608 379 676
693 385 700
43-220 Bojszowy
ul. Olszynki 17

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

Obszar naszego działania:

Agregaty prądotwórcze Katowice

Czy chciałbyś wynająć agregat prądotwórczy w Katowicach? W naszej ofercie posiadamy agregaty prądotwórcze o mocy od 2 kW do 120 kW. Urządzenia służą do zasilania różnych urządzeń w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej. Agregaty są bardzo łatwe w obsłudze. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego agregatu.

Agregatami możesz zasilić:

 • maszyny budowlane (agregaty tynkarskie, spawarki, pompy, piły, wiertarki, oświetlenie i wiele innych)
 • imprezy plenerowe (lodówki, automaty do lodów, nagłośnienia)
 • komputery oraz urządzenie biurowe

  Nagrzewnice elektryczne i olejowe Katowice

  Jeśli szukasz nagrzewnicy w Katowicach to dobrze trafiłeś. Nagrzewnica nadaje się do ogrzewania różnorodnych pomieszczeń np. hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, mieszkań, sklepów i innych. Bardzo dobrze również spisują się jako przenośne źródła ciepła służące do ogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych.

   

  .

   Osuszanie budynków, murów Katowice

   Najwięcej wody używa się przy pracach wykończeniowych takich jak: tynkowanie, wylewki, kładzenie gładzi szpachlowych, itp.

   Jej naturalne wyparowanie w okresie kiedy są już niższe temperatury jest bardzo trudne. Nadmierna wilgoć uniemożliwia prowadzenie dalszych prac wykończeniowych.

   W takim przypadku należy użyć kondensacyjnych osuszaczy powietrza, wentylatorów i nagrzewnic do osuszania budynków w Katowicach. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy niezbędną wiedzę w doborze tych urządzeń.

   Aby optymalnie i najekonomiczniej dokonać osuszania budynków konieczne jest stworzenie takich warunków w których osuszacze działają najwydajniej.

   Na czym polega kondensacyjne osuszanie budynków w Katowicach ?

   Osuszacze kondensacyjne odbierają nadmiar wilgoci z powietrza. Woda skrapla się w zbiorniku, które znajduje się w urządzeniu. W wyniku obniżenia wilgotności następuje przyśpieszony proces osuszania budynków. Urządzenia są w pełni bezinwazyjne i bezpieczne, nie powodują pęknięć.

    Wypożyczalnia sprzętu budowlanego - Katowice

    TERBUD Jacek Cholewa Zadole 3, Katowice. Zapraszamy!

     Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Terbud

     43-220 Bojszowy, ul. Olszynki 17
     biuro@wypozyczalnia.slask.pl
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700
     tel.: 608 379 676 tel.: 693 385 700

     Poradnik