty tynkarskie

Jesteśmy największą wypożyczalnią maszyn tynkarskich na Śląsku.
W ciągłej eksploatacji posiadamy 20 maszyn renomowanych firm.

PFT, PUTZMEISTER, MALTECH

Maszyny zawsze są po przeglądzie i gotowe do pracy. 
W przypadku awarii maszyny zapewniamy maszynę zastępczą.

W skład urządzenia wchodzą:

 • Agregat
 • Wąż materiałowy
 • Wąż powietrzny
 • Lufa z końcówką natryskową
 • Mieszadło Czyszczak
 • Kompresor

 

Cena wynajmu

Cena za dobę                        70 zł
Cena za dobę / powyżej 14 dni

      60 zł

   

  Zacieraczka

  Zacieraczka PRBt 370M przeznaczona jest do zacierania i wygładzania tynków wapienno-cementowych i gipsowych zewnętrznych i wewnętrznych, usuwania nierówności powierzchni „starych” tynków, zdzierania tapet oraz usuwania wypływek zaprawy spomiędzy cegieł lub przyschniętego tynku z betonowej podłogi.

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 15 zł

   Kompresor do maszyny tynkarskiej

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 20 zł

    Pompa wody 230 V

    Pompa wody wykorzystywana jest w przypadku kiedy jest zbyt małe ciśnienie w sieci wodociągowej lub kiedy korzystamy ze zbiornika wodnego.

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 20 zł
    Cena za dobę 10 zł / powyżej 4 dn

     Agregat tynkarski typ KALETA 150

     Agregat tynkarski przeznaczony do mieszanek przygotowanych na budowie o uziarnieniu do 6mm (wapienno-cementowe, wapienno-gipsowe, specjalne, wylewki samopoziomujące oraz wylewki wapienno-cementowe).
      

       Serwis agregatów tynkarskich

       Zajmujemy się naprawą i konserwacją maszyn tynkarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

       • PFT
       • PUTZMEISTER
       • MALTECH

       W razie awarii maszyny tynkarskiej, stałym klientom udzielamy porad telefonicznie.

       • Regenerujemy kompresory
       • Przewijamy śilniki
       • Zakuwamy węże

        Zamów wybrany sprzęt budowlany

        Wiadomość wysłana.

        Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane


         Terbud to wypożyczalnia wysokiej jakości sprzętu budowlanego renomowanych firm. Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi agregaty tynkarskie, które służą do mechanicznego nakładania tynków na ściany budynków. Urządzenie znacznie ułatwia i przyspiesza proces tynkowania nawet bardzo dużych powierzchni.

         Agregaty do tynków podłączane są do źródeł zasilania, a także sieci wodnej. Jeśli ciśnienie w sieci wodnej jest zbyt niskie lub musimy korzystać ze zbiornika wodnego niezbędne będzie użycie pompy wody. Dlatego w ofercie Terbud znalazła się również elektryczna pompa wody, która umożliwi tynkowanie nawet w miejscach, w których nie ukończono jeszcze instalacji wodnej.

         Zalety nakładania tynków agregatem

         Tynki maszynowe cieszą się coraz większą popularnością. Powstają one w agregacie tynkarskim po połączeniu mieszanki tynkarskiej z wodą, a następnie nakładane są na powierzchnię budynku za pomocą pistoletów natryskowych. Metoda ta jest o wiele szybsza i bardziej efektywna niż tradycyjne przygotowanie tynku w betoniarce.

         Niewątpliwą zaletą tynków maszynowych jest czas ich wykonania. Praca z wykorzystaniem agregatora tynkarskiego przebiega kilkakrotnie szybciej niż tradycyjne tynkowanie i zmniejsza końcowy koszt robót. Tynk wykonany maszynowo jest jednolity i równomierny na wszystkich powierzchniach, co jest trudniejsze do osiągnięcia w przypadku tynku przygotowanego w betoniarce.

         Wynajmujemy maszyny tynkarskie renomowanych firm

         Szeroka oferta wypożyczalni Terbud obejmuje agregaty tynkarskie znanych i renomowanych firm: PFT, PUTZMEISTER, MALTECH. Wynajmujemy również inne urządzenia niezbędne przy pracach tynkarskich, takie jak elektryczna pompa wody 230V, kompresor do maszyny tynkarskiej i zacieraczki do tynków. Wszystkie oferowane przez nas maszyny tynkarskie poddawane są regularnych przeglądom i renowacjom.

         Dostarczamy agregaty tynkarskie do klientów na terenie śląska

         W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego nie mogło zabraknąć agregatów tynkarskich. Ich korzystny wynajem to jednak nie jedyne, na co mogą liczyć nasi Klienci ze Śląska. Wielkim atutem naszej oferty jest też przewóz na miejsce przeznaczenia tego sprzętu, które to zadanie bierzemy w całości na siebie.

         Oferowany przez nas dowóz agregatów tynkarskich do Klientów jest możliwy nie tylko na terenie Katowic, ale także całego województwa śląskiego. Jest to wielkim ułatwieniem dla wszystkich, którzy na tym obszarze zdecydują się skorzystać z naszych usług. Nie każdy bowiem dysponuje zapleczem pozwalającym mu na wygodny i bezpieczny transport takich urządzeń.

         W przypadku wynajmu długookresowego oferujemy transport na terenie całej Polski

         Nasza oferta wynajmu agregatów tynkarskich jest na tyle korzystna, że chętnie korzystają z niej także podmioty spoza Śląska. Dla nich również mamy udogodnienie w postaci należącego do nas transportu wynajętych urządzeń. Opcja taka jest możliwa w przypadku wynajmu długookresowego.Dostarczamy agregaty tynkarskie nawet do tak odległych od śląska miast, jak Gdańsk, Warszawa, Białystok i Lublin i całej reszty polskich miast.

          Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

          Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

          43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 8
          biuro@wypozyczalnia.slask.pl
          tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
          tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

          Poradnik