608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Agregat do malowania - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia Terbud oferuje wysokiej jakości sprzęt budowlany w najniższej cenie. Polecamy między innymi agregaty do malowania, gładzi i szpachlowania, dzięki którym malowanie i nakładanie gładzi jest szybkie, proste i efektywne nawet na bardzo dużych powierzchniach. W naszej ofercie znajdą państwo nowoczesny agregat hydrodynamiczny i agregat do malowania natryskowego.

Agregat hydrodynamiczny idealnie nakłada gładzie sypkie, gładzie gotowe, a także różnego rodzaju farby elewacyjne, olejne, antykorozyjne i wiele innych. Jest to również doskonały agregat do szpachlowania. Z kolei nowoczesny agregat malarski umożliwia łatwe, bezpowietrzne i natryskowe nakładanie różnego rodzaju powłok w dużych budynkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Czytaj więcej

  Agregat do gładzi GRACO T-MAX (gładzie gotowe i sypkie)

  Urządzenie nadaje się do aplikacji, wszelkiego rodzaju gładzi sypkich oraz gotowych. W połączeniu z zewnętrzną sprężarką, umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5 mm.

  zasilanie: 230 V
  moc: (900 W)
  pojemność zbiornika operacyjna: 61 l
  dł. x szer. x wys. (w pozycji transportowej): 140 x 56 x 79 cm

  Cena wynajmu

  Cena za dobę 190 zł
  Cena za dobę 180 zł / powyżej 4 dni

  Zapytaj o darmowy transport !!!

   Agregat do malowania i gładzi WAGNER HC 950

   Największą zaletą agregatu jest doskonała efektywność pracy na dużych inwestycjach. Agregaty hydrauliczne WAGNER mogą pracować z wykorzystaniem jednego lub kilku pistoletów, jako urządzenia do nakładania różnego rodzaju farb i gładzi.

   • farby olejne / emalie / bejce
   • farby wodne / emulsyjne / lateksowe
   • farby elewacyjne
   • ciężkie farby antykorozyjne
   • szpachlówki akrylowe
   • gładzie szpachlowe

    

   Wydajność: 5 l/min
   Ciśnienie: 230 bar
   Silnik: 230 V (elektryczny)
   Waga: 67,6 kg

   Cena wynajmu

   Cena za dobę 190 zł
   Cena za dobę 180 zł / powyżej 4 dni

   Zapytaj o darmowy transport !!!

    Agregat do malowania Ultra max II 695 GRACO

    Agregat malarski Graco Ultra Max II 695 to znakomite, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe. Służy do bezpowietrznego nakładania natryskowego różnego rodzaju powłok.

    • Podkłady
    • Bejce
    • Farby akrylowe
    • Emalie
    • Farby lateksowe

     

    Wydajność: 3 l/min
    Ciśnienie: 230 bar
    Silnik: 230 V (elektryczny)
    Waga: 50 kg

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 150 zł
    Cena za dobę 140 zł / powyżej 4 dni

    Zapytaj o darmowy transport !!!

    Agregat do gładzi, tynków strukturalnych, tynków elewacyjnych EUROPRO PROJEKT 14-40

    Urządzenie, świetnie nadaje się do aplikacji natryskowej gładzi, tynków strukturalnych, tynków elewacyjnych, klei. Aplikacja może odbywać się przy pomocy lancy, która jest w wyposażeniu oraz przy zastosowaniu pistoletu natryskowego. Urządzenie ślimakowe.

    • Gładzie
    • Tynki strukturalne
    • Tynki elewacyjne
    • Kleje

    Cena wynajmu

    Cena za dobę 220 zł
    Cena za dobę 200 zł / powyżej 5 dni

    Zapytaj o darmowy transport !!!

      Zamów wybrany sprzęt budowlany

      Wiadomość wysłana.

      Zobacz inne oferowane przez nas sprzęty budowlane

       Zalety malowania natryskowego

       Malowanie natryskowe to rozwiązanie, które umożliwia szybkie pokrycie farbą nawet bardzo dużych powierzchni. Agregat do malowania rozpyla farbę pod ciśnieniem, a jej strumień rozprasza się i przyjmuje postać drobnych kropli. Dzięki metodzie malowania natryskowego w zaledwie parę minut można nałożyć farbę nawet na kilka metrów kwadratowych powierzchni.

       Malowanie natryskowe to doskonały sposób na łatwe nakładanie farby na ściany zewnętrzne i wewnętrzne, a także inne rodzaje powierzchni, w tym przedmioty o nieregularnych kształtach. Metoda ta pozwala zaoszczędzić czas, ilość zużywanej farby i osiągnąć doskonały efekt jednolitego i estetycznego pokrycia. Terbud oferuje wynajem wysokiej jakości agregatów przeznaczonych do malowania natryskowego.

       Wykorzystanie agregatów do malowania i szpachlowania to oszczędność czasu i pieniędzy

       Agregat malarski oraz agregat do gładzi i szpachlowania to urządzenia, które znacznie przyśpieszą prace remontowe i budowlane. Umożliwiają szybkie nałożenie farby, gładzi i szpachlowanie nawet na dużych powierzchniach oraz oszczędne wykorzystanie materiałów. Dzięki temu czas robót zostaje znacznie skrócony, zmniejszają się również ilość oraz koszt zużytych farb i innych powłok.

       Oferujemy transport naszych agregatów do klientów z woj. śląskiego

       Inne firmy oferujące wynajem czy sprzedaż tego typu sprzętu nie zawsze dbają o jego dostarczenie. Klient zostaje obarczony transportem sprzętu co bywa nie tylko kłopotliwe, ale i kosztowne. Nasza firma oferuje również dostarczenie sprzętu na miejsce wskazane przez klienta.

       Sprawia to, że grono odbiorców naszych usług wynajmu agregatów jest bardzo szerokie. Na transport na miejsce przeznaczenia mogą liczyć klienci nie tylko z Katowic, ale także z całego województwa śląskiego. Dowożąc wynajmowane agregaty, zdejmujemy z barków odbiorców naszych usług wielki kłopot oraz oszczędzamy ich cenny czas.

       W przypadku długotrwałego wynajmu dostarczamy sprzęt do klientów z całej Polski

       Gdy chce się wynająć agregat prądotwórczy czy agregat do malowania na dłuższy czas, skorzystanie z naszej oferty jest opłacalne nawet gdy sprzęt ma być dowieziony na drugi koniec Polski. Powoduje to, że nasi Klienci pochodzą nie tylko z Katowic i innych miast Śląska, ale rekrutują się z całej Polski, nawet z tak odległych miast, jak Gdańsk, Warszawa, Lublin i Białystok i innych miejscowości.

        

        Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

        Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

        43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
        biuro@wypozyczalnia.slask.pl
        tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
        tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

        Poradnik